Šta je novo?

Vap servisi odjava

poske1

Poštovan
Učlanjen(a)
01.08.2014
Poruke
162
Poena
70
Jedan prijatelj mi dobio povecan racun za mobilni Telenor pospejd za 2000 din i ustanovili smo da se izgleda prijavio na neki servis 2332 Ollando e sad ja sam guglao kako da se odjavi sa tog servisa ali nigde nisam nasao tacan nacin.Postoji varijanta sa slanjem poruke ali neznam sta u nju upisati. Dali neko zna na koji nacin to da uradim?
 
Нека позове кол центар, мислим да га они могу одјавити.


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Meni ova poruka stalno stiže, jel stvarno uber ili scam?
ac6ccee3f7219d3a24a1d766703e5a35.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sta mislis, kad vidis reply number?:)
 
ne bi bilo lose posetiti ovu stranicu za detalje https://ollando.com/contact/?lang=rs-RS gde je opisan nacin odjave , poruka prilikom prijave je
"Prijavili ste se za Ollando, cena poruke je 180rsd svaki treci dan. Za odjavu posaljite STOPOK na 2332 ....."
 
Jedan prijatelj mi dobio povecan racun za mobilni Telenor pospejd za 2000 din i ustanovili smo da se izgleda prijavio na neki servis 2332 Ollando e sad ja sam guglao kako da se odjavi sa tog servisa ali nigde nisam nasao tacan nacin.Postoji varijanta sa slanjem poruke ali neznam sta u nju upisati. Dali neko zna na koji nacin to da uradim?

Verovatno je dobio u prvoj poruci kako da se odjavi, meni je pisalo da pošaljem STOPOK na 2332. Posle toga nisam više dobijala poruke od tog servisa.
 
Nazad
Vrh Dno