Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Mislim da se razlika izmedju 636 i 835 vidi u full screen gestures. Ortak na Mix 2 ima vise tecnije animacije prilikom saltanja preko gestures. :) Tako nekako bih rekao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dolazi do izrazaja 3 puta brza interna memorija jer omogucava tri puta brze ucitavanje iz interne u ram, ne brzi chipset.

Sto se tice Mix 2 i RN5, CPU jezgra su ista, razlikuju se klok i proizvodni proces :)

FSG je cist softver, Fluid Gestures sa Play Store-a radi perfektno, a ovaj fabricki su sredili nakon update-a, mada i dalje nije 100% fluidno.
 
Poslednja izmena:
Jeste, cist softver. Na dev romu meni bolje radilo nego na stable romu, brze bilo.

Da ne idemo u off, ono je bilo samo neko moje zapazanje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mi 8 Lite sa eMMC 5.1 memorijom i 4xA73 + 4xA53 CPU-om u 14nm brze otvara aplikacije i ima slican/nesto bolji multitasking od S9 sa UFS 2.1 memorijom (2-3 puta brza) i 4xA75 + 4xA53 CPU-om u 10nm :)

https://youtu.be/dTIf7UrXMfg

Takodje, A75 jezgra koja su dosta brza sama po sebi od A73 jezgara (na istom kloku) u S9 rade na 2.7GHz, a A73 u Mi 8 Lite rade na 2.2GHz. Toliko o tome.
 
Poslednja izmena:
Deluje mi nemoguće. Ko zna šta je rađeno Samsunga ovde. Gledao sam druge testove protiv OP i sl, dosta brže je S9 otvarao. Mislim da je ovo neka nameštaljka...
 
Pojavio se i na KP pocetna cena 250 za najjslabiju verziju.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Naravno, uvek tako bude, za mesec dana ce ih biti za 200e svuda.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
I za 200e, ne vidim zašto bi neko dao 50e u odnosu na RN5. Šestica i sedmica nikakav upgrade, obično šišanje ovaca. P
 
Kakav apgrejd pa ne menjaju telefone svi kako koji note izadje.
Meni je sa 4 na 7 definitivno apgrejd, 5 ne bi ni razmatrao

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Veci je upgrade sa 4 na 5, nego sa 5 na 7, i to poprilicno.
 
+1 ^

Sa legendarnog 4X na RN 5 je bilo značajnog poboljšanja, pogotovo u kameri, nije ni ovo loš update, ali ono... Mozda sa RN5 na RN7 pro varijantu...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
A mi koji jos koristimo dinosaurusa RN3? Sta mi da kazemo? [emoji28]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sta sad kako nije upgrade sa Note 4 na 7, bolji zaslon, ljepsi moderniji dizajn, noviji i jaci procesor, bolje kamere.. pa u svemu je upgrade..
 
Prica je bila u vezi toga da nije neki update sa rn5 na rn7 i da je veci bio sa rn4 na rn5. Naravno da je dobar update sa 4rke na 7micu [emoji4]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Na KP 4/64 kod tri lika za 230e, ocekivana cena pocetak, prakticni identicna startnoj za RN5 sto je super.
Sad ono su verovatno CN telefoni, mada na aliju vec imaju global.
 
Siguran si da će biti iste cene? Pogotovo ako stave fingerprint scanner ispod stakla?
 
Grešiš, RN7 Pro je verzija sa SD 675 i Sony-jevom kamerom, dok RN7 ima SD 660 i Samsung kameru, a za fp ispod ekrana još nisam video pouzdanu info, mada možda bude i bio..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Razumem te šta si napisao ali ja mislim da je PRO u stvari global RN7. Naravno, možda grešim.

Ne ovaj fazon,Screenshot_20190224-215809_Chrome.jpeg
 
Upravo, samo treba videti da li ce RN7 Pro biti Global verzija.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nista nisam rekao za RN7, znam da ima global za njega.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno