Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Bice oko 300e kod nas na kp u pocetku.
 
Teško da će biti SE Globala, najavili bi ga jutros verovatno, ali i da ne bude global, i kineska će raditi posao sa xiaomi.eu [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Stavili su ga na mwc pored mi9 . Sada da li je imao global rom na sebi to ne znam :) čudne stvari

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni nije ni bitan, Mi4c sam koristio godinu dana bez ikakvih problema sa pokrivenošću.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Evo koji Rom je na mwc bio na mi9 SE :) da li je ovo oznaka za global ?

uploadfromtaptalk1551028408900.png

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Čim piše, verovatno jeste [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Koji sam slepac ;) top.

Znači i SE je siguran. Zanimljivo

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Posle mi 8 nema poente gledati mi9 se xD

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sada sam bacio pogled, pa fin HW ce da ima SE verzija. Zanimljiv uredjaj svakako.
 
Pojavio se u DE online prodavnicama, 449 i 499e. Bas me zanima kad ce stici na KP i cena...
 
Ali samo u pretprodaji. Isporuka tokom marta.

Dobar znak u svakom slucaju.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Kako je ZTE u Axon 10 Pro stavio OIS u onaj 48 mpx senzor? Znaci da moze. Pod uslovom naravno da GSM Arena ne laze.
Jos jedan top model na trzistu, prelep mob. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Mislim da nagađaju .. niko nije dobio detaljne specifikacije tog telefona

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne znam. Ko se jednom opeče (meizu)...
Ne znam da li bi opet kupio meizu
 
Uhh ovaj Plus je zver u najavi. Prelepi telefoni. Nadam se da ce jednog dana stici na KP, ovo ne bi smelo da se propusti. Kakva godina nas ocekuje a tek je pocetak. Haos. [emoji3]
 
Prosla je godina notcha, dobro je :)
 
Prosla je za Meizu i Xiaomi, za ostale nije. [emoji3]
 
Zanimljiva kutija. [emoji3]
Zar nije bilo price da u pakovanju ide i bezicni punjac? Mislim da je bas Peca pomenuo to u onom klipu sa predstavljanja.
 
Jok , on se kupuje odvojeno , jer samo on može da izvuče onu brzinu koju reklamiraju. Ne smem ni da zamislim koliko to greje bateriju :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Biće ovo dobra mašina za 450e, mislim da će poco f2 da bude još bolji od f1 tj imam osećaj da će imati sd855 i kamere od mi9 i bolji displej za 350e. U svakom slučaju mi9 i poco f2 će se kod nas sigurno više prodavati nego s10 ili s10+.
 
Jok , on se kupuje odvojeno , jer samo on može da izvuče onu brzinu koju reklamiraju. Ne smem ni da zamislim koliko to greje bateriju :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Steta. Onda pakovanje Mix serije ostaje najbolje koju neki mob ima a da nije neki special edition. [emoji4]
 
Biće ovo dobra mašina za 450e, mislim da će poco f2 da bude još bolji od f1 tj imam osećaj da će imati sd855 i kamere od mi9 i bolji displej za 350e. U svakom slučaju mi9 i poco f2 će se kod nas sigurno više prodavati nego s10 ili s10+.

Gresis, to mislim kao neko ko ima F1. Kod nas uvek dobro idu ti skupi telefoni, vole ljudi da se pohvale kada piju kaficu a to sa F1 nmg :)
 
Sreca pa Samsung globalno zavisi od prodaje S10 na nasem trzistu pa ce razvaliti prodaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno