Šta je novo?

mx master podesavanje DPI, gde?

Shvatio, :d:D:)

To set the pointer speed:
Open the Logitech Options Software:
Start > All Programs > Logitech > Logitech Options
If you have more than one product displayed in the Logitech Options window, select Wireless Mouse MX Master.
Click the ‘Point and scroll’ tab in the left hand corner of the software window.
Under Pointer speed, adjust the slider to your preferred DPI value. The minimum value is 400 DPI. The speed can be increased in increments of 200, up to a maximum of 1600 DPI.

ipak je taj pionter speed. citao na nekim forumima dok sam guglao kao to nije isto bla bla i ja ga odbacio kao resenje, a sve vreme mi pred ocima.
 
Da, to je ta pointer speed skala. Nema oznake dpi, već lepo pomeraš do nivoa kako ti odgovara brzina.
 
U vezi istog misa, da pitam... da li se moze podestiti brzina (stepen, korak) kojom tocak misa "vrti", nesto poput dpi?
Znam za klik i klizajuci nacin eada tocka (ima dugme i sve jasno), ne pitam za to već kad npr sam na nekoj mapi i hocu da zumiram i odzumiram ne ide in/out za po jedan korak sa svakim klikom kao da ide po 3-4 koraka i onda previse se odzumira ili uzumira mapa.
Uzmem planplus mapu ili google mapu i svaki put ide previse in ili out mapa.
 
Ako koristiš Chrome i imaš neki smoothscrool plug-in, isključi ga. Možeš prethodno da pokušaš da isključiš smoothscrool i u Logitech softveru.
Onda više ne bi trebalo da previše zumira na mapi.
 
To bi bilo to drug, samnjilo je ali je jos uvek nesto vece od +/- na samoj mapi, mada podnosljivo i definitivno bolje...
Kako ja nisam video u softveru ovu opciju a ionako je siromasan ovaj Logitech Options...?
Hvala
 
Te opcije nema u Logi options. Samo iz Windows-a može.
 
U Logitech Options ima opcija smooth scrolling a da li se odnosi na tocak ili pokazivac ne znam (tacno i sa sigurnoscu), ja bi rekao da se odnosi na točak jer je smanjilo veličinu pomeranja prilikom rotacije točka.

w.jpg
 
Odnosi se na scroll. Dok sam koristio Chrome taj problem sa mapama se dešavao i sa nekim plug-im programom koji je takođe imao tu opciju smooth scroll.
Na Firefox i Edge nisam imao taj problem nikada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno