Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Sve je to istina ali mi9 pro mislim da neće doći do Evrope. Ostaje da se vidi cena op7t , ali sve su naznake da će biti oko 650e.

Op7t je bolja verzija mi9 pro :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jeste naravno, ali nisam ni planirao preko 500 da dam, Pro ver ima sve (osim OISa) što mi je potrebno pa čak i belu boju... Svakako nije žurba, 9T takođe radi bez greške... Sačekati narednu generaciju pa razmotriti [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
trebao si u startu uzeti mi9t pro, onda te sad ne bi kopkalo ;)
 
Pošto je na prethodnih nekoliko stranica kamera na Mi9 poprilično popljuvana i već se uzima zdravo za gotovo da je kamera loša, možda bi bilo dobro pročitati i šta stručnjaci koji se bave testiranjem kamera kažu o njoj.
https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-9-camera-review/
Ima tu i neka tabela na kojoj Mi9 ne stoji baš loše.
 
Ja ne slušam forume vezano za kameru, a ni dXo. Samo uzorke u konkretnim uslovima.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Not great not terrible [emoji23]
0294de5142375322b36c9941bc70af08.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Not great not terrible [emoji23]
0294de5142375322b36c9941bc70af08.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока

3.6 roentgen-a hmmm. Ali to mu ipak dodje 9t koji je jeftiniji, verovatno su štedeli na omotaču reaktora :D

Požurio sam sad vidim da je mi 9 još gori :D
 
Poslednja izmena:
Jeste naravno, ali nisam ni planirao preko 500 da dam, Pro ver ima sve (osim OISa) što mi je potrebno pa čak i belu boju... Svakako nije žurba, 9T takođe radi bez greške... Sačekati narednu generaciju pa razmotriti [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Tako sam i ja mislio. Čekam Mi9 Pro, pravi flagship, ali fkloznica reče da do Evrope neće ni stići. Preko 500€, za moje potrebe, je čisto bahaćenje. Šta činiti? Čekati Mi10 Pro? Za sada, Mi8, iz potpisa, radi sve što mi treba, a ima i OIS.

Postoji li Mi9 Pro, dedicated, kreiran thread na forumu?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pošto je na prethodnih nekoliko stranica kamera na Mi9 poprilično popljuvana i već se uzima zdravo za gotovo da je kamera loša, možda bi bilo dobro pročitati i šta stručnjaci koji se bave testiranjem kamera kažu o njoj.
https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-9-camera-review/
Ima tu i neka tabela na kojoj Mi9 ne stoji baš loše.
Danju je u ovom cenovnom rangu svaka dobra.
Kamera noću nije dobra i gora je od prethodnika, za to ne treba biti stručnjak.
 
Gcam verzija koja radi dobro?
Imam urnyx 6.2 pa ima li koja bolja od te?
Miui 10 stable..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Jedna za ove koji lupetaju da kamera ne valja ili da noću nije dobra ... iz ruke (bez naslanjanja) pri 1/15s:

Xiaomi Mi 9 main camera, hand-held (1/15s) (GCam - Urnyx's 2.4, libs Fi v2 (Mi9)).

Nije potpuno oštra, ali sam zadovoljan s obzirom na dužinu ekspozicije.
Slika je postavljena u punoj veličini, ne editovana - pravo iz telefona (kao i ostale u mom Xiaomi Mi 9 albumu).
 
Poslednja izmena:
Većini korisnika kamera noću nije dobra, čak ni za ovaj cenovni rang, jer većina korisnika nije kupila telefon da instalira gcam, *mjau**mjau**mjau**mjau* se sa podešavanjima a onda drži dah 10sek dok slika kao da je snajperista.
 
Da li je 290e mnogo za ovaj telefon?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Zavisi od stanja, ali po meni top kupovina za taj kes :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Recimo novi P30 lite se u radnjama prodaje za 270e, za 20eur vise ide Mi9 koji jede P30 lite za dorucak. Samo je problem sto se ne bih usudio da kupim tel post expressom.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Ima, proguglaj malo

Pisu po forumima da ne moze dirty flash preko bete, ja sam flesovao i radi. Uradio sam wipe dalvika pre i posle flesovanja i sve je ok.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
5ab5894ca89d3b395880d90ea9f4cceb.jpg
 
Poslednja izmena:
Pošto nisam poznavalac rutovanja,flesovanja i slično sačekacu još neki dan

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Znači nemamo teme za SE i Lite posebno?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Stigla odavno :D

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Stabilna global izašla?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Novi GCam_v7.0.009-v4.4.apk By Urnyx05: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog777/

Ovo izgleda čuda čini što se tiče snimanja pri "nikakvom" svetlu ... neverovatno (za telefon) da ovako snima, bilo u standardnom modu, bilo u Night modu.
Malopre sam je instalirao, pa ne znam kako snima po danu, ali noću ra-zbi-ja!
Neću kačiti primer, probajte sami.
 
Nazad
Vrh Dno