Šta je novo?

Rx 570 XFX Hard Swap 4gb

NixerSRB

Poštovan
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruke
36
Poena
59
Pozz planiram da uzmem polovnu graficku koja je majnovala. U sustini svi majneri nemaju fiskalni racun... Ovaj decko sto treba da mi proda ima samo papir na kom mu je win*** napisao da ima garanciju na 5 grafickih karti sa serijskim brojem tim i tim... u roku od 36 mesegi i ima pecat i potpis. E sada da li je to vazece ili treba i fiskalni racun i da li to moze da se reklamira na nekom drugom mestu? Hvala unapred
 
Bez fiskalnog racuna ne mozes nista gledajuci zakonski.
Znaci bez racuna nepostoji nikakva pravna osnova za uvazavanje reklamacije.
E sad postoje te fore preko serijskog broja, ali da li ce to prodavac da ispostuje pitanje je.
 
Pozz planiram da uzmem polovnu graficku koja je majnovala. U sustini svi majneri nemaju fiskalni racun... Ovaj decko sto treba da mi proda ima samo papir na kom mu je win*** napisao da ima garanciju na 5 grafickih karti sa serijskim brojem tim i tim... u roku od 36 mesegi i ima pecat i potpis. E sada da li je to vazece ili treba i fiskalni racun i da li to moze da se reklamira na nekom drugom mestu? Hvala unapred
Okaci sliku tog papira mozda neko bolje zna, koliko znam win win ispisuje za svaku komponentu posebno garanciju tj garatni list ako je duza od 2 god a na fiskalnom moze vise stavki, dok na garatnom listu ne verujem jer svaka komponenta ima drugaciji s/n.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno