Šta je novo?

PS3 i PS4 rekapitulacija igara :)

Lef-kada

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
17.08.2018
Poruke
220
Poena
20
Odlucio sam se ipak da otvorim novu temu, kad nadjete vremena, jel mozete da napisete koje su musthave ekskluzive za PS3 i PS4 od momenta kad su izasli do danas. Pratio sam uglavnom ovde i u Svetu kompjutera, pa sam mozda nesto propustio.
Znam da je pitanje i ukusa kakve igre volim, odmah da napisem da me sportske igre, platformske igre, trke i tuce ne zanimaju.

PS3 imam skoro 5 godina, PS4 jednu godinu i nisam se nesto naigrao.

Planiram kupovati originale, na disku.
Sve sto nije ekskluziva, igracu pirate na PC-ju.

Ovako sam ja do sad sastavio listu za PS4:

1. Uncharted 4, dobio sam uz konzolu
2. Horizon Zero Dawn
3. Shadow Of Colossus (2018)
4. Uncharted 4 The Lost Legacy
5. God Of War
6. Red Dead Redemption 2
7. Last Of Us Remastered (kupujem ovde na forumu za 2 dana)
Da li sam nesto propustio ?

Lista igara koje imam na PS3:
1. Demon Souls
2. Heavy Rain
3. Bad Company 1
4. Red Dead Redemption 1
5. Metal Gear Solid 4
6. Killzone 2 i 3
8. Condemned 2
9. Uncarted 1,2 i 3
12. Assasins Creed 2, Revelations i Brotherhood

Sta sam tu propustio ?
 
Poslednja izmena:
Detroit: Become Human, Marvel's Spidey, Journey, Uncharted 1-3 remast., Gravity Rush 1/2, Persona 5, Crash BC trilogija,The Last guardian (mada su kontrole...). Baci pogled na Yakuza serijal (nesto ima i za PC)
Bloodborne?

PS4:
Detroit Become Human
Marvel's Spidey
The Last Guardian


Dodato na listu :)
 
Poslednja izmena:
Until Dawn

Ratchet & Clank

Spyro

Crash



Послато са Nexus 5X
 
Najlakse ti je da ides po developer-ima, wiki page i pise ti sve kako ide koji redosled..

Dodaj na to Beyond Two Souls, Knack 1 i 2, Ratchet and Clank, Driveclub, GT Sport.

AC serijal izbaci jer to imas na PC-ju.
 
Ne citate ljudi :)

sportske igre, platformske igre, trke i tuce ne zanimaju.

Za AC se slazem, nego sam naveo sta sve imam za PS3, a i tu nema sta da se preporucuje, poznat je serijal.

A vise bih voleo iskustva iz prve ruke nego da bauljam po netu.

PS4:
Beyond Two Souls
Until Dawn


Dodato, hvala :)
 
Poslednja izmena:
Uh nisam video, izvinjavam se. :)
 
Ajmo malo PS3 ekskluzive, nije valjda samo ono bilo vredno igranja :)

Dark Souls 1, 2 i 3 mozda uzmem za PS3 mada koliko se secam PC verzije su ispeglanije i bolje rade.

Zaboravih Bloodborne za PS4.
 
Poslednja izmena:
Imas GoW i za PS3. GoW3 svakako preporucujem (ne znam da li je remasterovan za PS4). Little Big Planet je unikatna igra. Ako ti se svidja Dark Souls, onda definitivno i Demon's Souls. Meni je cak i bolja od nastavaka.
 
Demon's Souls imam.
LBP spada u platformske igre, a njih sam resio da ne igram :). GoW mu dodje nesto slicno tome, platforma sa delimicno izometrijskim prikazom i hack and slash igranjem manje vise :).
 
Znaci tema je preporucite mi PS3/PS4 igre iz odredjenih zanrova a ne "rekapitulacija"... Mogao si lepo da stavis u naslovu jer ovako iz naslova deluje kao da trazis preporuku/listu svih najboljih igara - sto nije slucaj... Cak si i komotno mogao da pitas, jer je po svemu sudeci vrlo mali broj naslova koje dolaze u opticaj a ne da otvaras novu temu... :)

A SK je merilo, znas koliko...
Do juce je Qzma gledao na konzolase kao na "konzolnu seljadiju" i odbijao da radi recenzije za iste jer je bio "PC master race gamer" a u poslednje dve godine je postao veci katolik od pape sto se tice igara na konzoli.
 
Poslednja izmena:
Pa drugog casopisa nema za tematiku igara, a da je iole ozbiljan.
Bese nekad The Gamer casopis...

Mozda je tema mogla biti Top 10 igara (ili Top 5) koje ste igrali na obe konzole gde bi ljudi mogli da sastave svoje liste uz jednu-dve rečenice zašto se ta igra nasla na njihovoj top listi.

Pitacu moderatore dal bi mogla takva tema da se napravi od ove teme.
 
Najlakše ti je da otvoriš Metacritic i da ideš redom. Sve preko 90 vredi igrati ako ti se uklapa u interese. Ispod 85 verovatno vredi ako baš voliš taj žanr.
 
Hvala puno.
To je to uglavnom sto se tice ekskluziva za mene.
Uncharted serijal, The Last Of Us (uzimam remastered za PS4), RDR 1, MGS4, Shadow Of Colossus (uzecu ga za PS4), Killzone-i, Souls serijal, Heavy Rain.

Ako neko mozda jos ima neku dobru igru, neki dragulj koji prosao nezapazeno nek se prikljuci u temi :).

https://www.metacritic.com/game/playstation-3/metal-gear-solid-hd-collection

Ovo mi je zapalo za oko.

Metal Gear
Metal Gear 2: Solid Snake
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Metal Gear Solid: Peace Walker

Mada nema Metal Gear Solid 1 u kolekciji...


Edit:
Za potpunu kolekciju, trebam naci ovo:

https://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_Solid:_The_Legacy_Collection
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno