Šta je novo?

Prevara ili ne?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako deluje previse dobro da bi bilo istinito, onda verovatno i jeste previse dobro da bi bilo istinito.
 
Prevara. Prvo gledaj link. "timberlandA". A i vec se pisalo o ovome

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Meni već samo ime sajta (odnosno URL) ukazuju na "legitimnost" istog.
Pozdrav
 
O takvim sajtovima se već masovno pisalo ovde. Bili su satovi, Ray Ban naočare, Converse shop i još gomila sličnih. Sve cene od 10-30 EUR. Jedino što je pravo su slike.
 
Koleginica moje žene naručila odatle, sreća pa je koštalo samo tih tridesetak € koliko je platila duboke cipele koje nikad nisu stigle. Dobro je da joj nisu ocistili račun povezan sa karticom kojom je platila.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Polako ima vremena, nisu još stigli da ga očiste...
 
Ja se plašim i da kliknem na link. Najcrnje ako bih im dao podatke sa kartice. :)
 
Pomirite se da timberland oridjidji cizma ona premium boot košta 250€, u austriji može jeftinije malo da se prodje... ja sam kupio pre tri godine crne, platio nešto oko 200€ imao neki popust, i ne kajem se ni malo, kontam trajace dok ih ne bacim, i ne propuštaju vodu

A sve ovo gde su jeftine i to, neka kopija opasno, i ofc gde god prodaju da je najveći broj 46 i krenu da se ubedjuju kako nema veći, znajte odma da je fejk
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zaključeno je da je prevara
 
Naleteh i ja na laznjaka, mozda bih cak i naseo da cene nisu ovako nerealno niske:


OK ne bih naseo, jer ima jos dosta znakova koji ukazuju na prevaru, ali previse niska cena na bas svakom artiklu je siguran znak da je prevara.
 
Cim je sajt xyz.top, sve je jasno...
 
Ma da, nego kilometarski naziv, nisam obracao paznju, to je poslednje sto bih primetio iskreno. Uredno ima registrovano bar 20 domena na raznim jezicima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno