Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Adguard je puno bolji

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nijedan vpn nije bolji. Usput i vuče bateriju i prolazi net kroz "nešto".
 
Ja ga koristim godinama. Cak mi i stedi bateriju a mogu ponaosob da namestim koju app ce da filtrira koju ne.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
meni jos nije stigao update za android 10.Od cega to zavisi

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Adguard je puno bolji

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Naravno da nije bolji od adaway i tehnički gledano ne može da bude bolji ni jedan takav dns servis.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@Dovahpig

To je beta?
Xiaomi Eu rom weekly beta, ali nisam siguran na kom buildu android 10 je zasnovan.
Naravno da nije bolji od adaway i tehnički gledano ne može da bude bolji ni jedan takav dns servis.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Probao sam oba i meni nije bolji i to je to.
be4388354729879903125b84964ff57c.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Smanjili Kinezi cenu mi9 u Kini jer uskoro izlazi mi9 5g.. baš da vidimo da li će pored veće baterije dobiti i ois :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Moguće je da bude tako. Kao "uvod" za 10ku koja će sigurno imati OIS ukoliko se zadrže na ovom senzoru.
 
Xiaomi Mi 9 5G coming with QHD screen, OIS and larger battery

izvor: GSM Arena
 
Onda možda bude i veći displej da bi uglavili veću bateriju? Ne verujem da će povećati debljinu telefona, a ne znam da li u ove dimenzije može da se stavi 3700-4000mAh.
 
My chinese colleague said that new Xiaomi Mi 9 5G (model M1908F1XE) should have some new features:
1) screen becomes bigger 2k
2) main shot for new plus OIS
3) battery increase
 
Ekstra ... samo će i cena da bude veća: cenim ~650 (možda i do 700) evrića.
 
Poslednja izmena:
Naravno da nije bolji od adaway i tehnički gledano ne može da bude bolji ni jedan takav dns servis.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Adaway je krs. Pa pola reklama ne blokira. Neke da ali ogromnu vecinu koju adguard izfiltrira ovo njesra ne blokira uopste
01e15c0771d95742580c17e931b54609.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Meni adguard još nije propustio ni jednu reklamu.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
To ti pricam

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ali je adaway ipak bolji.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Adaway je krs. Pa pola reklama ne blokira. Neke da ali ogromnu vecinu koju adguard izfiltrira ovo njesra ne blokira uopste

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Zato što ga verovatno nisi podesio. Adaway nijednu reklamu ne propušta.

Vpn servisi cede bateriju. Što si vise na netu, više cedi.

Kačio je marinko baš screenshot na mi9t temi, adguard drugi potrošač, sabio bateriju.
 
^to je laz. Sve aplikacije prolaze kroz adguard i sistem sabira tu potrosnju kao da je adguard potrosio. To ti je medju prvim obavestenjima kad instaliras aplikaciju

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Treba biti lud ili glup pa pustiti sav saobraćaj kroz tamo neki server. E to je istina.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^to je laz. Sve aplikacije prolaze kroz adguard i sistem sabira tu potrosnju kao da je adguard potrosio. To ti je medju prvim obavestenjima kad instaliras aplikaciju

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Zašto ja nemam nijednu reklamu? Ako je tako kao sto kažeš da je loš. Godinama ga koristim, nikad nijednu reklamu nisam video.
 
Vidim da hvalite te blokatore, kakva je po vama Blokada? Koristim dugo, ok mi je, ali sam otvoren za nesto bolje ako postoji.

I pitanje ovako... Wifi pretraga me izludjuje. Ne pokazuje mi mreze kada skeniram, po nekoliko puta gasim i palim wifi da bi pokazalo... Kada se vezem, bude normalno, ali ta pretraga me izludjuje. Jel svima tako ili samo meni?
Isto, gps je neupotrebljiv u realnim situacijama.... Navigacija po gradu ocaj zivi, baca me iz ulice u ulicu, pokazuje pogresno, sve je lose... Ebem im ja njihov dual gps kad mi nijednom do sad nije pokazalo tacnu lokaciju. I da, nije lokacija samo po mrezi ukljucena, to sam prvo proverio...
 
Tebe nesto zeza. Wifi trazenje je brzo a gps pogotovo, instant maltene

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Meni je danas nesto unakazilo bateriju. Od 7h do 15..sa jedva 40tak min ekrana...na 35%.
U 16 napunio..sad opet 70%.
Najveci potrosac stoji Android sistem..
 
I meni najveći potrošač Android system, 3h sota na 4g i 3g druga kartica na visokom osvetljenju ostalo 35 posto :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno