Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Znači ima taj novi ultrasonic fp ispod ekrana kao i Samsung?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jok. Ima standardi optički. To mu dođe najveća mana za sada , makar po meni

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Au bice odlican.. Popravise i zvucnik :D
Taman oko leta da se predje polako.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jok. Ima standardi optički. To mu dođe najveća mana za sada , makar po meni

Sent from my MI 8 using Tapatalk
"Improved ultrasonic proximity sensor" Nisam pročitao celu rečenicu...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To nije to :)

uploadfromtaptalk1550520824540.jpg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa nema ga ni Mi8. Ne znam ko je očekivao da ga vrate. Nema tu vraćanja kad ga jednom izbace..
 
Znam da nema ali sam se potajno nadao da ce da isprave gresku. Ostaje da se ceka se onda 3S ili F2 :)
 
Da li ce imati led not? I koje su satnice u sredu za predstavljanje (i S10 i Mi9).
 
Mogli su na tu kameru od 16MP da stave OIS i f/1.7 ili f/1.6 i 1.4µm i da bude glavna, a 48MP i Wide Angle da se koriste po potrebi sto bi bio pun pogodak po mom misljenju, ali sta je tu je...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Mogli su na tu kameru od 16MP da stave OIS i f/1.7 ili f/1.6 i 1.4µm i da bude glavna, a 48MP i Wide Angle da se koriste po potrebi sto bi bio pun pogodak po mom misljenju, ali sta je tu je...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Kako da "stave"? Pa ne pravi Xiaomi kamera senzore... Kupe ono sto se nudi na trzistu za odgovarajucu cenu...
 
Nisam mislio u bukvalnom smislu, nego sam naveo koji bi parametri bili dobra stvar, prevedeno, mogli su da ubace cak senzor karakteristika Mi8 (imx 386 ako se secam dobro) da bude glavni jer mi ovaj imx 586 ne uliva poverenje (nadam se da gresim), a da se tih 48 koristi po potrebi kao i wide angle..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Odličan rezultat, 112 za fotke [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Bezicno punjenje 0-100% za 1h30m, polako pocinje da ima smisla :) Btw wireless charger ne dolazi u pakovanju kao kod MiMix3

Cena.jpg
 
Poslednja izmena:
Znači kod nas početna ~550-500 jura.
 
Pre ce biti 550e. Baterija samo 3300mAh, razocarenje po meni. Kamera ne verujem da je bolja od P3, Dxomark daje rezultate po principu "donacija" (citaj: mita) i nije dovoljno merodavan.
 
Na kraju mi9 SE ispade bolja kupovina ;)


Nema šta , prelep telefon ali su morali da stave makar 3500mah , ovih 3300 je verovatno kompenzacija za mix3. Kakvi zutaci ..


Poboljšan vibra motor i zvučnik su dovoljni da se pređe sa mi8 , teško će biti kada cena padne na oko 420e ,sreća to neće biti skoro ;)

Edit: kineska verzija bez lte20 :/
https://www.mi.com/mi9/specs/

Hadns on
https://youtu.be/WlI0GsVRHk0



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9-review-1891.php

Review. :) Bugari

And while you can't really see it when it's off, there is one very small white LED for notifications just below the right end of the earpiece.

Edit:
S855 lomi :) kakav SoC ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima IR blaster? :)
Sta sam rekao za bateriju? Ali i ovih 3300 bice dosta.
Sve u svemu kapa dole za Xiaomi, samo to imam da kazem. Svaki naredni model sve bolji i bolji. I treba da dignu cene, ovo je vrhunski odradjeno parce hardvera. :)
 
Kako ce ovaj telefon da pomrsi racune ostalim igracima,jao jao.....ziveli Kinezi,ziveo Xiaomi! :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ovo kupujem, odlican!
 
Ako mi se poklope sve karte, eto meni mi9 u rukama sledece nedelje :) Problem je samo sto isporuke/prodaja krece 25og...A drug krece 27og ujutru ... Pa ce morati da obidje par xiaomi shopova :)
Nazalost ova transparent verzija nece do tada biti pustena u prodaju, a na nju sam ciljao
 
Nema teorije da ga odmah bude u nekom od oficijalnih shopova :)

Uvek oni prvu furaju onaj njihov flash sale

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Flash sale je (verovao ili ne) , bio do malo pre :) I za te isporuka ide u ovih pet dana. Od 25og se isporucuju telefoni koji se poruce sada pa do ....
U Shopovima bude, ali ne bude svih boja (znam po mimix3) ili konfiguracija.
 
Nazad
Vrh Dno