Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Meni se pojavio apdejt, i kao posle cu da skinem, sad pogledam , nema ga vise za download. To mi se desilo isto i pre 3 4 nedelje.
11.0.4.0 je pisalo

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zna li neko zasto svaki put kada promenim ikone ili temu posle toga nemam obavesenja na ikonicama(broj notifikacija).Moram svaki put da u podesavanju "notification access" off/on da bi radilo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Xi teme ili 3rd party?

...riding on 720p...
 
3rd party sa prodavnice skinute.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Molim za pomoć:
Kako koristiti telefon za razgovore (što mu je osnovna funkcija), a da mi u toku razgovora ne poziva druge osobe niti podiže aplikacije? Izgleda da je do senzora blizine koji ne isključuje ekran kada se telefon nasloni na uvo. Da li je jedino rešenje da se nakon uspostave veze, pritisne dugme za gašenje? Ima li neko elegantnije rešenje? Kada zaboravim da pritisnem dugme za gašenje, a pričam bez ruku, pridržavam ramenom, telefon podiže aplikacije, pozivao je i inostranstvo, šou pravi!
Koristim fabričku global verziju.
 
Nema drugog resenja osim gasenja ekrana na dugme, a ni to se nije pokazalo kao resenje kod nekih.Jedino obrati paznju u kom polozaju tj nadji modus da drzis telefon da se ne pali. Ja sam uspeo i navikao uz malo vremena.
Inace, info za miui 11, iszgleda da se baterija bolje pokazuje nego na 10.
 
Meni senzor brlja samo na levom uvetu i to retko. Na desnom nikad, sve je do položaja

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nije proximity neispravan nego su mu položaj, a izgleda i kalibracija loši. Na svakom primerku je isto, samo je pitanje kako se drži telefon na uvetu.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@vuleta
Kad pokrijes rukom kada je otvorena veza jel ugasi ekran?

Ako ugasi do tebe je, ako ne ugasi do telefona je.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@vuleta
Kad pokrijes rukom kada je otvorena veza jel ugasi ekran?

Ako ugasi do tebe je, ako ne ugasi do telefona je.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Nije do mene,do tel je,ali je interesantno da pre azuriranja nisam.imao taj problem

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Sad sam obavio dva poziva i bas sam obratio paznju na ekran i nijednom se nije ukljucio :) pomerao sam telefon stalno ne bi li nasao neki polozaj kako bi se ukljucio i nije nijednom dok kao sto rekoh dok sam bio na miui 10 ukljucivao se stalno ako omasim polozaj.
 
Stigao ranom zorom i meni 11.0.4.0 PFGMIXM

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ubacio i ja i unistio mi pixel icon pack,pa ceo dan pokusavam da nadjem dobre ikonice.
Inace nista novo u dizajnu nenprimecujem u odnosu na stari miui10. Videcemo kakva ce biti baterija.
 
Ikonice su glomazne u ovom MIUI11. Ima li način nekako da se smanje?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Stigao....i sve mi se čini da je počeo pomalo da secka pri otvaranju određenih aplikacija...takođe video u okviru nekih sajtova takođe secka (kao da buffer-uje)....nisam još dovoljno ispitivao....

Definitivno je lepši.

Vidim da ima promena u rasporedu u Settings.
Ne mogu da nađem promenu zvuka za SMS....malo čudno....

P.S. Primećujem napredak kod proximity senzora...znatno ređe se pali ekran u toku razgovora.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ikonice su glomazne u ovom MIUI11. Ima li način nekako da se smanje?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Mozes sigurno sa nekim drugim launcherom nova ili lawncher launcher-om. Ja ih korigujem ovim drugim.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Može sa Poco

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Posle 8 meseci korišćenja boja oko kamere se skinula pošto je korišćena maska koja je u ravni sa sa kamerom tj. ne štiti je. Staklo na kameri za divno čudo nema ni jednu ogrebotine. U suštini to boje što se skinuli se ni ne primeti.
Preporučio bih vam OxyPie Ivon pack.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I šta kaže novi update? Vredi li trošiti teško stečenog neta ili ne?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja sam primetio da je na MIUI 11 malo tisi ton u slusalici i na spikerfonu

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Mnogo su mi sada lepše ikone. Ja koristim sve stock sem što imam live wallpaper microbes. Sve radi lepo i fluidno. Evo vam link za background, jako je zabavan, možete i da ih hranite pa se razmnožavaju.
content://com.lcg.Xplore.FileContent/le/Web%20storage%2FDropbox%2FApps%2FMicrobes_Live_Wallpaper_v2.3.apk

Ako me može ovaj staviću drugi.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ima li neko gcam koji radi na MIUI 11?
I ako moze link [emoji4][emoji4]
Hvala..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pozdrav, ne znam da li sam pogresio temu... ispao mi je telefon redmi note 7 i u donjem delu od polovine ka dole staklo je bukvalno smrskano. Sve radi ali je uzasno za pogledati. Moze neki savet, kako zameniti, sta se menja, koliko kosta, neka preporuka savet, da me ne oderu(mada svakako ce me izaci...)?
 
Nazad
Vrh Dno