Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Ništa pouzdano. Sve te battery health aplikacije rade pomoću nekih svojih algoritama kojima kalkulišu stanje baterije, stoga ne mogu biti precizne, a uz to i same doprinose potrošnji baterije.
Ne vidim poentu takvih aplikacija, samo su dobre za OKP, jer te prosto tripuju na degradaciju baterije koja je svakako van moći korisnika.
 
Pozdrav. Planiram kupovinu ovog telefona. Potrebna pomoc? Gde kupiti? LS ili kupujemprodajem? Bojim se da mi ne uvale telefon za kinesko ili indijsko trziste.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
biraS GLOBAL VERZIJU, i ne brini, sad je cijena oko 140 eur na ALIJU, pa vidi isplati li se cekati 3-4 nedelje, govorim o BiH, tamo stize sve do 155 eur bez carine i pdv, naravno gleda se vrijednost paketa sa postarinom...upravo cekam jedan...cini mi se na KP su oko 170 eur
drugo, ne brini, na KP su global verzije, uzeo sam jedan i sve je ok...
 
Poslednja izmena:
Šta je sa note 7 3/32 ne mogu nigde po radnjama da ga nadjem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Verovatno su izbacili iz ponude.

Inace bt je na ovom telefonu blago receno uzasan. Tek posle 5-6 meseci se primecuju neki nedostaci i ustede proizvodjaca. Generalnonje ok midrange telefon ali ima nekih decijih problema.
 
To sam i ja primetio. BT na A3 je 3 koplja ispred rmn7

...A3...
 
Los kvalitet konekcije, pogotovo kod audio, koji je deformisan i cesto puca.

...A3...
 
Ako nema nigde note7 3/32 da li je onda pametnije ici na A3 ili N7 4/64?

A3 mi bolje deluje jedino se plasim da mi ne zafali miui.
 
Uzmi u razmisljanje i RN8,190e na KP.Lepsi je od ova dva pomenuta a nije velika razlika u novcu.
 
Meni je ideja bila kupiti 3/32 za 135e, a kako njega nema ova dva su 160eur tj svega 25eur vise, N8 je 65eur vise tj skoro 50% od targeta.
 
Bolje n7, falice ti miui, iz iskustva govorim :)

...A3...
 
Ja bih presao na a3 nprm mnogo mi smeta uzasan bt i jos gori GPS signal.
 
Pozdrav, kupio sam Redmi Note 7 4/64 global pre neki dan. Od tada se rvem sa njim i pokušavam da rešim ozbiljan problem. Naime, ne mogu da se konektujem na internet preko brovsera. Imam mobilni internet, dovoljno gigabajta na računu, zvao provajdera i podešavao APN, resetovao telefon na fabrička podešavanja... Na WI-Fi mreži sve radi besprekorno, a kada su uključeni samo mobilni podaci ne mogu da se konektujem na internet. Ono što je nelogično jeste da Viber radi normalno, takođe jedna aplikacija za oglase, ali ništa više. Dakle isključim WI-FI, uključim mobilne podatke, Viber radi, ta aplikacija radi i skida podatke, ali ništa više ne može da se konektuje na internet???? Da nemam mobilni internet valjda ne bi ništa radilo??? Da li nekom pada neko rešenje na pamet?

Inače, uspeo sam izgrebati staklo noktom i krpicom za čišćenje, toliko o kvalitetu :-(

Ozbiljna zamerka dizajnerima:kamera je previše ispupčena, prolazi možda milimetar i preko silikonske maske, a na nju se uvek polaže telefon pa sumnjam da će preživeti duže korištenje bez adekvatne zaštite.
 
Da se i ja upišem. Kupio sam PRO verziju 6gb/128GB. [emoji16] 191 euro I shipping DHL-om u EU bez carine.
Topik ima baš puno strana ne mogu sve da pročitam pa me zanima postupak:
-unlock bootloadera
-root
-Google kamera odnosno da li menjati default camera app?
-eventualno costum ROM koji preporučujete ili ostati na MIUI?

Sent from my Mi Max Prime using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da se i ja upišem. Kupio sam PRO verziju 6gb/128GB. [emoji16] 191 euro I shipping DHL-om u EU bez carine.
Topik ima baš puno strana ne mogu sve da pročitam pa me zanima postupak:
-unlock bootloadera
-root
-Google kamera odnosno da li menjati default camera app?
-eventualno costum ROM koji preporučujete ili ostati na MIUI?

Sent from my Mi Max Prime using Tapatalk
Google kameru mozes odmah instalirati,a sto se tice rom-ova meni ovaj fabricki je sasvim ok

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
I ja da se upisem sa RN7 :)

Sad trazim zastitno staklo i vidjam po oglasima 2,5D - 6D - 9D - 11D pa ne kapiram u cemu je razlika jer vidim da 2,5D nije najjeftinije?
 
Unlock bootloadera tek za 168 sati - odnosno 7 dana... :crash: Bas me smorilo posto do tad ne mogu da ga koristim normalno pošto se sve briše prilikom unlocka...

Do tad testiram GCam iz ovog posta: https://forum.xda-developers.com/re...i-note-7-pro-china-version-googlecam-t3920529
Imas i ovde gcam
https://r.tapatalk.com/shareLink/to...0&share_fid=3793&share_type=t&link_source=app

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kada bi trebala izaći nova Android verzija?

Još da vas pitam, jeste zadovoljni brzinom i performansama vašeg Redmija?
 
Izgleda je vec krenulo u Indiji ali dolazi sa android 9 za razliku od nekih drugih koji ce dobiti MIUI sa desetkom.

Ja sam zadovoljan performansama. Samo prvi dan kad sam prešao sa poco-a onda sam malo više primećivao da nekad zaštuca ali sad sam već navikao i ne primećujem uopšte da je sporiji.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poz,kolega ima RN7,kaze da mu stalno gubi mrezu, cim radi nesto drugo,recimo surfuje,dobija poruke da ima propustene pozive?! Sta da radi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
verovatno mi je promaklo : u cemu se razlikuju Redmi Note 7 i Pro verzija ?
 
Nazad
Vrh Dno