Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Stvar izbora i navike. Svejedno, bespotrebno su dodali korak više.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kod mene je isto kao ranije kockicu samo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ponovo skinuo apdejt i unormalilo se.
 
Meni se ne sviđa kako su napravili kretanje između otvorenih aplikacija u gesture modu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Стигао жени вечерас на ноте 7 миуи 12,тел је купљен у италији. Све исто сада,као код мене на ноте 9
https://streamable.com/nxdkaj

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam neta u paketu. Ne znam koliko je "težak" miui 12? Koliko megabajta?
 
Meni pokazuje da postiji ažuriranje na 12, ali to ažuriranje neće da skine.

SBB internet.
 
Probajte drugog provajdera, kod mene na dva SBB mesta mrka kapa dok je kod MTS-a skinuto ažuriranje bez problema.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Mobilni Telenor, MTS i kucna supernova apdejta nema, global verzija telefona je u pitanju.
 
Mobilni Telenor, MTS i kucna supernova apdejta nema, global verzija telefona je u pitanju.
Ovo je spisak modela Redmi Note Serije za MIUI 12, modele kod kojih je pusten stable verzija a kod kojih je pustena beta verzija.




Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li se kada ce na ostale verzije doci? Moj qfgmixm

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zna li se kada ce na ostale verzije doci? Moj qfgmixm

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Otprilike svakog dana ubacuju i testiraju za razne modele, tvoj model je global, nije EEA.najbolje je da se registrujete ma Mi Community i tamo pratite kada i za koje modele pustaju update.Za modele sa EU Rom-om je pusten,za global jos nije ni u vazi testiranja.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Otprilike svakog dana ubacuju i testiraju za razne modele, tvoj model je global, nije EEA.najbolje je da se registrujete ma Mi Community i tamo pratite kada i za koje modele pustaju update.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Ok, hvala. Nije to toliko bitno,radi on sve ok,nego cisto iz neke zelje da pitam oce li nekad doci...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Да ли неко решио ажурирање на 12, неће да скине уопште?
 
Meni nije htelo na SBB WIFI, pa nije htelo ni na VIP mobilni net, restartovao sam telefon i skinuo na VIP mobilni net. Na wifi nije htelo ni da krene.
 
Radi li nekome Android auto posle apdejta?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kod mene jos nista nema,probao mobilni podaci i wifi nema.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Da li neko ima DJI dron da moze da potvrdi da posle apdejta DJI Fly app radi na RN7?
 
Upravo stigao uptade. Instalira se,da vidimo kako ce se ponasati. Kasnije saljem info dal mi svidja ili ne :)
 
Nazad
Vrh Dno