Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Takva ne postoji.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam na Note 5 takvu koja ne peavi zasebne foldere pa sam bio ubijedjen da postoji i za Note 7.. Hvala u svakom slucaju..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koja verzija?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Koja verzija?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Evo..
a2ccbf215cba4b3dc0e1fceefe4edbc5.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To je verzija za koju sam ti ja rekao da je poslednja,ali ona pravi zasebne foldere za portret mod

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Svaka gcam pravi razlicite foldere za portret.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ova je ta redmi note 5 i ne pravi zasebne foldere jer je ja koristim..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koliki SOT imate? Kod mene 7-8 sati, nesto mi je to malo.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ova je ta redmi note 5 i ne pravi zasebne foldere jer je ja koristim..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Izbacili su tu opciju, zato što je to mod, a ne pravi feature, jer su počeli ljudi da se žale da im nestaju fotke.
 
Takva ne postoji.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Naravno da postoji modovana verzija i meni nikada nije "pojela" nijednu fotku. Koristio sam je na još jednom Xiaomi-u (onom što se ovde ne smije pomenuti), a sada i na RN7. Odlično radi. Postavim sutra link
 
Jel je kupovao neko ovaj model RN7 sa AliExpress-a i da li je platio carinu i pdv? Da li se isplati rizikovati?
Svašta nešto sam uzimao sa AE I nikad ništa mi nisu naplatili ovi naši na carini a bilo je paketa i preko 200$.

I šta mislite, da li se isplati sačekati pa uzeti običan RN8, po meni sem što je procesor nešto bolji ostalo je manje više sve isto, ne bukvalno ali nikakva velika razlika. Mišljenje?
 
Poslednja izmena:
Jel je kupovao neko ovaj model RN7 sa AliExpress-a i da li je platio carinu i pdv? Da li se isplati rizikovati?
Svašta nešto sam uzimao sa AE I nikad ništa mi nisu naplatili ovi naši na carini a bilo je paketa i preko 200$.

I šta mislite, da li se isplati sačekati pa uzeti običan RN8, po meni sem što je procesor nešto bolji ostalo je manje više sve isto, ne bukvalno ali nikakva velika razlika. Mišljenje?
Naručio sam ja za rođaka RN7 (4/64) sa alija za 140e, čekam da stigne.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nadam se da su ispravili notifikacije u dark modu. Kad mi stigne email ne vidim tekst u notifikacionom panelu dok ne otvorim email.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Rano je ali mene interesuje kako se ponasa baterija na njemu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

SOT mu je sada 12 sati, Gcam snima slike u jedan folder, Ispravljen je bug sa proximity senzorom koji niko na Benchmarku nema, snimanje glasnog zvuka je takođe ispravljeno i kamera sada snima mesečeve kratere kroz oblake.

P.S. Još uvek se downloaduje...
 
SOT mu je sada 12 sati, Gcam snima slike u jedan folder, Ispravljen je bug sa proximity senzorom koji niko na Benchmarku nema, snimanje glasnog zvuka je takođe ispravljeno i kamera sada snima mesečeve kratere kroz oblake.

P.S. Još uvek se downloaduje...
Lep si decko.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I neće da ga downloaduje isto kao i onda Security app što nije hteo.

Puno poljubaca za obožavaoce.
 
Kod mene update lagano prosao za 5 min

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Sad sam gledao bateriju i primecujem da bateriju lepo vuce i "xiaomi-jev okvir usluga" maltene kao i android sistem. Na prethodnom note 6 nisam imao tu stavku . Zna li neko nesto vise o tome ,za cega sluzi,moze li se deinstalirati ?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
За сада ми се чини лошија батерија. Вечерас га пуним па јављам утиске.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Iskreno sto se baterije tice cinimi se da je malo bolja. Ja sam kukao, jer mi se od prvog update-a na ovamo smanivao radni sat baterije . Evo sad je 23:19h uglavnom sam bio na 15 /20 % sad sam na 35%...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Posto su osim brzog punjaca ovaj telefon zakinuli i za slusalice kupio bih mojima 2 para bubica.

Bitno je da imaju mikrofon, da su crne (oba telefona su crne boje), naravno da nisu skupe (do 50€) i da imaju sto kvalitetniji zvuk :)

Tin Audio T3 Mi deluju fenomenalno, ali nemaju mikrofon!??? :(

https://www.amazon.com/Linsoul-Earphones-CNC-machined-Detachable-Gold-Plated/dp/B07NQ8H77N


Na Audio Budget sajtu svasta ima da se vidi od bubica https://audiobudget.com/leaderboard/iem på ne znam sta je pametno uzeti

Ove KZ ZS10 Pro mi deluju ok, ali je nacin kacenja cimanje pogotovo za starije ljude.

Ima li uopste RN7 snage na izlazu da gura ove bolje bubice?
 
Poslednja izmena:
I kod mene bolja baterija sa zadnjim updateom.

...über rimini 7
 
Hvala na informacijama.
Edit: Kad pokusam da skinem update, aplikacija crashuje. Obrisao sam i cache i all data update aplikacije, restartovao telefon al ne vredi. Jel imao neko slican problem?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno