Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Bolji izbor od Mi 8 Lite, bratanac uzima verovatno RN7 uskoro, hteo je Mi 8 Lite, a cena je slicna.
 
iskreno, ne znam šta sad da kažem sestriću kom sam savetovao da uzme mi 8 lite i uzeo ga na moju preporuku a hteo je mi a2...
vrv jeste bolji izbor 8lite od mi a2, ali nisam razmisljo o ovom modelu...
šta je tu je...ne verujem da bi mu iz logica gde je uzeo prekjuce u radnji a ne online zamenili tel. kad im stigne
 
Ortakinja je svojevremeno kod njih uzela ne secam se koji model sa mtk procesorom i kad sam joj rekao da isti model postoji sa stedljivijim SD, otisla je posle 2 dana i opusteno su joj bez problema zamenili uredjaj.
 
Pro model najavljen koliko vidim za 2000 yuan-a. To mu dodje oko 260e sad koji model (ram i storage) pitanje je, ali ima logike da bude startni dakle 4/64gb, realno nista preko nije potrebno.

Ako bude ta cena na kp sasvim ok, gledajuci gde je sad rn7.
Takodje leakovi od pre nekoliko sati pored crne i plave, navode i crvenu boju. Honor 8X izlgeda brutalno uzivo u crvenoj vatijanti, jedva cekam da vidim rn7 pro.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ce prije biti jedna varijanta RN7-mice,a vise varijanti Pro verzije

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Bolji izbor od Mi 8 Lite, bratanac uzima verovatno RN7 uskoro, hteo je Mi 8 Lite, a cena je slicna.
Мени је 8 лајт баш фул што се тиче дизајна, планирао сам њега да пазарим. Али видим да је РН7 баш ок тел за 20-30е више.
 
Jel porucio neko? [emoji3]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam se ipak nadao da je ovaj frejm od aluminijuma kad ono djoka...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Negde moraju da uštede, jasno nam je to i pre ovoga. Srećom pa normalni korisnici mu neće radit ove stvari, tako da će prezivet :).
 
Toliko o razbijanju oraha, lubenica i skakanju po telefonu. Ja redmi 5 plus od razbijanja u zid i ponovnog sklapanja, nisam uspeo da ispravim iskrivljen telefon i ekran...
 
Xiaomi Redmi Note 7 - 1.500 CNY ili 197.05 €, a kod nas početna cena 230 € mada je bilo kratko vreme i za 220 €.
Xiaomi Redmi Note 7 Pro - 2.000 CNY ili 262.73 €, kod nas početna najverovatnije 290-300 €.
Pro je skuplji 33,33% i bar po meni izlazi iz cenovnog ranga koji je prihvatljiv. Bolje u tom slučaju kupiti Pocophone F1 (265 € trenutno) koji će biti jeftiniji od Note 7 Pro kada se pojavi.
 
Imace bolju autonomiju, bolju (stock) kameru (za GCam cemo videti), bolju izradu i bolji dizajn od Poco-a, jedina osetna prednost Poco-a u odnosu na RN7 Pro je GPU deo chipseta.

Realno je da cena bude tu negde.
 
Pro verzija?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Uff, ako bude bilo tako ozbiljna priča baš [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Xiaomi Redmi Note 7 - 1.500 CNY ili 197.05 €, a kod nas početna cena 230 € mada je bilo kratko vreme i za 220 €.
Xiaomi Redmi Note 7 Pro - 2.000 CNY ili 262.73 €, kod nas početna najverovatnije 290-300 €.
Pro je skuplji 33,33% i bar po meni izlazi iz cenovnog ranga koji je prihvatljiv. Bolje u tom slučaju kupiti Pocophone F1 (265 € trenutno) koji će biti jeftiniji od Note 7 Pro kada se pojavi.
Ako bude oko 300, niko ga nece ni kupovati. Brzo ce mu spasti cena.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Redmi Note 7 Pro

4 GB + 64 GB = 13999
6 GB + 128 GB = 16999
 
E ovo je već pravi naslednik rn5. A cene verujem da će se kretati kao prošle godine za r5plus i rn5.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako u Indiji kosta 210e za 6 128 tesko da ce to odmah da bude cena kao rn5 r5+

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno