Šta je novo?

Podešavanje duplex štampe na Lexmark E360DN

nsvladimir

Cenjen
Učlanjen(a)
04.03.2013
Poruke
948
Poena
195
Potreban mi je savet kako da podesim obostranu štampu na gore navedenom štampaču. U podešavanju sam postavio Print on both sides ali kad krene štampa, odštampa samo drugu stranu ne vrativši papir, a na displeju štampača se pojavi poruka :231.01 paper jam remove tray 1 push tab down. U uređaju naravno nema zaglavljenih papira a operativni sistem koji koristim je win10 64bit.
f332cf7b1305fad5ff6f131ce4b8e940.jpg
 
Podešavanje ti je kako treba. Iz nekog razloga štampač ne može da povuče papir nazad, zato dobijaš tu grešku.

Da li štampač uopšte pokušava da povuče papir? Papir ne bi trebao skroz da izađe, već ga štampač vuče nazad kada je papir skoro ceo izašao.
 
Koliko znam, kada radi duplu štampu štampač izbaci papir negde do pola a zatim ga vrati, nakon toga ga izbaci celog obostrano štampanog. Ovaj moj ne, samo izbaci odštampanu drugu stranu, bez pokušaja da ga vrati radi štampanja prve strane. Nakon toga pali crvenu lampicu i upozorenje koje sam gore naveo i nudi continue. Potvrđivanjem continue opet ponovi istu stvar sa novim belim papirom.
 
Nazad
Vrh Dno