Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

I meni se cesto desi da kad me neko zove dok izvucem telefon ekran poziv se izgubi,pa moram da spustim statusnu traku da vidim ko me zove.
 
Ovaj zadnji update je katastrofalan! Citao sam ranije postove i pitao se o cemu pricaju ovi ljudi. Meni je do sada fon super radio! A sada, baterija katastrofa, zaključan ekran se non stop pali u gasi i ako nema ni jedne notifikacije...!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Meni se zaključani ekran ne pali sam od sebe, da, baterija jedva izgura dan i po, da smem i znam instalirao bih Pixel experience.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Meni se zaključani ekran ne pali sam od sebe, da, baterija jedva izgura dan i po, da smem i znam instalirao bih Pixel experience.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Trajanje baterije se smanjuje sa svakim danom upotrebe...
Dalje mozda su ti sad aktivirani neki servisi koje ranije nisi imao pa oni dodatno trose bateriju...

Ja telefon koristim i za igranje tako da ga punim svaki dan...
Uopste ne obracam paznju koliko traje baterija...
Jednostavno kad padne na 10% nakacim na punjac i za pola sata pun 100%...

I to je to...
 
Prava veličina poslednjeg update je 212MB a ne 1.9 GB. Samo je trebalo očistiti keš pre ažuriranja.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kod mene jos nema update- a [emoji3] verzija mi zakucana na 11.0.5.0

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Trajanje baterije se smanjuje sa svakim danom upotrebe...
Dalje mozda su ti sad aktivirani neki servisi koje ranije nisi imao pa oni dodatno trose bateriju...

Ja telefon koristim i za igranje tako da ga punim svaki dan...
Uopste ne obracam paznju koliko traje baterija...
Jednostavno kad padne na 10% nakacim na punjac i za pola sata pun 100%...

I to je to...
Za pola sata pun od 10 do 100? [emoji23][emoji23]

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
To je moguće samo kod novijih telefona sa preko 50W punjenjem (a ni tu ne bude za pola sata), na RN7 to nema šanse...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hteo bih da debloatujem telefon bez rutovanja naravno, šta smem da obrišem?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Sa ADBFastbootTools bi da brises ?
Okacicu slidzu sta sam ja brisao mada mozes sta god ti se ne svidja i imas alternativu...
 
Pao mi je telefon na beton i razbila se zadnja kamera. Na kp nisam uspeo da nadjem kompletnu. To jest kameru i staklo koje ide uz nju, fabricko staklo ne zastitno. Jel zna neko gde mogu da nadjem zadnju kameru? Redmi note 7 je pitanju...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ima na KP. Da li si siguran da ti treba čitav kamera modul ili ti je dovoljno zamjeniti oštećeno staklo?
 
Ima na KP. Da li si siguran da ti treba čitav kamera modul ili ti je dovoljno zamjeniti oštećeno staklo?
Osteceno mi je i staklo i modul. Skinuo staklo pincetom ali mi se cini ili tripujem da modul ne zumira kako valja i na gornjoj kamerici postoji ostecenje koje ide do sociva(linija mala) , ali mi se cini da je socivo ok koliko vidim.Aj ako vidis negde link pusti mi link i za jed o i drugo. Hvala

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem sa senzorom blizine? Neće da uključi ekran nakon završenog poziva, ili kad odmaknem od uha da bih prebacio na spikerfon.... Tek nakon što prstom prevučem preko njega, on odreaguje... Neko ideju ako je softverski šta da probam ili da nosim u servis?
 
@okmomak
Imamo isti problem. I mene interesuje ako neko zna vise o tome da podeli neku informaciju.
 
@okmomak
Imamo isti problem. I mene interesuje ako neko zna vise o tome da podeli neku informaciju.

A žuta fleka ispod senzora? Polu krug, baš sa senzorom u sredini? Meni je pod garancijom 2 godine tako da će u servis, pa ću da vidim šta će reći. Ponadao sam se da će neko reći da je softverski, pa da pribam master reset. Ovako mi se baš ne eksperimentiše setovanja posle...
 
Nemam tako nesto ali ovo zabaguje cesto "Neće da uključi ekran nakon završenog poziva"
Izludi me to.
 
Ako nosite zastitna stakla proverite da nisu prelepljena preko senzora.
 
Stigao update
72106f9816f23c379acd50482880ed40.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno