Šta je novo?

VGA-HDMI kabl

Pogledaj u podešavanju tv-a nešto tipa overscan da li ima i čačkaj malo to da bi dobio komplet sliku. Obično to podešavanje ima u drajverima, ali sa obzirom da imaš kakvu grafiku već imaš, ne znam da li ima uopšte Catalyst ili nVidia Control Center (nemam pojma ni koju integrisanu imaš). :)
 
Poslednja izmena:
E pa sad je kasno. [emoji16]
Uzeo sam onaj u ww za 1400din. Imam garanciju pa ako nesto bude miran sam.

Povezao sam i radi. Slika nije bas najcistija, tj slova su malo mutna. Kad stavim na full hd slika ne ide do kraja tv-a nego je isecena pa sam promenio na 1600x1200.
Malo sam se zeznuo jer nisam racunao da ce komp morati da bude blizu tv-a i sad moram da sedim na 1m zbog misa i tastature. [emoji3526] Videcu nekako da resim to.

Probaj podešavanja za TV, npr kod Samsunga: Source/Tools/Edit name/PC
 
CPU-Z kaze da je u pitanju Intel(R) G41 Express. [emoji16]
Koliko vidim nema drivera za Win10.
Secam se da je ranije bilo nVidia Control dok je bila normalna graficka. Medjutim ona je crkla, a ostala ova profesionalna. [emoji846]
 
Poslednja izmena:
nemaš para za krštenu kartu ili cpu/mb kombo a imaš 1400 din za adapter?
 
Ne znam sto ste navalili na te polovne graficke sumnjivog porekla koje vec sutra mogu da riknu i posle da se slikam za porodicni album.
Nisam rekao da NEMAM nego da mi se NE DAJE sad nesto mnogo para za onoliko koliko koristim racunar.
Da sam uzeo tu graficku koju predlazete opet mi treba kabl tako da cifra samo raste.
 
hdmi kabl i od 10m (i to 1.4) je u radnji 900din,ako već ne bi iskopao po kući (a sigurno imaš).ništa te grafičke nisu manje sumnjivog porekla od tog adaptera,a imao bi i zvuk na tv-u,neuporedivo bolju sliku i ne bi morao da budžiš setap.
 
@djalf Hvala brate, ali ne moras da se mucis. Ovaj adapter koji sam uzeo mi mi savrseno radi posao.
 
@ djalf

Radi samo konverziju sa HDMI na VGA , u obrnutom smeru NE !!!
 
Nazad
Vrh Dno