Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Uopste ne nalazim ovo podesavanje na telefonu za gasenje reklama u app lock.
1b9b4826b5e94dae09ab6acbc0662397.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Da li je normalno da se pri svakom paljenju kamere cuje fokus i njegovo pucketanje?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Cak iako iskljucite recommendations (aka reklame) opet ce izlaziti. Imate onaj xiaomi adb tools obrisite msa i time cete se jedino rešiti reklama

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja nikako da nadjem za mi video. Redovno smara nekim glupostima.

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
Ja provalio,app lock mora biti aktiviran da bi se video onaj tockic setings.

Udjes u aplikaciju mi video,levo gore imas tockic-matica tu udji i samo ugasi notifikacije.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Cak iako iskljucite recommendations (aka reklame) opet ce izlaziti. Imate onaj xiaomi adb tools obrisite msa i time cete se jedino rešiti reklama

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Jel to neka aplikacija ili podesavanje?Gde se nalazi ako nije aplikacija?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Pozdrav svima :) stigao plavi 4/64 odusevljen sam :) sve je sjajno, sad da ubacim gcam i to je to :D

Jel koristi neko vanced bez roota? Radi li to, ako ne, ima li nesto slicno da moze yt u pozadini

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Koristim NewPipe svakodnevno i extra radi.
Jel moze neki link, ne nalazim pod tim nazivom?

Koje maske koristite?

Ja ubacio staklo koje sam kupio uz tel. Odlično leglo, i zarobi mi dlacicu malo dole levo, odlepio sam :D mrzim sto cu morati to da gledam :D

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Hvala!
Uf kako me brine sto viri ova kamera iz ove silikonske sto se dobija, podhitno moram da menjam, imam utisak da ce se sje*

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Hvala!
Uf kako me brine sto viri ova kamera iz ove silikonske sto se dobija, podhitno moram da menjam, imam utisak da ce se sje*

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Kupio sam ja zastitno staklo za kameru na aliju 0,80$.

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Ja kupio, ali još nisam "montirao".
a22a53de90e798a953b683933a1d7acd.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja kupio, ali još nisam "montirao".
a22a53de90e798a953b683933a1d7acd.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Dobra stvar. Ja sam uzeo i silikonsku futrolu sa izbicinom za kameru. Na ekran mentnuo neko staklo sa kp...i desio se prvi pad pre neki dan. Direktno na plocice sa 1m visine. Ispao mi iz torbice.Hvala bogu nista [emoji16][emoji16][emoji16]

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
E bravo, tu masku i staklo čekam da stigne. U međuvremenu sam kupio neko staklo u Ušću za 800 rsd. Dok ima ovaca...[emoji23]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ga furam na gradjevini vec 9 dana bez ikakvih zastita. Osim sto se isprlja nikakvih ogrebotina. Fingerprint radi i sa prljavim rukama a i kroz kesu. Cak sam zatvaracem od piva grebuckao prednje staklo, nista [emoji3]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ubacio test notch, gcam sve ok...tel je super, nemam zamerki.
Zanima me jel postoji nacin da ugasim notifikaciju za system upd, pomudio mi je taj 10.3.5. koji necu da skinem, i bleji kao notifikacija i kad zadrzim i odem u podesavanja, ima dugme za notifikaciju koje je ukljuceno ali bledo i nmg da ga ugasim...smara.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ubacio test notch, gcam sve ok...tel je super, nemam zamerki.
Zanima me jel postoji nacin da ugasim notifikaciju za system upd, pomudio mi je taj 10.3.5. koji necu da skinem, i bleji kao notifikacija i kad zadrzim i odem u podesavanja, ima dugme za notifikaciju koje je ukljuceno ali bledo i nmg da ga ugasim...smara.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
I jos jedna stvar, kad slikam sa gcam on odmah ode na google galeriju koju iz nekog razloga ne trpim. Posebno kad sam video da mi tu postoje slike ko zna od kad, a uvek izbegavam da backupujem tamo, al eto zalutalo je bar 1000 slika nekad. Msm da je to iz wapp, al sta god, precisticu.
Ugl ne zelkm ni da ulazim tamo, ok mi je ova miui galerija.

Izbrisao sam sve dozvole i data google photosa i kad sam usao u gcam, slikao, i otisao na tu poslednju sliku on je opet prosledio na g photos

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imaš u podešavanjima GCama opciju da uploaduje slike na photos. E sad ne mogu da se setim gde se nalazi.
 
Evo ga, gcam settings pa use default photo gallery.
Hvalaaaa!!!!

Sad jos da sklonim ovaj system upd notifikaciju koja bleji

Edit: selektovao opciju ali i dalje ide u google photos :/

Ista prica za 3 verzije gcam...
Ugaseno za google photos i restartovao tel i brisao data za gphoto i nista

Jel i vama tako?
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad gledam, meni u Photos aplikaciji sve slike bleje, ali je backup isključen. Mislim da aplikacija prikazuje slike sa telefona, ne uploaduje ih automatski.
Edit: isključi pristup memoriji Photos aplikaciji pa neće prikazivati nikakve slike.
 
Poslednja izmena:
Da gphotos ne daj pristup i nece da divlja ili jos bolje izbrisi je. A za sys upd izgasi notifikaciju i stavi dont update ispod. Mene ne smara osim kad udjem u njih pa vidi se koja ima update a imas ignore da tapnes i nema ih vise, mada cu i njih da pobrisem.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Uzeo sam i ja kevi juce ovaj telefon. Prvi utisci su pozitivni. Samo me jedna stvar zanima. Posto sam korisnik iPhone-a godinama, navikao sam na njihov nacin auto-brightness-a, koji radi lagano, glatko, skoro neprimetno. Ovaj to radi mnogo grubo i brzo, pa tako se desava da kada iz jednog dela sobe gde je u blizini svetlo, predjem u drugi gde ga nema, on za 1-2 sekunde spusti brightness za tipa 50%, sto je onako bas primetno i meni licno malo iritantno. Zanima me samo da li je to normalno ponasanje, ili da nije ne daj Boze neki kvar?
 
Stigao juče crveni 4/64 za ženu, zamena za Mi A1. Izrada je dobra, nemam utisak da je jeftin i plastičan.
Odmah sam stavio Nillkin CP+ staklo, odlično se uklopilo, mogu da ga preporučim.
U prilogu poređenje sa Mi A1, i OP 6T.

88c82281a2c0b92dc14ce60f79bfd64d.jpg

0e0d12caca9349a1763a8aef783bdfdd.jpg


3752bb502ae749d15b69c0de03a3a470.jpg


3b33490129335057bc6b5fb4b0c867dd.jpg


2f7cea5f1bdce4b0ac12e78ca2ae91c3.jpg


7959a3995f4fca244e665736e57cb58c.jpg


5b37d52177ff1af2c5d34ce773a8f438.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel seče to staklo ekran sa strane? Ja stavio neko ali mi seče crno po milimetar, milimetar i po sa svih strana...
Ima li neko staklo da valja a da nema crni okvir?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Može neko da baci link teme od običnog Redmi 7 modela, ne mogu iskopati. [emoji2]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno