Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Heh ma kamera mi bitna jedino mada je ok i na a2...ali hocu bolje...

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Trenutno na Aliju cene za 3/32 preko 200$. Od onih 150$ ne osta ni reklama.

Što se tiče Redmi 7(a), tu će verovatno opet uvaliti Mediatek đubre, osim ako se Redmi6(a) nisu loše prodavali sa Mediatek čipovima.
 
Njima je A model najprodavaniji telefon koliko sam mislio, iako ima Mediatek. Najjeftiniji je, pa zato valjda. U obican 7 ne bi smeo da ide MTK, u A verziju moguce da hoce.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Taman sam bio skoro prelomio da idem na mi a2 lite kad se pojavi ovaj telefon. Sta mislite o ovoj dilemi?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nema nikakvog smisla menjati mi A2 za ovaj.
Po cemu nema? Daleko bolja baterija, bolji dizajn, bolja kamera, slot za SD karticu i 3.5mm izlaz. Malo li je? :)

@paparazzo

A2 Lite je losiji i od Redmi Note 5, kamo li od ovog.

Imate "Sta da kupim" podforum..
 
Po cemu nema? Daleko bolja baterija, bolji dizajn, bolja kamera, slot za SD karticu i 3.5mm izlaz. Malo li je? :)

@paparazzo

A2 Lite je losiji i od Redmi Note 5, kamo li od ovog.

Imate "Sta da kupim" podforum..

Sve si to u pravu ako se dvoumis izmedju ta dva modela, pa da uzmes note 7, ali ako vec imas A2 nema svrhe. Moras da doplatis bar 100e ako prodas svoj i uzmes ovaj. A malo bolja kamera(verovatno?), bolja baterija, drugaciji dizajn, isti procesor svakako ne opravdavaju doplatu od 100e.
 
Sve si to u pravu ako se dvoumis izmedju ta dva modela, pa da uzmes note 7, ali ako vec imas A2 nema svrhe. Moras da doplatis bar 100e ako prodas svoj i uzmes ovaj. A malo bolja kamera(verovatno?), bolja baterija, drugaciji dizajn, isti procesor svakako ne opravdavaju doplatu od 100e.

Otkud ti cena od +100€...znas nesto sto niko drugi ne zna?
 
Sve si to u pravu ako se dvoumis izmedju ta dva modela, pa da uzmes note 7, ali ako vec imas A2 nema svrhe. Moras da doplatis bar 100e ako prodas svoj i uzmes ovaj. A malo bolja kamera(verovatno?), bolja baterija, drugaciji dizajn, isti procesor svakako ne opravdavaju doplatu od 100e.

Za ovo si u pravu ,ako vec imas a2 ,ne vidim razloga zasto menjati ,ali ko se dvoumi 7 ca je cist pogodak .Kolko vidim i cene starih modela idu polako dole .https://www.honorbuy.it/982-xiaomi-redmi-note-5-4gb-64gb-nero-versione-globale.html
 
Poslednja izmena:
Po cemu nema? Daleko bolja baterija, bolji dizajn, bolja kamera, slot za SD karticu i 3.5mm izlaz. Malo li je? :)

@paparazzo

A2 Lite je losiji i od Redmi Note 5, kamo li od ovog.

Imate "Sta da kupim" podforum..
Auu, tek sad vidim sta sam napisao!
Mislio sam na mi8 lite!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Otkud ti cena od +100€...znas nesto sto niko drugi ne zna?
Mi A2 nov 4/64 kosta oko 200e na KP, polovan vredi malo vise od 100e, RN7 4/64 kad izadje ce biti preko 200e sigurno, na pocetku i 250e, a posle ce polako padati. Eto ti te cene od oko 100e za doplatu.
 
Nadji mi A2 za 120e... Ja kapiram da ce rn7 biti oko 200e kad se pojavi

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mi A2 nov 4/64 kosta oko 200e na KP, polovan vredi malo vise od 100e, RN7 4/64 kad izadje ce biti preko 200e sigurno, na pocetku i 250e, a posle ce polako padati. Eto ti te cene od oko 100e za doplatu.

Gde ima stvarno polovan ispravan A2 za 100e? U odlicnom stanju idu oko 150e
 
Al ste sitničari. Nov N7 će u prvoj turi biti na primer 245, A2 će moći polovan da ode za 155 i razlika je 90 evra, eto nije 100. [emoji23]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
+1
Kamera da li će i koliko biti bolja je upitno. Uverio sam se u to šta Sony senzor u mi a2 može da napravi. Po mišljenju, baterija je jedina prava prednost. Dizajn i ostalo ne računam jer nisam ljubitelj ni noča ni staklenih leđa, tako da mi je a2 lepši.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Prednja ista kao na RN5. Znači ili će imati problema sa gcam ili ćemo portovati libove na RN5 ako su sredili. Evo i ostalih detalja.
d9a961df67c63912fcda9acfaa44c653.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Мало пре сам прочитао на Гуглу, а то је нешто између 205 - 220 $. Негде у фебруару би требао да изађе.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dakle Note standardni mu dodje kao naslednik Redmi 5 plus, a pro nasledjuje note 5 i note 6 (pro), logicno.

Oba deluju kao bruka deal, kod nas pro sa 4/64 ako bufr startovao ispod 250e super, ali tesko. Opet i za 250e tesko da ce imati nekog takmaca...
 
Samo stave neku bolju prednju kameru, na RN5 je bas losa

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
250e je previse, za ispod 300 ide Pocophone F1 koji je i dalje klasa za ove budzetlije.
 
Samo stave neku bolju prednju kameru, na RN5 je bas losa

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Sto se mene tice, mogu slobodno da je izbace, full ekran bi bio top:d

@ivan: Jeste klasa, ali govorim o realnim cenama novog modela u startu na KP, ispod 240e nema sanse da ide, kao sto nisu ni prethodnici, govorim za best buy (4/64) model.
 
Znači li to da će kamera na pro modelu sa sonijevim senzorom od 48 megapiksela biti lošija od pokofonove? da ne razmišljam i odmah uzmem pokofon kao naslednika mi a2

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam za izbacivanje prednje kamere.
 
E ova Pro verzija je vec zanimljiva, cak i ja koji imam RN5 bih mozda presao na Pro verziju, na obican RN7 se ne isplati prelazak. Ostaje samo da se vide cene.
 
Koliko bi mogao stajati redmi note 7 pro na aliju tamo negdje u aprilu maju? 4/64 verzija


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno