Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Bolje da su ostavili fp pozadi nego ovaj ispod ekrana ako bude kao na op6t, Huawei mate 20 pro itd.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
U potpunosti se slažem. I dalje se nadam da će izbaciti i verziju sa senzorom pozadi.. kakav će to dan biti ,S10 I mi9 predstavljeni u istom danu ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pre koji mesec je bila vest da ce Samsung imati ekskluzivno pravo na Qualcomm-ov ultrasonicni FP do polovine ove godine, tako da ce verovatno imati onaj krs opticki senzor? Spor i ne bas precizan. I Nokia 9 verovatno takodje...
Mada i ja mislim da ce biti i verzija sa obicnim FP, mesta ima jer su kamere sa strane.
 
Meni FP na Mi8 služi samo da upalim ekran i na to sam se navikao, a mogu i da se odviknem ako vredi prelazak na Mi9 u šta čisto sumnjam u mom slučaju...
 
Jel nasao neko info, kakvu bateriju da ocekujemo?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Još da ubace kršten vibro motor bilo bi super. Ovaj na mi 8 je očaj. Naravno i dobar zvučnik. Notch mi se nekako ne sviđa, više mi se sviđa onaj na 6t.
Definitivno ne nameravam prelazak na Mi 9. Eventualno sledeće godine prelazak na Mix 3s ako ubace 4k mAh bateriju.
 
Meni FP na Mi8 služi samo da upalim ekran i na to sam se navikao, a mogu i da se odviknem ako vredi prelazak na Mi9 u šta čisto sumnjam u mom slučaju...
Ja čekam Mi X biće verovatno bomba, jubilej, a do tad će Mi8 da služi.
 
Bas ti nesto verujemo da ces da izdrzis sa Mi8 do tad. [emoji23]
 
Mi 8 će služiti, samo pitanje koga :D Imam dojavu da on prelazi na PocoPhone ARMORED sledeće nedelje :D
 
Ako taj armored ima OIS, možda i predjem [emoji1]
 
OIS je stvarno must have. Mene je tri godine sa G4 toliko razmazilo da ni pola godine korišćenja mi a1 i dalje imam fotke koje su posledica shake hands...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jedna kamera će sigurno biti wide ;)

s_9f80509a09184eaa9a568de8add38ee9.png


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Senzor navodno isti kao na honor v20, plus najavljena cena oko 450e u Kini , što je za mi seriju mnogo ;) će da vidimo za par dana

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uh, moram posedovati ovo :D
Da l' će biti u prednja wide?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kako će da izgleda uredjaj:

DzWy7pAVsAA7uFy.jpegDzWy8YIU8AAhG-P.jpegDzWy9JoUYAAMqKY.jpeg
 
Sta mislite o kameri, kakva ce biti u poredjenju u odnosu na Mi8?
Naravno, Gcam vs Gcam :D
 
Verujem da ne može biti bolja pošto ne deli hw sa pixelom. ;)
Čekamo da vidimo šta će pixel 4 imati i onda ganjas mobove koji imaju isti senzor ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je bez veze sto su krenuli da kopiraju huawei, i to poprilicno.
 
Da li će ovaj 48mpx biti flagship od Sonija? Koliko znam isti će ubaciti u Rn7Pro ali će ga osakatiti za OIS, kvalitetnu optiku, softver. Kao što su i senzor iz mi8 ubacivali u poco pa čak i mi8lite. Možda i pixeli budu imali ovaj senzor.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Verovatno nece, to je senzor srednje (ili vise srednje) klase za 2019. Napravljen je pre svega za veliki broj kineskih androida te klase.
Pikseli, Samsung, Huawei, Sony i ostali flagship modeli ce koristiti jos bolje i malo vece senzore, uglavnom sa ugradjenom DRAM.
 
Poslednja izmena:
Verujem da ne može biti bolja pošto ne deli hw sa pixelom. ;)
Čekamo da vidimo šta će pixel 4 imati i onda ganjas mobove koji imaju isti senzor ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk

I ja sam tako razmisljao. Ali videcemo.
 
Ako nekog interesuje novi exynos na S10 izbacuje oko 325.000 na antutu .

Mada ovih 387k nije realno , pre će biti negde oko 360k.

Totalno nebitna info ali ajde ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako nekog interesuje novi exynos na S10 izbacuje oko 325.000 na antutu .

Mada ovih 387k nije realno , pre će biti negde oko 360k.

Totalno nebitna info ali ajde ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ta informacija je od suštinske važnosti za kupovinu novog uređaja. Apsolutno esencijalna.
 
Mix 3 sa sd855 ima da bude ubica. Samo ne znam da li će gcam da radi lepo kao na sd845.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Neće do izlaska pixela 4 vrv.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
516 dolara u Kini osnovni model. Kod nas na crno ce onda biti oko 600e. Odjednom ce kao Huawei nabiti cene i zbogom jeftini kinezi. :d
 
Necemo imati vise modela kao Mi8 za 350e.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Iz tog razloga se i odvaja Redmi kao sub brand, kao Honor i Huawei. Moraju i oni ljudi nesto da zarade, dosta je bilo zezanja. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno