Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Da,definitivno noise cancelling i meni najvise smeta.
 
Molim za pomoć. Uzeo sam RN7, prvi xiaomi, tj MIUI, i sramota me je što po nešto ne umem da pronadjem. Može li neko da napiše kako da obrišem sve kontakte odjednom, kao i kako da kontakte uvezem sa SD kartice, umesto sa google naloga? A ima toga još...
 
Molim za pomoć. Uzeo sam RN7, prvi xiaomi, tj MIUI, i sramota me je što po nešto ne umem da pronadjem. Može li neko da napiše kako da obrišem sve kontakte odjednom, kao i kako da kontakte uvezem sa SD kartice, umesto sa google naloga? A ima toga još...
Sinoć sam video opciju, mislim, u Contacts: Ideš na Import, pa te onda pita sa koje lokacije i nudi ti SD karticu...
 
Nego, ajde da se malo smejete i meni: sDvi telefoni koje sam imao su imali opciju da sr prikažu sve aplikacije. Ovde, koliko vidim, aplikacije su raspoređene na negom od ekrana, ili mogu da ih grupišem po foderima. Ali kako da ih uredim po abecednom redu da bi ih lakše pretraživao...? Hvala unapred!
 
Skini neki drugi launcher pa probaj
Nova launcher je dobar, ali se placa. Od besplatnih Microsoft launcher nije los

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poco launcher
 
Imas u Poco Launcheru ako je to to sto trazis.
d6952d024d9249efd328d6cf5a722925.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da, da, to je to....moraću da menjam navike u korišćenju mobilnog telefona....[emoji3]

Hvala puno na odgovorima!
 
Pozdrav svima I pomazite drustvo, hitno mi je...

Kupio sam danas RN7 i to mi je prvi xiaomi u zivotu, a odmah me je iznervirao I razocarao....

Naime: Ne stizu mi poruke I mejlovi odmah, vec kasne, a cesto se pojave tek kada ucjem u aplikaciju I to mi je ogroman problem, jer mi je bitno zbog posla...

Aplikacije Sam zakljucavao na RAM , Ali I dalje ne stizu poruke, a u podesavanju pise da su sva obavestenja ukljucena... Takodje u podesavanjima stednje energije sam te aplikacije izuzeo, Ali I dalje ne stizu poruke...

Pomazite molim Vas kako da resim ovaj problem sto pre.
Hvala unapred svima.
 
Podešavanja - aplikacije - izaberi aplikaciju i upali autostart. Proveri i u other perimissions da li je uključena opcija rada u pozadini. Takođe pogledaj da li si dopustio aplikaciji da koristi mobile data i wifi. Imaš ispod toga i opciju da isključiš MIUI optimizmaciju za tu aplikaciju.
Za svaki slučaj proveri da li ti je upaljena i podešena sinhronizacija.
 
Jel si stavio autostart i u podesavanjima za baterija za te aplikacije da ne radi nista? To mi prvo pada na pamet.
Svakako to moze da se resi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pozdrav svima I pomazite drustvo, hitno mi je...

Kupio sam danas RN7 i to mi je prvi xiaomi u zivotu, a odmah me je iznervirao I razocarao....

Naime: Ne stizu mi poruke I mejlovi odmah, vec kasne, a cesto se pojave tek kada ucjem u aplikaciju I to mi je ogroman problem, jer mi je bitno zbog posla...

Aplikacije Sam zakljucavao na RAM , Ali I dalje ne stizu poruke, a u podesavanju pise da su sva obavestenja ukljucena... Takodje u podesavanjima stednje energije sam te aplikacije izuzeo, Ali I dalje ne stizu poruke...

Pomazite molim Vas kako da resim ovaj problem sto pre.
Hvala unapred svima.
Skini sa playa miui noticication app. Resava probleme provereno. Bez dodatnih "mrckanja"

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko kako da resimo ovaj proximity senzor. Kad zovem nekog telefon mi se otljuca i brlja sam. Nervira me to. Restrtujem i rezim problem ali se opet javlja.

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Zaključaj ga na dugme i to je to.

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Trebalo bi da se ne otključava kad se ručno zaključa na dugme sa strane ali eto kod tebe neće.
Nek se javi neko drugi, ja ne znam šta ti je činiti.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Imam dva dana ovu sedmicu, na njemu je 10.2.7. 0. Ima li neko problem sa LED notifikacionom, radi na punjenju, znači da je ispravna ali za obaveštenja, tek sam par puta primetio. [emoji848]

Da stavim neki drugi ROM ?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Imam dva dana ovu sedmicu, na njemu je 10.2.7. 0. Ima li neko problem sa LED notifikacionom, radi na punjenju, znači da je ispravna ali za obaveštenja, tek sam par puta primetio. [emoji848]

Da stavim neki drugi ROM ?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Meni led radi sve ok, samo imam probelm sa senzorom kao i ostali.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Hvala na brzom odgovoru.
Rešio sam problem za sve aplikacije osim za instagram na kome poruke i dalje kasne iako je zaključan na ramu.

Sa senzorom za sad nemam problem.

Imam dva dana ovu sedmicu, na njemu je 10.2.7. 0. Ima li neko problem sa LED notifikacionom, radi na punjenju, znači da je ispravna ali za obaveštenja, tek sam par puta primetio. [emoji848]

Da stavim neki drugi ROM ?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Pogledaj u podešavanjima, vrv je isključena treptuća lampica za obaveštenja, a uključena lampica za punjenje....
Meni lampica radi normalno.
 
Menu notifikacije uredno stizu, a podesavanja su na default-u, Ali lampica ne radi ..niti mogi da tu opciju nadjemu podesavanjima.... u kojoj je sekciji?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ideš ovako: Sisten i uređaj---dodatna podešavanja----svetlo obaveštenja

Tu imaš dva klizača, trebaju biti uključena oba...
 
Da, hvala puno, ukljuceni su, moram da vidim o cemu se radi...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Može pogledaj još jednom u podešavanjima, pod homescreen poslednja opcija

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi, kako se pokazao ovaj fon, planiram da zamenim moje RN i MiMax za ovaj model?
 
Od juče jedan rn7 6/64 stig'o u familiju, za ~€210 nema bolje kupovine. Ima premium osećaj, kamera sa gcam je top. Displej je lepo kalibrisan, miui stock radi lepo. Samo da srede notifikacije, ima mesta dovoljno za 4-5 sigurno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
E, ovako, nocas sam hteo da dobijem nervni slom. Jeb....vao sam se do pet ujutro sa led notifikacijom za program Outlook (moram da ga koristim). Za save programe koje sam probao (Facebook Nizam), led notifikacija radi (dakle I za Gmail). A za Outlook ne radi!

Sve privegije je dobio, background, battery sver, autostart, sve dozvole...ALI NECE!

Osim toga, ne mogu da menjam Incoming mail sound, na toj opciju mi izbacuje podesavanja za notifikacije!? Pri cemu, ista aplikacija, ista verzija, na drugom telefonu (jeftinom), radi normalno!
Da nisam lud, izguglah da nemam samo ja taj problem...

Dakle, pomagajte!

Hvala[emoji3]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što ne probaš neku drugu mail aplikaciju koja podržava razne mail adrese? Možda stock mail aplikacija?
 
Moram Outlook, zbog posla.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Otvoriš app, settings, notifications i imaš tu podešavanja dolazni mail, odlazi mail zvuk itd.
 
Nazad
Vrh Dno