»RSS Benchmark sajt

Strana 7 od 115 PrvaPrva ... 345678910111757107 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 91 do 105 od ukupno 1718

Tema: Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Moderator Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        24.574
        Ako ćeš sačekati par minuta da pogledam u kuglu.

Member
        Na forumu od
        Feb 2006
        Poruka
        154
        Tacno sam znao da ce ovakav komentar biti prvi... znaci mozemo spekulisati o tome koja ce kamera biti, koji procesor ce biti ali ne i o tome koja bi mogla biti cijena 2-3 mjeseca nakon objavljivanja
        Ne moras vaditi kuglu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Member Avatar korisnika veljadj
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        2.834
      4. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600 3.40GHz LC-POWER Cosmo Cool LC-CC-120
        • MoBo: MSI B450M BAZOOKA V2
        • RAM: G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3000MHz CL15 KIT F4-3000C15D-16GVRB
        • VGA: XFX RX570 8GB, RS XXX Edition, RX-570P8DFD6
        • MON: DELL 23" S2319H IPS LED
        • HDD: KINGSTON 500GB KC2000 NVMe M.2 PCIe M.2 2280 SKC2000M8/500G,TOSHIBA P300 1TB 3.5" 7200rpm 64MB SATA3
        • Case: MS BLACK WIDOW silent fans PRO gaming,CHIEFTEC GPE-600S ECO 600W
        • SND: Microlab Solo 7C
        • LAP: HP Probook 450 G3
        • TV: LG 42LB650V
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mii9T 6/64
      5. Kakvo pitanje si postavio takav si odgovor i dobio...

Member Avatar korisnika MM.
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        455
        Citat Citiram korisnika: paparazzo Pogledaj poruku
        Tacno sam znao da ce ovakav komentar biti prvi... znaci mozemo spekulisati o tome koja ce kamera biti, koji procesor ce biti ali ne i o tome koja bi mogla biti cijena 2-3 mjeseca nakon objavljivanja
        Ne moras vaditi kuglu

Problem je sto telefon jos nije ni objavljen, ne zna se ni koja ce biti pocetna cena, a kamoli koja ce cena biti tamo na aliju za 3 meseca. Ja prognoziram 240e, ako ti nesto znaci

Member
        Na forumu od
        Feb 2006
        Poruka
        154
        Citat Citiram korisnika: MM. Pogledaj poruku
        Problem je sto telefon jos nije ni objavljen, ne zna se ni koja ce biti pocetna cena, a kamoli koja ce cena biti tamo na aliju za 3 meseca. Ja prognoziram 240e, ako ti nesto znaci
        Pa eto, vidis da mi i znaci! I hvala ti na tome. Ja nisam postavio pitanje koliko ce biti telefon, nego koliko bi mogao biti. Znaci cista spekulacija upucena mozda onima koji imaju malo vise iskustva u pracenju trzista kinrskih telefona. Ali ocigledno nisam shvacen na taj nacin.

Menjao paparazzo : 16.01.2019. u 23:09

Member
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        492
        Citat Citiram korisnika: paparazzo Pogledaj poruku
        Koliko bi mogao stajati redmi note 7 pro na aliju tamo negdje u aprilu maju? 4/64 verzija

RN7 4/64 trenutno na Aliju 254$. 3/32 verzija 204$, najavljena je sa 150$ cenom.
        Tako da je moj zaključak, ako je RN7 pro 3/32 najavljen za 200$, 4/64 verzija ima u stvarnosti da košta 300$.

Member Avatar korisnika MM.
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        455
        Citat Citiram korisnika: Bya-Bya-sama Pogledaj poruku
        RN7 4/64 trenutno na Aliju 254$. 3/32 verzija 204$, najavljena je sa 150$ cenom.
        Tako da je moj zaključak, ako je RN7 pro 3/32 najavljen za 200$, 4/64 verzija ima u stvarnosti da košta 300$.
        Niko ga nece uzimati po toj ceni, ne verujem da ce toliko biti, Mozda prvih 7 dana od pustanja u promet, ali posle toga ne.
        Imas poko f1 po ceni od 280e, nema smisla da ovaj bude skuplji.

Member Avatar korisnika scylla
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        1.906
        Ako je neko spreman da odmah da 250e za ovo, nek se ispruzi jos malo i uzme Pocophone.
        Use ''Search" before posting, Post in the correct sections, Do not spam the board,
        Respect other member, And always remember: FOLLOW THE RULES!

Moderator Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        24.574
        Da samo što Xiaomi je počeo da igra na kartu izgleda kao Huawei, gde je cena dosta viša u odnosu šta je unutra. Primera radi p20 lite i mate 20 lite su lošiji hardverski, ali top izgledaju u odnosu na Poco. Trenutno smo u tom dobu gde ljudi gledaju izgled i da radi razni messengeri i društvene mreže. Šta je unutra ič ih ne zanima.

Zato se i može očekivati viša cena za sve novije Redmi telefone (pošto su sad odvojena firma) a i hoće polako da dižu cene da zaradjuju. Kad može Huawei, zašto ne može i Xiaomi?

Member Avatar korisnika desp
        Na forumu od
        Dec 2002
        Poruka
        7.652
      13. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 2400G
        • MoBo: Asus B450M-K
        • RAM: 16GB Kingston
        • MON: HP E27i
        • HDD: 970EVO, WD RED
        • Case: Seasonic 520GM2, MicroATX CM
        • SND: 2.1
        • LAP: HP
      14. Meni se ovde prvenstveno sviđa što nema onako odvratno veliki notch. Ustvari ovo je jedini koji izgleda dobro.
        Telefon će verujem nekoliko meseci nakon objave koštati kao i RN5, tako da će biti extra kupovina. Vidim da će biti teško odoleti i ne kupuiti

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Member Avatar korisnika supermarkomare9
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        851
      16. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 2600X @4.2GHz
        • MoBo: MSI B450 Tomhawk
        • RAM: 16GB Corsair Vengeance LPX @3000MHz
        • VGA: RX 580 8GB Sapphire Nitro+
        • MON: LG 29WK600
        • HDD: Samsung EVO 240GB + WD Red 2TB
        • Case: NZXT Source 530 + Corsair RM850X White
        • LAP: Acer A515
        • Ostalo: Phanteks PH-TC14PE
      17. Bice u startu sigurno 250e kod nas, Pro mozda i jace, ali nece pasti sa cenom kao i A2 i RN5, gledam da ljudi prodaju A2 u top stanju za 150-160e sto je "smesno" za ono sto nudi... Ovde su iskopirali huawei dizajn u potpunosti (ledja) a ljudi se generalno loze na to kao sto je Djilkosh rekao. Licno misljenje je da ce ga to izdvojiti cenovno iznad gore pomenutih, kao i zbog "48mpx" kamere. Generalno za vecinu korisnika se svodi to na npr "Kupio sam top telefon 4giga rama i 48 mpx kamera" a ostatak ih ni ne interesuje, bar je tako u mom okruzenju

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        523
        Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Da samo što Xiaomi je počeo da igra na kartu izgleda kao Huawei, gde je cena dosta viša u odnosu šta je unutra. Primera radi p20 lite i mate 20 lite su lošiji hardverski, ali top izgledaju u odnosu na Poco. Trenutno smo u tom dobu gde ljudi gledaju izgled i da radi razni messengeri i društvene mreže. Šta je unutra ič ih ne zanima.

Zato se i može očekivati viša cena za sve novije Redmi telefone (pošto su sad odvojena firma) a i hoće polako da dižu cene da zaradjuju. Kad može Huawei, zašto ne može i Xiaomi?
        nažalost, i ja sam tu tendenciju počeo da primećujem.

jer recimo rn4x sam uzeo 2017te za 140e, rn5 tek kad je izašao je bio ispod 200e (oko 180e), a gledam sad cene ovih novih, sve preko 200e.

po meni će im se to obiti o glavu, jer ako nastave tim putem, doći ćemo u situaciju da će cena biti približna poco f1, honor seriji i samsungovoj A i M seriji, onda raznim nokijama iz srednjeg ranga, tako da će se potencijalni kupac lakše odlučiti za neke od navedenih (zvučnija i poznatija imena, manje gube vrednost polovni, lakše do servisa, bolja dostupnost, itd.).

ne valja ovo nikako. obični rn7 3/32 nije smeo nikako ići preko 180e.
        Menjao kapetan_Miki : 17.01.2019. u 09:43

Member
        Na forumu od
        Nov 2011
        Poruka
        375
        Ovo je početna cena, uvek prvih para dana cena bude dosta veća pa se brzo stabilizuje na realnu

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.999
        Xiaomi cene sa prezentacija i ostale misterije univerzuma.
        Svake godine na predstavljanju navedu neku suludo nisku cenu, digne se hajp u nebesa, marketing samo piči, a za te pare niko video nije telefon, a kamo li kupio. Tako svake godine, pa i ove. Najavise početnu cenu za rn7 od 150$, ja prevrnuh ceo internet i nigde nema za ispod 200$.
        Mislim, nije da se zalim, i ovako su ubedljivo najpovoljniji sa cenama, samo mi nije jasno čemu to frljanje sa nerealnim cenama na prezentaciji.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        78
        Citat Citiram korisnika: kapetan_Miki Pogledaj poruku
        SD675 ima znatno superiorniji CPU deo od SD710/670/660, ali su mu osakatili GPU (da ne bi nadmašio SD710)

https://www.gizchina.com/2019/01/12/...d-670-710/amp/

Strana 7 od 115 PrvaPrva ... 345678910111757107 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •