Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Stigao update 11.0.7.0. PFGEUXM. Zabo mi je na 59%, javljam promene kad instaliram.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
I meni je stigao v11.0.7.0.PFGEUXM. Kakvi su utisci, da znam da li da skidam ili ne?

EDIT: navodno samo security patchevi i mala promena za app lock...što li je to zahtevalo download od 1.7GB ne znam. Instalirao i ne primećujem promene...
 
Poslednja izmena:
I ja sam, samo što je meni update bio 212MB. Popravljen je bug sa slikanjem u 48MP.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Meni je update bio 212MB i popravljen je bug sa slikanjem u 48MP.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
I meni je stigao v11.0.7.0.PFGEUXM. Kakvi su utisci, da znam da li da skidam ili ne?

EDIT: navodno samo security patchevi i mala promena za app lock...što li je to zahtevalo download od 1.7GB ne znam. Instalirao i ne primećujem promene...
Kod mene je težak 1,9 giga. I ima svašta.
18648b3e1e1146ebce09f9b908a89b84.jpg
5de95f311f82e3a357efbb78b14404ee.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Skinut apdejt security patchevi fino radi telefon cini mi se da je kucanje sredjeno ko je imao bag da izadje u recent app, kad pocne brzo da se kuca.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Da nisi odmah prešao sa MIUI 10 na 11? Koja ti je bila prethodna verzija?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Meni je bio miui 11 a opet je apdejt bio tezak 1.9gb telefon je kupljen domacoj trgovinani legalno fiskalni . Verovatno ovi svercovani za druga trzista imaju drugacije apdejte.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Meni bio 11.0.4.0 od kada se pojavio emui 11, pre par meseci i supruzi takodje juce smo apdejtovali oba telefona jedan uzet u mts-u drugi u WW.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zna li.neko caku kako iskoristiti note 7 kao flash usb stick,kada pri povezivanju na box potvrdim opciju prenos podataka uopste ga ne vidi

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Drustvo,
pisao sam u temi MI 8 lite jer taj telefon posedujem ali mi niko ne odgovara
pa ajde da probam ovde jer mislim da je i kod vas ista situacija.
Elem, jer neko uspeo da nadje nacin da ugasi ovu glupost zvanu "fingerprint unlock animated effect"?
Ili na nasem jeziku, animaciju prilikom otkljucavanja telefona.
Hvala
 
Drustvo,
pisao sam u temi MI 8 lite jer taj telefon posedujem ali mi niko ne odgovara
pa ajde da probam ovde jer mislim da je i kod vas ista situacija.
Elem, jer neko uspeo da nadje nacin da ugasi ovu glupost zvanu "fingerprint unlock animated effect"?
Ili na nasem jeziku, animaciju prilikom otkljucavanja telefona.
Hvala
Probaj poco launcher...kad njega instaliras nestane animacija prilikom otkljucavanja ako te bas nervira...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da li postoji opcija blokiranja SMS poruka i poziva, ali tako da ih automatski briše? Znam da postoji blokiranje, ali telefon pokazuje i pozive i kompletan sadržaj poruka uz obaveštenje da su blokirani. Ovo je veoma glupo, pošto se upravo ovo želi izbeći. Da li postoji rešenje? Možda neka dobra aplikacija ako ne postoji ova opcija na telefonu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ovo je da se ne vide poruke!
c287036b7299534ee894baf023369fbf.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nikada do sad me nije zezao update. Sada sam morao tri puta da ga resetujem.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I POCO Launcher jede manje RAM-a od sistemskog.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ovaj novi update nista specijalno doneo nije . Po mom misljenju baterija vise curi,a manje rama koristi. Neverovatno.Provalio sam da u predhodnom update-u telefon koristio jako puno rama , optereti i preko 80 % ram memorije... Cak mi se desilo par puta da telefon zabaguje, sto je totalno nedospustivo. Mada ruku na srce meni je telefon uvek opterecen nekim decijim igicama,imam ih milion...Ali jednostavno to nesme da bude razlog da telegon koci.
Sve u svemu sad nema toga sto je super.
Mada nema ni baterije koja je sve gora i gora od onog pocetnog fabrickog sistema...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Prešao sam sa matore Xperije J na ovo, u početku mi je MIUI odgovarao. Kako sam prešao na 11 sve gore i gore. Jede više baterije, animacije baguju, poremećaj zvuka obaveštenja itd. Videćemo kakav će biti Mi 9T ako ga uzmem.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Resetuj tel ako nisi.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Prešao sam sa matore Xperije J na ovo, u početku mi je MIUI odgovarao. Kako sam prešao na 11 sve gore i gore. Jede više baterije, animacije baguju, poremećaj zvuka obaveštenja itd. Videćemo kakav će biti Mi 9T ako ga uzmem.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Od kad sam presao na custom rom, kao da sam drugi telefon kupio.. Probaj da ubaciš neki custom i vidjeces razliku [emoji23][emoji23]

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ne smem stvarno, čitao sam tutorijal na XDA ništa mi nije jasno. I onako ću ga dati ocu.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Telefon držim u unutrašnjem džepu od jakne naopako zbog zvučnika, svaki put kad me neko zove i uzmem telefon, upali se google assistant iili običan google i dok ne spustim onaj đavo ne mogu da vidim ko me zove i da se javim. Jel može to nekako da se isključi?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno