Šta je novo?

Jednostavan telefon

-[ExcorCist]-

Slavan
Učlanjen(a)
09.10.2005
Poruke
335
Poena
319
Pozdrav

Potreban mi je telefon za oca

Do sada je koristio nokiu, pa je naviknut na tastaturu

Voleo bih da ga naucim da koristi touch

Jedini preduslov je da bude dual sim

Cena koju bih bio spreman da platim je izmedju 100 i 150 evra

Ono sto sam gledao do sada su Xiaomi 5a i MEIZU C9

Ako imate jos neku ideju dajte

Hvala vam unapred
 
Motorola E5. Cist Android, prelep ekran, gorila glass, baterija od 4000 mAh koja traje komotno 2 dana. Na KP da biras za 100eu nove. Samo nemoj Play verziju vec cistu E5.
 
Poslednja izmena:
Redmi Note 5 3/32.

Moze Moto E5, ako nadjes novu za 60-70e koliko i vredi.
 
Samo da javim uzeo sam na kraju redmi 6 u radnji je 150 evra. Telefon za starije puna kapa sve radi glatko i bez problema

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Uzas od telefona, ne vredi ni 100e koliko kosta na oglasima, bolje da si uzeo Motorolu koja je predlozena u temi.
 
6A jeste loš. Igrao se jedan dan sa njim jer ga je moj kolega uzeo u VIP-u za klinče pa mi je dao fon da mu napravim nalog, podesim i ostalo. Trebao si E5 da pojuriš. Ima i njega po radnjama.
 
Poslednja izmena:
G6 Play. Fizički identični telefoni (čak iste i silikone koriste) ali važi sve što reče Dart Vejder (sem lepšeg izgleda jer su identični fizički). Ako je razlika do 20-30eu, isplati se više.
 
Završna obrada je malko lepša, ledja i lajsne su uradjeni u sjajnom finišu, dok je kod E5 najjeftinija mat siva plastika. Gabaritno su identični.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Imao oba, nisam ni primetio:) Valjda nisam obratio pažnju. Oba ekspresno posle dana čačkanja prosleđena dalje.
 
Pozdrav

Potreban mi je telefon za oca

Do sada je koristio nokiu, pa je naviknut na tastaturu

Voleo bih da ga naucim da koristi touch

Jedini preduslov je da bude dual sim

Cena koju bih bio spreman da platim je izmedju 100 i 150 evra


Ono sto sam gledao do sada su Xiaomi 5a i MEIZU C9

Ako imate jos neku ideju dajte

Hvala vam unapred

Nema regularno u radnjama sestra smarala htela sa računom
Sad je kasno, ali ako je neko drugi u slicnoj situaciji, ima Wiko Wim Lite sa fiskalnim racunom za oko 110 EUR (12.999 RSD).
 
Nazad
Vrh Dno