Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Koji masku preporučuje za ovaj telefon (običan RN7, ne Pro), da ima da se uzme kod nas, bilo na KP ili drugde? Vidim da ova što dolazi uz telefon ne pokriva kameru u potpunosti.

Čitao sam temu i vidim da spominjete da Nillkin Scrub i Frosted Shield dosta stežu telefon (pričitah da je neko čak i ram iskrivio pri vađenju telefona :D ) pa nisam siguran da li da to pazarim.
 
Poslednja izmena:
Koji masku preporučuje za ovaj telefon (običan RN7, ne Pro), da ima da se uzme kod nas, bilo na KP ili drugde? Vidim da ova što dolazi uz telefon ne pokriva kameru u potpunosti.

Čitao sam temu i vidim da spominjete da Nillkin Scrub i Frosted Shield dosta stežu telefon (pričitah da je neko čak i ram iskrivio pri vađenju telefona :D ) pa nisam siguran da li da to pazarim.
Ne mora uvek maska. Sestri sam kupio futrolu na preklop sa zakljucavanjem magnetom (mali preklopni kais). Futrola bas stiti tel. a i pokriva kameru. Kupljeno na kp. A lepo izgleda. Ja vec 2 god na mom rn4x imam slicnu futrolu. Telefon bez ogrebotine a padao je mnogo puta.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ne mora uvek maska. Sestri sam kupio futrolu na preklop sa zakljucavanjem magnetom (mali preklopni kais). Futrola bas stiti tel. a i pokriva kameru. Kupljeno na kp. A lepo izgleda. Ja vec 2 god na mom rn4x imam slicnu futrolu. Telefon bez ogrebotine a padao je mnogo puta.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Futrole mi se uopšte ne sviđaju, tako da ne bih to uzimao.
Više mi treba maska da ne izgrebem leđa i da se telefon ne kliže u ruci.
 
Primetio sam da mi se telefom mnogo vise greje tokom punjenja posle update na MIUI 11

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo telefon pre neki dan, odmah odneo da stavim staklo i već vidim da imam par dlačica ispod stakla i jednu tačku pri sredini što ne znam da li je mrvica ili mrtav piksel... Više mi liči na ovo drugo. Videcu sta je kad skinem staklo.

Koje mi staklo preporučuje, da može odmah da se uzme, da ne čekam da stigne iz Kine? I pošto je zabranjeno reklamiranje ako neko ima preporuku gde odneti u Novom Sadu da se to pošteno zalepi, može na PM.

@OZZY83
Fino izgleda, videću kako će mi odgovarati ova što je došla uz telefon, pa ako ne bude odgovarala, možda naručim tu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li zalepiti zaštitno staklo za kameru?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Imam jedno konkretno pitanje. Imam ovaj telefon 4 meseca i prezadovoljan sam. Problem je što maska ne štiti kameru, i samim tim sam uspeo da ogrebem staklo. Iz Kine sam poručio metalni okvir zajedno sa staklom. Metalni okvir sam stavio samo privremeno jer je bilo džabe dok ne stigne novi koji pokriva sve osim senzora. E sad, da li lepiti staklo na kameru, da li se isplati lepiti ga tj. da li ću pokvariti kvalitet slike ili neću i koliko će to pomoći?
 
Evo ovako,napisacu jedan poduzi post, u znak zahvalnosti jednom clanu Kidence!!!
Pre nekih mesecak dana kao sto sam pisao, otisao mi je ekran na Redmi Note 7,pisao sam ovde o tome. Nisam znao kome da se obratim a da me ne "odere" da bi mi isti dan stigao PM od jednog clana, koji mi je ponudio pomoc. Pitao me je za boju telefona a zatim je rekao da mi moze pomoci jer je to nekada radio, vise ne radi a igrom slucaja, ostao mu je jedan ekran viska bas od tog modela. Boja se. razlikuje ali iskreno i nije vazno jer telefon se svakako nece prodavati :)
Dogovorili smo se sve, bio sam, priznajem skeptican jer sam pomislio da cu ostati bez telefona :D
Pre slanja telefon je ovako nekako izgledao(mislio sam da nema pomoci)...

https://ibb.co/M5CwpXH
https://ibb.co/tDL77NS
https://ibb.co/4sBKxP1

Posle slanja, kolega sa foruma se javlja nakon prijema paketa i 2h nakon toga javlja da je telefon popravljen i da izgleda super, obzirom da je u 2 boje.
Poslao je i cekali smo da stigne(nije za mene vec za dete), kada je telefon stigao sreci nije bilo kraja, pozvali me na posao da mi kazu da je FANTASTICAN, da je prelep i da je lepsi ovako, nego sto je bio. Ne samo to, covek je zalepio gratis zastitno staklo(koliko god ono kostalo, nije bio u obavezi vec je i to bio cin dobre volje).
Telefon sad izgleda ovako nekako...

https://ibb.co/CPYZkCG
https://ibb.co/b6SgSwZ
https://ibb.co/h28wHWp
https://ibb.co/4V3mX8Z


Jos jednom zelim da se zahvalim clanu Kidence koji me je sam kontaktirao, ponudio pomoc i bio vise nego korektan sto se svega tice! Malo je danas ljudi kojima mozes verovati i koji bi zaista pomogli nekome a da pri tome ne traze nista. Naravno, nije covek mogao da kaze "ne treba nista da platis" ipak je on platio taj ekran dok je radio popravke. U svakom slucaju ja sam prezadovoljan i izgledom i cenom za koju smo se dogovorili a dete je srecno jer je mislilo da ce ostati bez telefona jer je smatralo da mu nema popracke jer je preskupo....
Jedno novo iskustvo, jedna lepa prica sa srecnim krajem!

Kidence hvala ti od srca!!!
Clan za svaku preporuku u svakom smislu...
Kidence veliki pozdrav od nas...
;):wave:
 
Poslednja izmena:
Trebao mi fon za nekog u Srbiji, videh on prodaje model koji me zanimao, jos sam ga gnjavio oko detalja + trazio odredjene uslove i pitam da li bi bio problem da posalje na tu i tu adresu u Srb a pare mu saljem preko WU, znaci morao je da se cima do poste.
Covek je poslao o svom trosku na cisto poverenje gde pare nisam jos ni poslao preko WU...
Ne znam sto ga nema na forumu, steta...

...riding on 720p...
 
Kide legenda, cekamo ga da se vrati na velika vrata :)
 
Telefon bi svakom preporučio....

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Pozdrav za sve iskrene Xiaomi ljubitelje :) old school [emoji123][emoji123][emoji123]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Samo da dodam.

Pre mesec, dva. Slican primer. U pitranju je bila promena displeja na mi a2 lite. Pitao sam da mi preporuci servis u Bgd-u. Odgovor, zavrsicu ti ja. Tako i bese.
Vise nego korektno i posteno u svakom smislu. Telefon cak nije bio licno moj, od moje polovine doduse.:)
Anyway. Kide je to. Covek koji uvek podseti na originalnu ideju postojanja foruma. Eh, kakva to soba bese svojevremeno za RN3 i koliko naucih od njega. A onda su dosli neki...

Veliki pozdrav i respect! ;)
 
Poslednja izmena:
Kidence je kralj, kupio od njega RN4X pre tri godine, isto mi poslao na poverenje i onda uplatio novac, nikad nijedan problem sa fonom. Šteta sto ne prodaje i dalje, mislim da bih kupovao doživotno kod njega [emoji16]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@kidence megacar [emoji3] uvek odlična saradnja sa njim

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jel kidence lik koji je besplatno popravio rn7 koji je upao u vodu nekom forumasu ?
 
Drugari jel moze neko da mi pojasni, ali da mi stavi link upustva, kako da telefon vratim na sistem koji je imao kad sam kupio telefon. Bez ovog 11,i ostalih dzidza bidza. Znaci fabricki , bez update/ova. Cicni mi se da mi je kamera bila mnogo, mnogo bolja (i gcam i stock) ,o trajanju baterije necu ni da govorim.
Hvala Vam puno

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno