Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Jutros mi prijavljivao update za EEA, sada ga nema?
 
Ovi kinezi nas zezaju,cas ga vidis, cas ne [emoji1787]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Azurirao sam na Android 10, medjutim sad mi Gcam ne radi kako valja, obradjuje HDR beskonacno. Ima li neko da predlozi Gcam?
 
Meni juče stigao update na Android 10
43920d9ce89ae89d564bcf9bc252483e.jpg


Sent from my Redmi Note 7
 
Koje su novine u odnosu na android 9?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nikakve ja nisam primetio nikakvu razliku, sem sto pise da je 10.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Drugacije animacije, notes ima mogucnost postavljanja precice kada se uradi swipe sa levo nandesno da uzadje notes (sto je fenomenalno), nema voice recording,a. Fluidnije radi telefon.
 
Ima li neko problem sa zvukom na spikerfonu prilikom video poziva preko vibera?
Ženi se često desi prilikom video poziva da je zvuk toliko tih da se skoro pa i ne čuje. Rešenje je prekinuti poziv pa pokušavati ponovo dok ne proradi.

s10e on Tapatalk pro
 
Drugacije animacije, notes ima mogucnost postavljanja precice kada se uradi swipe sa levo nandesno da uzadje notes (sto je fenomenalno), nema voice recording,a. Fluidnije radi telefon.
Izbacili call recording ili samo voice recording app?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jedna novina, uspeo sam da bez root-a na standardnom ROM-u da deinstaliram Google music, duo i movie!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Da, kako? Podeli sa ostalima ovde.
Ušao na Play da ažuriram aplikacije, otišao na Duo pošto sam mislio da sam ga bio ažurirao ranije pa rekoh ajde da deinstaliram update da ne zauzima memoriju bez veze. Kada ono oooop, nestade. Isto tako sam uradio i sa ostale dve aplikacije. I eto, nema ih više! Evo ga i video. Probajte! Neće da upload-uje video. Kaže invalid mime type.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja probao i uspelo je, cak sam i drive obrisao i nema ga vise kao i google music, duo, nema ih vise.extra..... tnx....
 
Sada probao na RN8 ali nece, ali na zenin RN7 obrise ga skroz.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Da li nekom baterija zntno losije radi nakon apdejta na Android 10?
Meni je obicno od 100% do ~20% bilo oko 8h SOT i dva dana (nekad i vise), a sad spade na ovo. Doduse cudne su mi ove cifre, standby bi trebao biti veci, moracu da zapisem vreme sledeci put kad ga skinem sa punjaca :D
q4FiThV.jpg
 
Poslednja izmena:
Sad prikazuje potrosnju samo za 24 sata. Vidis da ti ta kriva prakticno pokazuje podatke od kad je baterija dosla na 70 i nesto %. Meni bas bezveze sto je tako uradjeno, ali eto.
 
A znaci tako sad racuna, vidim ja broj standby sati se ne poklapa sa vremenom kad sam ga skinuo sa punjaca, a nisam ni primetio da kriva ide od sedamdeset i nekog procenta. Bas glupavo to sto prikazuje samo zadnja 24 sata.
 
Da, tako sam se i ja zacudio, nisam odmah primetio krivu, da ne ide od vrha. Bezveze, ali u neku ruku dobro, sad i ne obracam paznju na te brojke. :D
 
Jel se dešava nekome da mu ne radi kamera često? Meni na svaka dva tri dana ne radi kamera, pa moram da restartujem telefon par puta da bi proradila
 
Nazad
Vrh Dno