Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Uzeo sam pre ovaj tel(polovan) i ni na jednom telefonu do sad nisam imao imao tiši zvuk za obaveštenja(viber, sms, poziv isto) a pojačano je do kraja? Kad pričam na telefon sve se lepo čuje. Jel ima neka caka za dodatno pojačavanje ili nešto nije u redu sa telefonom?
A kad pustis yt kakav je zvuk?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nesto mi pada na pamet, da skines iste notifikacije sa neta pa da ih modifikujes da im pojacas zvuk i onda ubacis svaku gde joj je mesto. Mozda pomogne.
 
Uzeo sam pre ovaj tel(polovan) i ni na jednom telefonu do sad nisam imao imao tiši zvuk za obaveštenja(viber, sms, poziv isto) a pojačano je do kraja? Kad pričam na telefon sve se lepo čuje. Jel ima neka caka za dodatno pojačavanje ili nešto nije u redu sa telefonom?
Instaliraj viper4android

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Koja gcam je dobra za nocne fotke?
 
Poslednja izmena:
Nisam skontao kako da ih modifikujem? :)

Hvala probaću
Edit: jel zna neko da li se mogu pomerati ikonice na poco launcheru?

Pa u sound forge ili nekom drugom audio programu da ih uvuces i da im pojacas zvuk. A onda da ih ubacis mesto tih koje ti vec imaju slab zvuk.

Doduse to je nesto sto bih ja probao a ti kako zelis.
 
Otpilike... :)
Jel neko poručivao sa Alija možda futrolu ali da iza za kameru ima ono pojačano kao da štiti kameru?
 
Desava se ponekad i da tekst blinka kao zmigavac na autu. Mislim da je samo kod Tapatalka.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ko nije, neka proveri - ima apdejt za OS. Mora ručno da se proveri, automatski mi nije ništa javio.
 
Poslednja izmena:
Ima li korisnika XEU roma ? Iskustva ?

Planiram da flasham ovih dana pa da se spremim haha
 
Ja sam koristio, sad supruga xeu od prvog dana. Sve to lepo radi, baterija je za nijansu meni bolja na xeu. Ne znam šta te zanima konkretno

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
@maxer
Meni update stigao automatski petak vece. [emoji14]

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
I meni.
 
Pozdrav drugari. Sinoć sam u nervnom rastrojstvu polomio moj dragi poco loco i pošto mi je hitno trebao fon uzeh mi 9 polovan a kao nov :) Koju gcam preporučujete?
 
Jel imao neko možda problem kad se završi razgovor da se na ekranu skroz smanji osvetljenje i onda kad ga zaključam/otključam sve normalno?
I drugo pitanje jel mogu nekako da se blokiraju reklame?
 
Jel imao neko možda problem kad se završi razgovor da se na ekranu skroz smanji osvetljenje i onda kad ga zaključam/otključam sve normalno?
I drugo pitanje jel mogu nekako da se blokiraju reklame?
Za reklame samo AdGuardScreenshot_2020-09-22-05-44-42-985_com.adguard.android.jpg

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ja sam koristio dns66 ono vezano za novine,kurir,blic,telegraf i to je funkcionisalo ok.

https://f-droid.org/en/packages/org.jak_linux.dns66/

Mana koliko sam primetio je ta da zdere bateriju.To sam primetio dok sam imao lg v20 na kojem je inace baterija slabija i kad je upaljen dns66 baterija curi samo tako.
Sad imam poco f2 pro i jos nisam stigao da probam sa ovim programom kako ce se baterija ponasati.
 
Nazad
Vrh Dno