Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Nije mi ni to pomoglo. Odnio sam ga u servis pa da vidimo što će biti i ima li mu spasa.
 
Najzad da i na moj vremesni Redmi Note 7 dodje MIUI 12.5.1.0 qfgmixm...
I to ovde na sajtu u Afriki...
 
Skinuo sam 12.5.1, ali ne radi mi onaj gesuture kojim se brzo menjaju aplikacije. Umesto toga imam samo onaj gesture sa strane kojim mogu samo da se vrtim izmedju dve poslednje aplikacije.

Ima li neko jos ovaj problem? Na prosloj verziji je radilo sve super. Koristim default launcher, tako da nije do toga problem.
 
Ne rade gestures kako treba sa non-stock launcherom na 12,5.
Skini FNG aplikaciju za gestures.
 
Koristim stock launcher. Rade guestures, samo ne radi onaj kada povlacis odozdole levo ili desno da menjas aplikacije. Svi ostali gestures rade bez problema. Pre 12.5.1 je radio i taj donji gesture, valjda je bio 12.0, ne secam se verzije.
 
Ja sam jos na 12.0.3, nema nikakvog apdejta.
 
Jel ti taj gesture za promenu izmedju aplikacija? Ja kada odem u Gestures, imam samo Go back to the previous app ili kako vec. Nemam Switch between apps, a mislim da je bilo pre. Bojim se da nisu uklonili to iz nekog razloga.
 
Da, to su uklonili. Uključi full screen indikator pa po njemu svajp za promenu app ili povuci prstom sa dna ekrana, drži prozor i idi levo ili desno za promenu app.
 
Nemam ni opciju za full screen indikator.
img_20200220_183525-jpg.28389

Siguran sam da je bilo u prosloj verziji, ali su uklonili iz nekog razloga. (n)
Povlacenje prsta sa dna i onda levo ili desno ne radi nista. Samo mi da listu otvorenih aplikacija da se prebacim.
 
Kako nemaš, eno ti ga na dnu. Ili je to stari screenshot?
 
Ovo je screenshot sa neta. Nemam ovu opciju hide full screen indiciator uopste, a mislim da je bila tu u prethodnoj verziji. Znam da je gesture radio 100%.
 
Moguće da ti je nešto zabagovalo posle updatea. Jel si radio fabrički reset?
 
Nisam. Ne bih da radim fabricki dok ne budem 100% siguran da je bag, jer imam brdo stvari za backup.
 
Koliko se moze uzeti za Redmi Note 7 4/64 koji je dve godine star i koji je u odličnom stanju (bukvalno bez ogrebotine i naprsnuća)? I generalno odlicno radi. Prema accu battery, zdravlje baterije je 84%

Naravno, zanima me okvirna cena, vidim na kp da je oko 70-80 eura, ali su u malo losijem stanju
 
Koliko se moze uzeti za Redmi Note 7 4/64 koji je dve godine star i koji je u odličnom stanju (bukvalno bez ogrebotine i naprsnuća)? I generalno odlicno radi. Prema accu battery, zdravlje baterije je 84%

Naravno, zanima me okvirna cena, vidim na kp da je oko 70-80 eura, ali su u malo losijem stanju
Zabranjene su procene na forumu. Stavis malo vise od cene na kp pa ce vidis dal ce bude poziva, ako nema malo spusti cenu.
 
Stigao sms u gornjem dijelu ekrana,sklonio se(nije se otvorio) od sms ni traga ni glasa. Broj sa kojeg poslat nije imeniku.
Sta moze biti problem? Moze li naci taj sms? Naravno nije izbrisan
 
Sinoc me o jadu zabavio RN7 od supruge.

Spustim ga ja na sto,al ono malo brze i ono malo se ču "tup",kada poče telefon da se restuje u nedogled😧

Fastboot nece da pokrene,nece nista.

Stiskaj dugmice,ama nista

Gledaj YT pokusavaj, nista

Dao komisiji (radio u servis mob.telefona),i on pokusavao,nista, veli samo servis da resutuju bateriju.

To je trajalo debelih 3h i vise sati.

Oko 12h sinoc ga ostavim.

Od nervoze nisam ni spavao,ustanem oko 3 telefon ugasen potpuno.

Ustajem u 6h telefon upaljen,radi normalno
 
Od pre par dana imam problem sa time da mi veza puca nakon 15ak minuta. Inače sam imao problem sa pucanjem veze ali ne baš na 15 minuta. Ima li neko slična iskustva i kako rešiti problem?
 
Nazad
Vrh Dno