Šta je novo?

Najbolji pregledac fotografija?

Boris Lozac

Znamenit
Učlanjen(a)
15.08.2004
Poruke
21,472
Poena
1,125
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 2600
Matična ploča
ASUS Prime B-450 Plus
RAM
16GB
GPU
Radeon RX 570
Storage
Samsung SSD 860 EVO 500gb
Kućište
NZXT H500
Monitor
Asus VZ279HE IPS
Miš & tastatura
ROG STRIX Impact II wireless / Keychron V2
Mobilni telefon
Pixel 6
Jel ima nesto kao old school ACDSee, da samo brzo otvori sliku bez da se pravi pametan i otvara neki svoj viewer, ako sam u Exploreru ili Total commanderu, kad otvorim sliku i izadjem iz nje, da me vrati u Explorer/commander a ne da otvara jos jedan svoj viewer.. da je brz, sto prostiji i da otvara sve formate?

Koristim XN view ali me nervira sa tim stvarima i nije najbrzi na svetu..
 
Faststone odradjuje posao za sad, hvala svima.
 
Faststone, koristim ga godinama.
Samo da dodam, jednom kada podesiš taj program onda kopiraj njegov folder, nalazi se u AppData/Roaming, pa sledeći put kada instaliraš Windows povrati taj folder i imaćeš sve opcije podešene i sve trumbail pa neće morati ponovo da skenirao sve slike da bi ih napravio.
Odličan program, šteta što ne postoji i verzija od 64 bita
 
Poslednja izmena:
Moracu i ja da ga skinem, napisao post da ne zaboravim kad dodjem kuci. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja na windows-u 10 i dalje koristim Acdsee. U pitanju je neka starija verzija koja je morala da se instalira u compatibility modu. Radi normalno.
 
ima li neko preporuku za pregledač koji je "kompatibilan" sa google photos tj ima podršku za njega da prikazuje slike a ne da ih downloaduje na hard....znam za google photos blank chromovu aplikaciju ali je žešće ogoljena
 
Godinama sam koristio ACDsee. Videh ovde kao preporuku FastStone pa rekoh da probam.
I dopao mi se, ostaje kao glavni pregledac, a ACD ce uskoro da bude aninstal-isan. :p
 
FastStone definitivno najbolji.
Daleko je od samo jednostavnog programa za pregled slika iako može to da bude.
Jednostavan edit spašava život, a tek print opcije su milina za razliku od agonije drugih pregledača.
 
Koristim FastStone Capture već odavno, sad ste me ubedili da probam i ImageViewer ;)
 
Nazad
Vrh Dno