Šta je novo?

Уништавач папира/картица

maric62985

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2008
Poruke
1,064
Poena
360
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S22 Ultra
Pametni uređaji
Xiaomi Mi Robot
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Јел има неко искуства са уништавачима папира/картица? Размишљам да узмем неки али сам тотално оперисан и неупућен у сличне уређаје. Понекад треба да уништим неки документ, типа пар папира мјесечно. Код нас видим да у понуди има уређаја од 3к динара па на горе, само је небо граница. Ја бих ишао на неку јефтинију варијанту али наравно не да цркне након пар исјечених папира зато би ми искуство других било од великог значаја.
 
Za par papira mesečno ne znam da li ti se isplati :D

Ja sam u firmi imao dva komada kupljena u Gausiju na Dorćolu, neki osnovni model, uništavao papire do A4 formata, CD i kreditne kartice, bez problema.

Svi uništavači imaju nivo zaštite, odnosno veličinu "trakica" nakon sečenja - što veća zaštita, to sitnije "trakice". Kapacitet, da li može da primi odjednom samo 5 listova, ili možeš 50. Takođe jačine motora, tj. da li može da radi u kontinuitetu a da se ne pregreje, itd. Za tvoje potrebe mislim da će biti dovoljan i neki najosnovniji ili najjeftiniji model.
 
Gledaj neke koji mogu da seckaju diskove i kreditne kartice.
Imaju dosta kvalitetnije noževe i dugotrajniji su ali i skuplji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za par papira mesečno ne znam da li ti se isplati :D

Ja sam u firmi imao dva komada kupljena u Gausiju na Dorćolu, neki osnovni model, uništavao papire do A4 formata, CD i kreditne kartice, bez problema.

Svi uništavači imaju nivo zaštite, odnosno veličinu "trakica" nakon sečenja - što veća zaštita, to sitnije "trakice". Kapacitet, da li može da primi odjednom samo 5 listova, ili možeš 50. Takođe jačine motora, tj. da li može da radi u kontinuitetu a da se ne pregreje, itd. Za tvoje potrebe mislim da će biti dovoljan i neki najosnovniji ili najjeftiniji model.
+1

I za tu količinu dnevno a ne mesečno se postavlja pitanje isplativosti.
 
ma batali to, uzmi jedan dobar kamin i problem resen
 
Без обзира на исплативост, у поређењу на количину уништених докумената на мјесечном нивоу, ипак хоћу да узмем неки. Зато се и распитујем о јефтинијим уређајима. А можда у будућности и обим уништаваних папира и порасте.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Iskreno, kad hoću neki papir baš, baš da uništim, ja ga pojedem.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Без обзира на исплативост, у поређењу на количину уништених докумената на мјесечном нивоу, ипак хоћу да узмем неки. Зато се и распитујем о јефтинијим уређајима. А можда у будућности и обим уништаваних папира и порасте.
Uzmes najjeftiniji model koji secka papir uzduz i popreko (4x36 mm). Desavalo se da METRO ima na akciji razne modele marke SIGMA.
 
Nazad
Vrh Dno