Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Pa nije to baš "pucneš prstima i gotovo" :p

Evo kako ćeš rešiti tvoj problem, već sam pisao o tome:

"Ista stvar je bila i kod mene, stalno je prilikom pokušaja prijave za unlock, izbacivao: "Couldn't verify. Try adding your account and device again."
Onda mi je palo na pamet da se prvo izlogujem sa svog Mi accounta u telefonu: Settings / Mi Account, pa da onda (ovako izlogovan), probam da se prijavim za unlock.
Usledio je zahtev da se moram ulogovati, izabrao sam da se logujem sa Mi account brojem/lozinkom, uneo sam je, i ... prošlo je!"
 
Pa nije to baš "pucneš prstima i gotovo" [emoji14]

Evo kako ćeš rešiti tvoj problem, već sam pisao o tome:

"Ista stvar je bila i kod mene, stalno je prilikom pokušaja prijave za unlock, izbacivao: "Couldn't verify. Try adding your account and device again."
Onda mi je palo na pamet da se prvo izlogujem sa svog Mi accounta u telefonu: Settings / Mi Account, pa da onda (ovako izlogovan), probam da se prijavim za unlock.
Usledio je zahtev da se moram ulogovati, izabrao sam da se logujem sa Mi account brojem/lozinkom, uneo sam je, i ... prošlo je!"
Hvala druže, a sada nastavak problema haha
Inace probao tu neku verziju 2.2 nesto sto je starija i odradi permanent ali ne i kod mene
7110ebe7a6faa8e26a46aaa96ff7ed2c.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Sada čekaš 168h :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne zezamo se ... stvarno moraš da sačekaš da to vreme istekne.
 
Ok, znaci to mora e sad procedura posle toga me zanima, kako da flesujem rom? Izvinjavam se sto spamujem temu..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Slepci, još uvek piše " Moj urećaj" umesto Moj uređaj.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Dobar je, pogotovo sto je jedno deseti dirty flash jedno preko drugog sve. Kontam da cu sledeci build da odradim clean install.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Da li ti ispravno radi Dual-apps. Meni se sa novim MIUI 11 prilikom kreiranja bilo koje dual app telefon restartuje bez da napravi klon aplikacije.
 
Sad sam probao, radi ispravno.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
3efb83661ae8d916ff91e35f736947e5.jpg
 
Ja sam radio clean install i ne mogu da cloniram Viber. Na prethodnim verzijama je radilo dobro.
 
Prijavite kao bug kod njih na sajtu, što više ljudi prijavi veća je šansa da će rešiti problem ako je do njih.

Meni je danas prilikom korišćenja gmaps par puta ekran bio crn skroz, ja mislio resetovao se, međutim pritisnem i držim power dugme, pojavi se power meni normalno. Tako par puta i vrati se u normalu. Osim toga, sve ok.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Uspeo sam da rešim problem tako što sam ubacio stariju verziju TWRP (pri clean flashu imao sam najnoviji TWRP-3.3.1-42-cepheus-mauronofrio), ubacio sam Xiaomi.eu 9.8.29 - sve je radilo kako treba. Preko njega sam ubacio ovaj najnoviji 9.9.26 MIUI 11 i za sada sve radi kako treba.
Nisam siguran šta je uzrokovalo prethodni problem, ali bitno mi je da sada sve radi.
 
Uspeo sam da rešim problem tako što sam ubacio stariju verziju TWRP (pri clean flashu imao sam najnoviji TWRP-3.3.1-42-cepheus-mauronofrio), ubacio sam Xiaomi.eu 9.8.29 - sve je radilo kako treba. Preko njega sam ubacio ovaj najnoviji 9.9.26 MIUI 11 i za sada sve radi kako treba.
Nisam siguran šta je uzrokovalo prethodni problem, ali bitno mi je da sada sve radi.
Druze cekam da mi odobre otkljucavanje bootloadera, sta da uradim posle toga. Sta prvo flesujem, hocu sa global da predjem na eu rom. Moze i na pp da mi pustis linkove. Hvala

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Uspeo sam da rešim problem tako što sam ubacio stariju verziju TWRP (pri clean flashu imao sam najnoviji TWRP-3.3.1-42-cepheus-mauronofrio), ubacio sam Xiaomi.eu 9.8.29 - sve je radilo kako treba. Preko njega sam ubacio ovaj najnoviji 9.9.26 MIUI 11 i za sada sve radi kako treba.
Nisam siguran šta je uzrokovalo prethodni problem, ali bitno mi je da sada sve radi.
Xiaomi.eu izbacio 9.9.7 v3 i changelog:
Dual apps fixed.. reboots also..

Tako da nije bilo do tebe

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Uf, flesovao sam taj build iako mi je prethodni radio savrseno i dobio sam random reboot svaka 3min.. mozda zbog recoverya, preflesovao aa 9.9.6 i sve ok

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Preporuka za MiRum, ako neko želi da proba novi MIUI V11 ima i nekih stvari koje xiaomi.eu nema.
Posle clean flasha ni jedan problem nisam imao,
Mana bi mogla biti jedino što nema srpski jezik.
 
Ovaj syberia os deluje jako dobro. Baterija s njim navodno dva dana lagano

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ne da mi djavo mira. Ovo je brutalno brz i lagan aosp rom. Kao drugi telefon da imam
fa20f21430ea1107eb4e88b904a8ca65.jpg
43a3a837f226742a309ba0adb83b8589.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Koja je procedura za prelazak sa zadnjeg xeu?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Download STANDALONE VENDOR version 9.8.1 or 9.6.13
- Download ROM :)
- Reboot into TWRP recovery
- Wipe system, vendor, data, cache/dalvik
- Flash the vendor image
- Flash Syberia ROM
- Flash Gapps
- Flash Magisk
- Reboot into system and enjoy




Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Samo jako fleskanje svaki dan[emoji16]
f71732a68da17315fd6ca565a028b13e.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Koristim mi9 neko vrijeme, telefon je super osim jedne stvari, znaci kada smanjim zvuk jedva razumijem sagovornika a kad ga pojacam oce poklopac pozadi da odleti, ima li resenja, hvala.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Koristio danas ovaj telefončić i pozitivno sam iznenađen. U poređenju sam mojim 9T bolja kamera, tanji i lakši, kao i fluidniji, lepša leđa... Iako sam planirao da ga preskočim zbog noča, možda i dogledno vreme skoknem i na 9 Pro, ako se bude pojavio kod nas.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno