Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Mada opet realno nista nam to ne znaci, 200-300 mAh gore - dole nije neka razlika.
Neka stave oni u paru sa 845 ili 855 neku od 4k+ i da pojedu konkurenciju, e to bi bila prava stvar. 2 dana full koriscenja lagano. Ovako i nije toliko bitno kada svakako na kraju dana ide na punjac koliko god % da ima. [emoji4]
 
Ne kapiram sto toliko kukate oko baterije stalno :p meni na mix3 ovih 3200mAh traje ceo dan, a koristim telefon i za posao i za "uzivanje" :) pre nego sto legnem je na 20ak % i ide na punjac. Tako da je meni to tamanica... Pogotovo sa ovim novim brzim tehnikama punjenja baterije ja ne vidim uopste razlog za toliku zabrinutost za bateriju :p
 
Upravo tako. Pogotovo što je sd855 još efikasniji od sd845, tako da nema šanse da baterija bude losa.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Većina puni telefon noću, tako da je ok jačina baterije. Jer i da ima 4000mah tesko da bi mi izdržao 2 cela dana korišćenja kao do sada (imao RN5). A šteta stavljati da na punjac sa 50% pred spavanje, tako da je sve preko 3000mah + SD tamanica [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Bolje da ima 4k mah nego 3200mah. Od viska glava ne boli. Nadam se da će mi10 imati makar 3700mah. Ja ugl mi8 moram svaki dan po malo da ga dopunim da mi izgura dan.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa to , uvek je bolje da ima veću bateriju. Jer ako se gleda dugoročno 3300mah je za godinu dana 3100mah itd itd

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Gde bi nama kraj bio kada bismo menjali telefone na godinu dana. [emoji23]
Ciklus promene je znacajno smanjen.
 
Za sta vi koristite telefone kada vam 5-6h SOT-a dnevno nije dovoljno :) od 16 sati koliko ste budni vise od 5 sati gledate u telefon? :) Brinem se
 
Nema šanse 6h na 4g, pre će biti između 4 i 5

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^Telefoni su zamenili TV i komp dobrim delom, tel. je postao najrasprostranjenija zavisnost i najjeftinija zabava, glavni izvor informacija i komunikacije...
 
^^ Slazem se da je besmislena ali sta da se radi, tako je. [emoji4]
 
Meni obicno ispadnu neke dobre kombinacije pa za 50-100e uzmem noviji model. Inace doplacivati svake godine 400-500e za najnovije modele je glupost :)
 
Zavisi sve, na primer mid range (što sada koristim na primer) ne drži me dugo da ga ne promenim, maks pola godine (A2jka uskoro probija rok [emoji16]). A flagship svaka druga serija, osim ako ne izbace nešto drastično bolje pa da se promeni za godinu što je teško. Neko moje mišljenje...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Meni obicno ispadnu neke dobre kombinacije pa za 50-100e uzmem noviji model. Inace doplacivati svake godine 400-500e za najnovije modele je glupost :)

E ovo sam i ja uvek radio, prodam svoj mobilni posle godinu do godinu i po korišćenja i dodam do 100e za neki noviji model.
 
Tako i na praktikujem. Nosim telefon oko godinu i po dana i doplatim između 100 i 150e za noviji telefon. Mada nije mi upgrade sa Mi 8 na Mi 9 tako da čekam ili 10 ili da izađe Mix 4 pa da pazarim 3s ako bude imao 3500mAh i SD855, a ostane isti dizajn. :d
 
Zanimljive cene, 4/64 449€ [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
450 I 500e. Brzo će on na 400e kod dilera :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Opet imaju best buy telefon lagano u visoj klasi.
Da se razumemo konkurencija ce imati kompletnije telefone ali i sa duplo vecom (startnom) cenom. Sta znam jedini konkurent ovom telefonu po meni je Mix 3 (5G), ali realno to nije konkurencija kad je iz iste firme :d
 
Ja ne vidim sta je to kompletnije?

Isti soc, ram, skladište, premium izgled, dobre kamere.

Ako zbog natpisa treba platiti 400-500e više onda okej.
 
Bas me zanima koliko ce kostati kod nas u velikim IT prodavnicama :)
ispod 75k dinara nece biti :)
 
449/499€, odlicne cene.

Sad samo da vidim ko od ovih iz EU salje za Irsku.
 
Deki bolje uzmi novi mix3 5g

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Imam neku odbojnost na taj slajder Ali videcemo.
 
Hmmm sada gledam , izgleda da je i mi9 SE postao global ? Samo nigde ne mogu da nađem cenu u EU ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno