Šta je novo?

Koji telefon do 350e ima najbolju kameru

kaiser

Čuven
Učlanjen(a)
26.12.2001
Poruke
184
Poena
630
Prednost iskustva, na netu je brdo materijala.
 
odličan,od mana nemaš amoled ali štediš 75e u odnosu na maks budžet koji si naveo.ako hoćeš amoled za te pare juri mi9t pro.

egzotike nažalost kod nas nema niti će biti,možeš da probaš neki oneplus model da isčačkaš za te pare ali nisam se načitao previše uspeha na tom polju.ja sam pre nekih mesec dana pitao jednog mađara za oppo reno ace,tražena cifra je bila suluda...
 
Hoćemo svi najbolje. Al' za male pare. :D

Hoću od postojeće ponude (provajderi, prodavnice/prodavci tehnike), eventualno ako nešto baš mora preko KP.

Nemanje Amoled ekrana ne vidim kao manu, više kao - koliko para toliko i muzike ;)
 
Nije bitno sta drugo ne valja ako ima najbolju kameru.
Koja glupost.
Znači ako imaš Poršea sa najjačim motorom to je odmah najbolji auto, bez obzira što na njemu imaš Riken gume i kineske felne od 500e, a i *mjau**mjau**mjau* nije registrovan jer treba 2000e?
Za 350e može da se kupi sasvim dobar telefon, osetno napredniji, kompletniji i kvalitetniji od 3a.
 
Covek je pitao koji ima najbolju kameru, ne koji je sveukupno najbolji.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da, gledam koji bi imao što bolju kameru. To i jeste naslov teme.

Hvala na dobrim predlozima. Telefon bi trebalo da kupim tokom jula pa cu razmisliti još do tada.

Videću kakve su Motorole iz serije One (One Fusion) bi uskoro trebala da izadje.
https://www.gsmarena.com/motorola_one_fusion+-10290.php
Jedino me brinu njihove mehanicke selfi-kamere (pop up). Svaki dodatni deo povecava sansu kvarovima.
 
Što se tiče popup kamere ne znam je li se ikad ikome pokvarila na 9T npr, a ultra je popularan model.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Što se tiče popup kamere ne znam je li se ikad ikome pokvarila na 9T npr, a ultra je popularan model.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

jok.eno na temi kače indijce koji se ubiše tražeći način da je pokvare zbogradi pregleda,treskaju izvučenu o astal,pa slaba vajda.pokvariće se ako je rokneš sačmaricom,to je istina.samo paranoja je u pitanju,ništa više.
 
Nazad
Vrh Dno