Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Ali pazite mic ne radi
82f16d7ac1689118c88b223862be06a5.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zna li neko kako da resim muku? Na portret modu slike izgube kvalitet,to jest ostanu kockice . Mislio sam da je neki update na neki klaud ali nista od toga, slike se ne bistre,( skidaju) .....
25673ba745dd33a67ea82dc396ef3044.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Miui Hellas najbolji custom Q rom za sada
https://ota.xiaomi-miui.gr/suktew23/roms/20.1.9/
Bez bagova..sve radi
Postoji fix za Eu verziju ali ne popravlja kameru..i ostavlja kineski twrp tj enkriptuje telefon..moras da se cimas da prepisujes Ofox...Hellas je mnogo bolji,nema pomenutih problema..iskoristite miui debloat script sa XDA + gms dooze module posle prvog setapa roma...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Напукло ми је горила стакло напред, јел може некако да се замени? Надам се да ће пост бити одобренјер претходна 2 нису и не знам због чега.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poz,drug ima rn 7. Ima sledece probleme. Kada,recimo surfuje netom,kaze da je nedostupan,poske dobije poruke o propustenim pozivima.
Kad telefonira cim pomjeri tel. izlazi mu, recimo, aplikacija za sat i sl.?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li neko ima problem sa probijanjem svetla na tamnoj pozadini, kad se uključuje, ili da malo meša nijansu boje zavisi od pozadine ispod senzora proxi senzora pri vrhu ekrana?
 
Da li neko ima problem sa probijanjem svetla na tamnoj pozadini, kad se uključuje, ili da malo meša nijansu boje zavisi od pozadine ispod senzora proxi senzora pri vrhu ekrana?
To je standardan problem na vecini N7 .Pricali su o tom u recenzijama jos kad se pojavio .

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poz,drug ima rn 7. Ima sledece probleme. Kada,recimo surfuje netom,kaze da je nedostupan,poske dobije poruke o propustenim pozivima.
Kad telefonira cim pomjeri tel. izlazi mu, recimo, aplikacija za sat i sl.?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Neka proba fabricki reset.Bar tako bi ja uradio.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
To je standardan problem na vecini N7 .Pricali su o tom u recenzijama jos kad se pojavio .

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk[/QUOTE
Hvala da odgovoru! Mislio sam da sam ga pritisnuo ili nekako sjebao u tom delu. Pa *mjau**mjau**mjau* 8 meseci je izdržao... Nisam znao za tu boljku, odnosno nisam ispratio te recenzije.
Reše li se to u servisu? Da li je neko reklamirao možda? Imam 2 godine garanciju ovlašćenog servisa za Xiaomi.
 
Dešava mi se da posle završenog razgovora dobijem obaveštenje da je razgovor snimljen

Da li je to do telefona, MIUI-a, da li treba nešto štiklirati...?


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nije ni bila uključena ta opcija.
Hvala ti na predlogu.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nije ni bila uključena ta opcija.
Hvala ti na predlogu.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Snimljene razgovore proveri ovako: fajl menadzer-miui-sound recorder-cal recorder

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima..dali se desava nekome da ne moze da poveze wifi,stalno pali i gasi isti..recimo moj kucni net radi dobro..ali na poslu nikako..dok recimo drugim ljudima radi dobro,moj Mido radi dobro..mozda neko zna resenje za ovaj problem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nije to, preko spikerfona pričam, telefon je fiksiran kod komandne table u kolima.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Moze li se nekako popraviti los RAM managment? Ako nisam dovoljno jasan, da mi ne ucitava ponovo aplikaciju kad se multitaskuje? Da iskljucim MIUI optimization, nesto oko baterije i ustede?
 
Zaboravljen lock pattern na telefonu, poslije hard reseta i dalje traži pattern. Zna li neko rješenje?

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Pozdrav!
Jel imao neko problem na redmi note 7,da punjenje baterije stane na 78% i ne mrda dalje?Celu noć bio na punjač, probao restart al dalje ne ide od 78%.

Tapatalkkal küldve az én BAH2-L09 eszközömről
 
Novi update, prvi ove godine [emoji2] vjerovatno nema nikakvih bitnijih novosti, veceras cu ga svakako instalirati pa vidjeti
9041854a676ed0e9c6db24c1a4254979.jpg


Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Kakva je priča sa Androidom 10? Zna li se kad će?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nema update na EU verziji. Zašto mi se ne odobrava nijedan post?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nista novo sem januarskog security patcha, nema sta ni biti doduse sem tog app vaulta kojeg ja svakako i ne koristim

Sto se 10 tice, ranije sam citao da bi trebao biti u prvom kvartalu, sad eto pise covjek iznad da ce biti u drugom, ja cu svakako tokom marta preci na custom ROM jer mi neke sitnice smetaju na MIUI-ju ali bitno je da ta 10 dodje i da bude ok, pa kad god to bilo [emoji16]

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Sve dok Xiaomi ne pusti source custom romovi ce biti izbagovani..isprobao sam gotovo svaki custom ..i niti jedan nije kompletno ispravan rom..probaj i videces i sam..najbolje je drzati se stok Miui-a jos uvek..kompletan debloat i rom radi odlicno [emoji106]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno