Šta je novo?

ZOROG project

Daj da vidimo i neke konkretne slike sistema. Kao i video. I kupi tv karticu da snimas tv kako treba :)

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Daj da vidimo i neke konkretne slike sistema. Kao i video. I kupi tv karticu da snimas tv kako treba :)

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Pa gde ces konkretnije fotke od ovih na prethodnoj strani, kad bude gotovo bice sve obelodanjeno. Ne smem da tako snimam kanale :)

Cooper tubing :)

20190812140826-07f9494f.jpg

20190812140828-2602b9ce.jpg

20190812140828-00298561.jpg

20190812140829-40ce89b1.jpg

20190812140830-78cdb977.jpg
 
Ja sma mislio da je sve gotovo, pa da se vidi sistem u funkciji. Snimi karticim i dodaj ram televizora :)

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Cevi su ispale bombona!
 
Projekat ZOROG je zavrsen, potrudio sam se da zaista napravim nesto ne svakidasnje sa zeljom da ukazem na mogucnosti buduceg stvaralastava u oblasti proizvodnje kucista. Kompletno je promenjena unutrasnjost kucista, spoljasnjost pokazuje evoluciju onoga sto mozda sledi u nekim narednim godinama, nikad se ne zna, videcemo! :)



Hvala svima koji su pratili a pogotovo sam zahvalan onima koji su ucestvovali I pomogli da se ovaj projekat ostvari!



ZOROG projekat je ucesnik ovogodisnjeg CMWS19 takmicenja sa zeljom da se pokaze da je PC modding konstantno prisutan kako u mom licnom zivotu tako I na prostoru odakle poticem!



CMWS19 - http://community.coolermaster.com/topic/24356-zorog-project/

#CMWS19Finals

Hardware:

MB - Asus ROG Zenith Extreme
GPU - Asus GTX 1080Ti Strix SLI
CPU - AMD Ryzen TR 1920
RAM - ADATA XPG Gammix D30 4x8Gb 3000Mhz
SSD - ADATA XPG SX950U x2
SSD m.2 - ADATA XPG SX 8200 PRO
CASE - Cooler Master COSMOS C700P
PSU - Asus ROG Thor 1200w Platinum
COOLING - EKWB all water cooling parts


i.php

i.php

i.php

i.php

i.php

i.php

i.php
 
Ne zato, nego zato što je vrhunski mod. Mnogo je ovde vremena utrošeno na sitne detalje da bi se generisalo. Sa druge strane, vidi, ako uzmeš u obzir da je ROG brend, ima li šta bolje? Realno nije lako napraviti ovako nešto, ali isto tako realno ni sam ne bi uzeo u obzir razne MSIijeve i GBove, ako hoću da nešto najbolje u ovakvom modu. :p
 
Poslednja izmena:
Bravo Nešo! Dosta je modova bilo iza tebe, ali ovaj mi je nekako (bar po meni) najbolji!

Hvala, def najbolje za ROG iz moje radionice do sada :)

Zato sto je ROG :p

Definitivno je omaz ROG brendu kao takvom, ali ovaj mod ne cini samo to ;)

Ne zato, nego zato što je vrhunski mod. Mnogo je ovde vremena utrošeno na sitne detalje da bi se generisalo. Sa druge strane, vidi, ako uzmeš u obzir da je ROG brend, ima li šta bolje? Realno nije lako napraviti ovako nešto, ali isto tako realno ni sam ne bi uzeo u obzir razne MSIijeve i GBove, ako hoću da nešto najbolje u ovakvom modu. :p

Pusti ti Delcu i sam cepa RAMPAGE, malo sale nije na odmet, btw hardware je vrhunski i tu nema price ali takodje da ne umanjujemo i vrednosti ostalih proizvodjaca koji takodje imaju proizvode u samom vrhu. Naravno da top projekti iz moje radionice uvek moraju imati top hardware jer glupo je imati Porschea sa motorom iz Fice :)
 
Kada je CMWS?
 
Poslednja izmena:
Ima li negde da se vidi T10 ili slicno?
Video sam neki Star Wars mod, neki Nemac pravio, citavih 1000h mu trebalo. Samo to je bilo nesto sredinom godine. Milslio sam da ima jos novih takmicenja posle toga?
Ludilo od moda iskreno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno