Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Nemam za sad nikakve anomalije a ugodjaj je vrhunski sto se tice fluidnosti.
Mislim da bi trebali svi probati makar jer ce to Xiaomi da blokira sigurno sa Miui 11 i ostaviti za neki novi model kao jos jedan + feature.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ta google camera je prehajpovana. Ni ne koristim je. Zadnja dva weeklya donela su znacajna unapredjenja kamere i nocne fotke su fantazija sad. Evo jedna slika od sinoc u mrklom mraku sa upaljenim jednim bednim svetlom na viljuskaru i obicnim blicom. Ja sam prezadovoljan.

https://imgur.com/gallery/7k0k13i

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Jel isprobao neko ovaj novi weekly 9.6.27?
Screenshot_2019-06-30-15-04-55-981_pl.zdunex25.updater.jpeg

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Par pitanja za vlasnike:
Da li imate problema sa fokusom glavne kamere, kad se brzo menja objekat fotografisanja (blizu pa daleko...)? Ne znam da li je do konkretnog primerka kojeg sam gledao ili je svaki takav? Fokus nekad zabaguje na skoro 2 sec.
Ne postoji opcija hide notch? Da li temperatura boja moze da se podesi u opcijama? Iako je ekran veoma dobar, malo vuce na plavicasto.
Najveci pozitivan utisak mi je brzina telefona, munjevito radi. Prednja kamera je pozitivno iznenadjenje.
 
Jel ovo Xiaomi ne može da napravi dovoljan broj telefona ili u Srbiji niko nije zainteresovan konkretno mislim na operatere? pojavio se samo 6/64 model neko vreme u VIP-u i sad ga nema više , a model 6/128 nema ni u oficijalnoj prodavnici
 
To je do "pilicarenja" nabave te osnovne verzije jer su najjeftiniji, misle da ostale nece moci prodati.
 
Ja sam uzimao mi9 pre manje od mesec dana u ušću, bilo je da se bira.... I 64 i 128 i crni i plavi. Rasprodali su se, bilo je akcija. Ja uzeh za 51999rsd 128gb.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Koliko izvlacite SOT nekim zahtevnijim koriscenjem,kad ga pritegnete YT,2h igricama,stalan 4g?
 
Baš gledam u VIP-u Mi9 , u karakteristikama pod prenos podataka za 4g nema band20(800MHz). Da li je moguće da nam uvaljuju kinesku verziju.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Možda je greška? Ako nije onda je kineska.
 
Samo sam bacio oko na sajtu , nisam bio do poslovnice. Mislim da sam negde pročitao da su davali kineski pokofon u VIP-u .

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zalepili su specifikacije sa nekog sajta gde ne pise da ima B20. Ne moze se kineska prodavati kod nas u vakum pakovanju, ne moze se na kinesku ubaciti globalni rom i da se zakljuca BL.
 
Instalirajte danasnji weekly. Ceo dan ga jasim i baterija je fantasticna, imam jos 47%.

Ps. FK kernel manager je jos danas i sutra besplatan na plej storu pa ugrabite priliku, ima milion opcija za tvikovanje

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Jel to 9.6.27?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
9.7.4 je poslednja verzija.
 
Izašao update i za regularnu verziju:
 
Ne znam kako vi podešavate Display\Contast&Colors, ali ja pošto nisam zadovoljan fabričkim vrednostima, to setujem ovako i baš je dobra slika:
 
Isplati li se preći sa Pocophona na Mi9 sa doplatom od 150-190e?
 
Realno da.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Više se isplati da prodaš Poco i dodaš 30-50e za Mi 8, nego 150-200e za Mi 9.
 
Evo i ja sam vlasnik Mi 9 od pre desetak dana uzeo sam verziju od 6/64.
Uz instalirano oko 80 apk slobodnog prostora je oko 44gb sto mi je dosta slike i video snimke skladistim na google tako da mi ne zauzima prostor.
Mob sam pazario preko Alija u Goldway prodavnici izasao me je 360€ i jos da Topcashback vrati 6% sto nece posto se prave ludi i okrivljuju Ali tako da sam zadovoljan i ovako, nisam platio carinu i pdv posto sam poslao kod rodbine u EU.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Odlican izbor, cestitke i neka te lepo sluzi! Sa kog moba prelazis? [emoji4]
 
Sa lg g6.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
U principu dobije se noviji procesor, bolji ekran, zanima me samo da li su drastično bolje kamere na Mi9 od pocophona?
 
Nazad
Vrh Dno