»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 27 od ukupno 27

Tema: Problem? Monitor ili graficka?

Member
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        828
        Da li si probao ove drajvere: 397.93 i 397.64?

Da li u Eventviewer-u ništa ne javi?

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        137
      3. Moja mašina
      4. Nisam probao te drajvere,sad cu i njih da istestiram. Ako mislis na ovo,evo u slici sta je od gresaka bilo u poslednje vreme...
        Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	EVENT.JPG‎ 
Views:	21 
Size:	125,3 KB 
ID:	263702  

Member
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        828
        Na ove mislim (Display driver stopped responding) da li javi u momentu kada nestane slika, u Windows logs/System folderu su:

Click image for larger version. 

Name:	eventv.png 
Views:	25 
Size:	259,9 KB 
ID:	263704

Ovo obično javi kada se gubi signal i driver, windows ili grafa su razlog.
        Menjao Rick : 08.01.2019. u 23:14

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        137
      7. Moja mašina
      8. Samo ovakve ERRORE imam,ima li to veze sa ovom problematikom,ne mogu da ih desifrujem?
        Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	er3.JPG‎ 
Views:	23 
Size:	280,4 KB 
ID:	263706  
        Menjao NeLePFC : 08.01.2019. u 23:19

Member
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        828
        Ti su normalni to svako ima, ako nema onih za Driver, može biti neki HW problem, ili nešto Windows za zeza, kad Linux radi. Jedino neki sveži Win, poželjno 10-ka, sa MS sajta, bar da probaš ne neki HDD da ne diraš sadašnji sistem ako nije do njega. Mada sumnjam na HW ali... Treba probati neku drugu grafu ili integrisanu ako imaš.
        Menjao Rick : 08.01.2019. u 23:28

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        137
      11. Moja mašina
      12. Imam integrisanu,ali na njoj nema Display port,a kao sto rekoh HDMI radi kako treba,tako da ne verujem da je do grafe. Smarao sam sve strucnjake koje znam i niko ne zna ni otprilike sta bi moglo da bude Da je do graficke i na HDMI bi bilo problema,zar ne?

Member
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        828
        Liči na gubitak nekog kontakta, loš lem i sl., ako nije drajver, ali gde: kabel verovatno nije ako si više probao, sad grafa ili monitor, ko zna?

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        137
      15. Moja mašina
      16. Ne znam,ostaje mi i dalje da lupam glavu dok se ne odlucim da nosim na reklamaciju,mada pitanje sta ce i oni ustanoviti,evo na primer danas mi ceo dan radi kako treba.

Member Avatar korisnika vladat1
        Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        4.189
      18. Moja mašina
        • CPU: I5 6500
        • MoBo: MSI B150M MORTAR
        • RAM: Kingston DDR4 8GB
        • VGA: PowerColor PCS+ R9 270X 2GB GDDR5
        • MON: ASUS LED 23" VX239H
        • HDD: Samsung F4 2TB, SSD Kingston 128 GB
        • OPT: HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H58N
        • Case: Cooler Master - HAF 912
        • SND: Creative X-Fi Titanium 7.1
        • LAP: Toshiba Satellite® C650
        • TV: LG W2243
        • INET: DSL
      19. Ne valja kupovati već skolpljene računare. To je u glavnom sve đubre. Ja sam jedan otvorio. Reparirani HDD, neka grafika za koju nisam čuo 5-6 godina i FM2 soket. Na kraju sam predloužio drugu da kupi neku polovnu brendiranu mašinu (HP, Dell) i5 sa 8gb rama 500GB HDD i da doda SSD .
        Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči ...
        Pobeda je čista kao suza jer mrtva usta ne govore.

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        137
      21. Moja mašina
      22. Znam da ne valja,uvek ubace neko sr*nje napajanje,uglavnom i losu maticnu...Ova je ipak bila ok konfiguracija za novac koji sam planirao da izdvojim. Hteo sam sam da sklapam,ali me bi me sve izaslo oko 130 000,pa ipak nisam zeleo tolikom trosku da se izlazem. Za ove pare je idealna konfiguracija za moje potrebe. Otvorio sam ga bez obzira na nalepnicu,svaka komponenta je nova,cak ni HDD nije refabrikovan. Dodao sam jos M2 SSD
        Menjao NeLePFC : 09.01.2019. u 00:47

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        137
      24. Moja mašina
      25. Ako neko bude imao slican problem kao ja,za sad mi je pomoglo sto sam na podesavanju monitora stavio Source detection Manual! Do sad je bio podesen na Auto i verovatno ga je tu nesto zbunjivalo pa je gubio signal. Nema sta nisam pokusao,ali ovako nesto banalno da bude nikad ne bih rekao. Jedino to mi je ostalo onako usput da pogledam i evo za divno cudo juce i danas radi kako treba. Nadam se da je do toga bio problem,mada sacekacu jos malo sa euforijom

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        137
      27. Moja mašina
      28. Samo da javim da je definitivno to bio problem,SOURCE DETECTION. Ko bi rekao...Nikad ne bih pomislio. U svakom slucaju ako neko bude imao slicnih problema,neka podje od toga Verovatno ga je bunilo sto je istovremeno povezan i TV,mada na prethodnom kompu to nije predstavljalo problem.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •