Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Nema veze. Za par meseci stiže N8 sa SD7xx i to je to. Ko će ih ispratiti, kupiš telefon kada ti odgovara, što da čekaš mesec, dva da stigne nešto u Srbiju kada su nijanse u pitanju, vidljive samo na papiru.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ne znam..nisam zaista zahtevan korisnik i ovaj redmi 4 pro mi skroz zavrsava posao ali sam obecao da cu ga ustupiti sestri sto pre i izgleda da cu ipak ici na obican rn7. Bice dovoljan za moje potrebe al sto kazes, bas sam se nadao pro varijanti.
 
Juče sam uzeo Note 7. Zasad sam baš zadovoljan telefonom. Gcam bez root daje odlične fotke. Pošto sam navikao na stock android, miui zahteva malo početnog mačevanja.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jel ima opciju da umesto kapljice gore bude v notch kao na OnePlus? Čuo sam da su to uveli pošto su korisnici tražili [emoji1]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nema nikakvih mogucnosti za notch na 9.0 u MUIU koliko vidim, ranije je mogao da se zacrni potpuno i pritom glupavo ikonice prebace dole, kao da imas klasican ekran, nema mogucnosti da se ostave na crnom delu. Mislim da Natcho Notch app resava stvar ali treba probati, svejedno potpuna glupost da se takva opcija izbaci.
 
Nece biti Pro verzije za Evropu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Bezveze, valjda ce makar izbaciti global rom koji ce ici na kineksu verziju i takvih ce biti na KP sigurno. Zvanican launch nam u tom slucaju i nije potreban, kao sto i do sada nije bio potreban :)
Vidim po aliju 6/128 model 270$.

Ako ne bude ni toga onfa ce valjda izbaciti mi 9 se global, on bi trebao.
 
Poslednja izmena:
Jel ima opciju da umesto kapljice gore bude v notch kao na OnePlus? Čuo sam da su to uveli pošto su korisnici tražili [emoji1]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Nem' pojma. Dos'o da se pohvalim samo.
 
Danas sam kolegi otključao BL, instalirao TWRP i Global betu XEU pošto je bio kineski rom... Zeza me magisk, ne radi zadnja verzija 18.1, jel imao neko iskustva? Inače je vratio sva podešavanja aplikacija kao na kineskom-moram za svaku app da odobrim sve oko notifikacija do dozvola...

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Da li neko zna sta se desava ovim modelom u Twilight Gold boji? Da li se pravi za Evropu uopste?
 
Ko bre sirotinja !? :D
Na mi-srbija sada im stoji global, odnosno 48MP, nema indijske vise...
 
Juče sam uzeo Note 7. Zasad sam baš zadovoljan telefonom. Gcam bez root daje odlične fotke. Pošto sam navikao na stock android, miui zahteva malo početnog mačevanja.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Instaliraj poco louncher, i divota radi odlicno, vrhunski telfon za malo para
 
Instalirao Poco još prvog dana.

Gcam

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
8dd839d45c3ead4170a28c6fbbc13d02.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Fina cena skroz.
0ace73b24a922363ea5c044995d1957d.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Odlicna cena, za 50e jeftinije nego rn5 prosle godine.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni ne deluje baš povoljno tih 29.000, ako ga 4 prodavnice nude za 210 € (video pre koji min. na mobilnom svetu).
 
A jesi li zvao te prodavnice i pitao imaju li ga i po kojoj ceni? I na tarabi piše...

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Ovde imaš pravu garanciju a tamo wc papir

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uskoro ce cena svercovanih ispod 200...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam prodavac niti se time bavi bilo ko koga poznajem. Svako neka kupi gde želi. Možete i sa garancijom u zlatotisku...
 
I te wc papir garancije su upotrebljive ako se kupuju kod proverenih ljudi. Ako je razlika u prodavnici u odnosu na oglase 20ak evrića onda je bolje kupiti u prodavnici. Ali ako je npr 40-50e po meni nije isplativo.
 
I te wc papir garancije su upotrebljive ako se kupuju kod proverenih ljudi. Ako je razlika u prodavnici u odnosu na oglase 20ak evrića onda je bolje kupiti u prodavnici. Ali ako je npr 40-50e po meni nije isplativo.

+1
Treba naci samo pouzdane ljude, ja nasao za Xiaomi telefone dvoje.
Sto se tice tih legalnih garancija tice, kakve sam sve probleme imao, a ticu se ljudskog faktora, odnosno zaposlenih servisima za reklamacije, i njihove garancije au za mene "garancije".
 
I sa poslednjim MIUI nisu popravili notifikacije u status baru...

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Naravno da nisu. Poceo je da me smara malo MiUi, 10 ka je ruzna i ima bagova. To bi trebalo biti ispravljeno tek u MiUi 11
 
Nazad
Vrh Dno