Šta je novo?

Vracanje izbrisanih podataka sa HDD, koji program izabrati?

hogi

Cenjen
Učlanjen(a)
07.09.2013
Poruke
12
Poena
154
Moja oprema  
Laptop
Hp elitebook
Mobilni telefon
Samsung note 20
Pristup internetu
  1. Optički internet
Konkretno me interesuje da li postoji program za vracanje izbisanog podataka sa HDD (u pitanju je Access data base) koji je greskom izbrisan iz kante za otpatke. Odnosno najvise bi mi odgovarao program koji ima opciju da se izabere tip fajla koji treba da se pronadje i vrati da bi ga lakse pronasao, inace komp radi na win10 ako je to bitno. Unapred zahvalan na odgovorima
 
MiniTool Power Data Recovery.
 
Za jedan fajl, i ako su particije u životu možda Recuva
 
sve particije su citave, fajl je greskom izbrisan iz korpe
 
Већина програма те врсте би требало да то може под условом да после тога тај хард није уопште или је минимално коришћен. Ако је настављено нормално коришћење, шансе су све мање како време пролази.
 
koriscen je oko 20 dana posle toga ali nije nista vise brisano sa njega.
 
Hm, ako je korišćen toliko, šanse nisu velike.

Probaj Recuvu, advanced scan i nadaj se najboljem. Povratak fajla radi na neki fleš, ne na disk sa kojeg se fajl spašava.
 
da li cu moci i sa free verzijom da odradim ili mora pro verzija?
 
Da li znate neki free program kojim se moze uraditi recovery obrisane particije. Koji god da probam u free izdanju, on pronadje particije, ali ne dozvoljava da se uradi recovery ukoliko se ne plati non-free verzija. Probao sam: EaseUS Partition Master, Minitool Partition Wizzard, AOMEI Partition Assistant. Svi ovi programi su ranije imali ovu opciju u free verzijama, ali sada vise nemaju. Pocinjem da sumnjam da iza svega stoji neki deal izmedju njih :)
 
Ćao svima!
Da ne bih otvarao novu temu, oisaću vam ovde.
Formatirao sam disk i probao razne software, medjutim mahom oni koji detaljno pronadju podatke nemaju strukturu foldera pre formata, dok oni koji daju strukturu jako loše vraćaju podatke. Probao sam Recuvu, Recoverit, Mini tool, Disk Diggera itd. Pa me interesuje da li neko ima preporuku za način ili program koji može da odradi i jedno i drugo.
Juriti fajlove gde je koji pripadao pre formata je nemoguć posao, a meni je bitno da se sve vrati u foldere kojima su pripadali. Ok, ne mora svaki fajl da se vrati, ali 90% neka nadje svoj direktorijum, jer ono sa raw data, lost data folderima je mučenje pronaći i vratiti kako je bilo.

Pozz
 
Dajte posao profesionalcima, recimo Help Disc doo u Milutina Milankovića ulici, Novi Beograd.
 
I spremite da platite finu svotu novca po uspešno obavljenom poslu.
 
Ja koristim Active File Recovery, odlicno se pokazao, mogu da se selektuju file formati pa je proces nesto brzi ako znate da vam trebaju na primer slike, dokumenti. Ne moze da vraca foldere kako su bili.
 
Nazad
Vrh Dno