Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Posebno ko slike pravi da bi ih objavio na drustvene mreze,tek onda nemaju velike razlike..
 
A to je 80% ljudi. :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
zamolio de je prijatelj da pitam, kasne mu notifikacije na signal aplikaciji. Sve smisleno (permissions, notifications) sam probao i dalje je problem. Kada je tel na wifi, notifikacije stizu i kad je telefon ugasen, dok kad je na data prenosu, notifikacija nema. Evidentno da je neko drugo podesavanje oko upotrebe podataka/stednje baterije koje ja ne znam da nadjem. Gde da gledam, imate li preporuku, nisam nikad radio sa miui interfejsom...
 
^ zaključaj app u ram, kada uđeš u pozvane app zadrži prst na pp i dobićeš opcije, stavi katanac da uvek drži u RAM.


I meni notifikacije ne rade,ni na aplikaciji rezultati,ni kp...ali sta je tu je
Jesi li uopšte pogledao podešavanja? Panel obaveštenja i statusna traka - Aplikacijska obaveštenja i podesi.
Za KP app imaš da biraš posebno za svaku stavku da ne zvrnda non stop nešto:
653da9f8520159f22ed57a58781ad103.jpg
a4aff69ba9bd89aa2fbb65c7f0815cac.jpg
 
Poslednja izmena:
Vrede li šta ove garancije u radnjama tipa Lo*ic ili se isprsiti malo više kod uvoznika?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa bolje uzeti u Mi store, s obzirom da je cena ok.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poz, evo ja sam uzeo rn7, presao sa rn4x. Ne znam da li je neko spominjao, al primetio sam da sporo cuva slike ako idu na sd karticu, 15s treba da prodje da slika moze da se pogleda. Je li to do kartice ili, nije nesto presudno kod mene ali me zanima. Prebacen sd 32gb iz rn4x gde je radio normalno. Kingston je class 10 ako se ne varam.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Pokušaj da formatiras karticu. Možda pomogne
 
Imaš u developer options da podesis da tretira SD kao internu memoriju ("makes sd card much faster).

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A kakva je situacija sa notifikacijama na lock screenu (ikonice i pop up)?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Posle zadnjeg update-a provalio sam da baterija brze curi ali fotke stok kamerom su bolje...

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam skinuo sa ove adrese i radi fenomenalno.
Night slide sljaka super.
https://www.youtube.com/watch?v=LD_6IQMgDnk&t=5s

Imas link u opisu.

Jel neko update ovao sistem na novi MIUI 10.2.7.0 PFGEUXM ?
Cini mi se da posle update-a baterija brze curi,ali da su poboljsali malo slikanje kamerom u nocnom modu.
Nije kad Gcam ali je mnogo bolje...Opet kazem primecujem ali ne pise da su na tome radili.:banana::banana::banana:
 
Imaš u developer options da podesis da tretira SD kao internu memoriju ("makes sd card much faster).

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Može li pomoć oko imena opcije u Developer opts?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ovo najviše mrzim kad meni neko kaže, ali ja ovu opciju ne pronalazim na svom telefonu u developer options.

Inače, pažljivo sa formatiranjem kartice. Telefon samo pita jel hoćeš da je formatizuješ jedanput i gotovo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Narode, ima li ikakvih futrola i stakala za ovo čudo kod nas?

F1
 
Jel moze neko na Flickr da okači par fotki stock kamera, može i Gcam?

Ili na neki image hosting.
 
Meni uvališe staklo od Samsunga A30 A50, sa tvrdnjom da je identična veličina ekrana. Nisam još postavio staklo, ali kada pislonim, zaista jeste. Možda nedostaje 1 do 2 mm do ivice, ali tako mi ja i sa prethodnim staklom, koje sam uzeo preko Alija.
 
Ja sam nasao u Balkanskoj u jednoj radnji ali nije klasicno staklo nego neka vrsta gume i zadovoljan sam, a futrole cekam sa alija..em ih nema a i ako nadjes to su obicni bamperi.
Ma ok mi je i bumper ako prelazi debljinu kamere, i ivicu stakla napred
Meni uvališe staklo od Samsunga A30 A50, sa tvrdnjom da je identična veličina ekrana. Nisam još postavio staklo, ali kada pislonim, zaista jeste. Možda nedostaje 1 do 2 mm do ivice, ali tako mi ja i sa prethodnim staklom, koje sam uzeo preko Alija.
Pogledaću i to...thx

F1
 
Ima i za "črvenu" Nillkin scrub. Odlična.

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Ovo najviše mrzim kad meni neko kaže, ali ja ovu opciju ne pronalazim na svom telefonu u developer options.

Inače, pažljivo sa formatiranjem kartice. Telefon samo pita jel hoćeš da je formatizuješ jedanput i gotovo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Evo je
d636b5fb5d8eec445c8e793d5d22f62d.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Možda je ova moja kartica neka šugava, ili je do verzije ROM-a...
ddb0609d1eeeeec3a8a8392fc0e4258c.jpg
 
Ni ja nemam tu opciju mock, stable rom poslednji.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno