Šta je novo?

Koji telefon do 600e

dzony_1100

Poštovan
Učlanjen(a)
12.07.2014
Poruke
40
Poena
60
Dakle vreme je da zamenim moj vec izrabljeni p9... (sluzio odlicno)

Gledao sam: p20 pro, s9+, iphone 8+/X, pixel2 xl, one plus 6t,xiaomi mi8 pro ili vec neki vas predlog.

Neki od ovih telefona su novi, neki su polovni sa garancijom... Cena je od 450 do 600e. (ne prelazim 600)

Najbitnija stavka je kamera. E sad sta je najpametnije uzeti, lomim se, ne znam ni sam ima dosta izbora. Ne menjam cesto telefon.Citam da je mozda najbolji all-rounder s9+...
Nadam se vasoj pomoci [emoji16]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Garancija mi nije toliko bitna ... Ali ako je ima super..[emoji16]
Da li na nasem trzistu postoji s9 sa 845 ili samo exynos, i koliko je zapravo REalna razlika u svakodnevnom koriscenju?

Sada vidim da je p20 pro, poprilicno opala cena, kakva je to kupovina za otprilike 450e i da li vredi dati 100e vise za s9plus?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
U svakodnevnom radu nikakva razlika. U igrama se primeti. S9+ najbolji allrounder. Ali 100eu razlike u korist p20 pro nije mslo. Telefoni su generalno egal, tako da mi pre uzeo p20 pro i stavio pare u dzep.

Jedino ako nadjes s9+ sa garancijom plus osiguranjem ekrana (ko je iskoristio akciju). E onda je to vrh kupovina.
 
Poslednja izmena:
S9+ bi izbegao zbog krivina, u stvari zbog toga izbegavam na dalje Samsung (iako ne znam sta cu, posto mi je SAMOLED najbitnija stavka).
Znaci, kao Samsungovac pomazem tako sto cu reci nemoj Samsunga ;)

6T/Mi8 sa GCam. A hsv je objasnio bolje nego sto bi ja mogao za kamere:
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?442080-Sta-do-350€&p=5705302&viewfull=1#post5705302
Zbog amoleda da ne kupi s9 plus?Sta fali amoledu na njemu?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Dakle vreme je da zamenim moj vec izrabljeni p9... (sluzio odlicno)

Gledao sam: p20 pro, s9+, iphone 8+/X, pixel2 xl, one plus 6t,xiaomi mi8 pro ili vec neki vas predlog.

Neki od ovih telefona su novi, neki su polovni sa garancijom... Cena je od 450 do 600e. (ne prelazim 600)

Najbitnija stavka je kamera. E sad sta je najpametnije uzeti, lomim se, ne znam ni sam ima dosta izbora. Ne menjam cesto telefon.Citam da je mozda najbolji all-rounder s9+...
Nadam se vasoj pomoci [emoji16]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Mozes naci na oglasima mozda i note 9 za oko 600e.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Telefoni su generalno egal, tako da mi pre uzeo p20 pro i stavio pare u dzep.
Jes', egal, samo sto je na S9+ jaci chipset, bolji ekran, bolja kamera, bolji dizajn, 3.5mm izlaz, slot za SD karticu, IP68 u odnosu na IP67 sertifikat.

P20 Pro je bolji po jednoj stvari, hajpu.
 
Slozio bih se sa tim da je s9+ bolja opcija od p20 pro.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Sad ko sta voli nek izvoli.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Najmanja cena za polovni 500e. I to bez garancije...
Što se tiče kamere, mislim da je P20 mnogo bolji od s9. Noćni režim, uvek pogodi dobre boje. Osim beauty moda koji pegla kožu i lica, kamera je odlična.
Za tu cenu, mozda običan mate 20 kod Madjara?


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Dakle vreme je da zamenim moj vec izrabljeni p9... (sluzio odlicno)

Gledao sam: p20 pro, s9+, iphone 8+/X, pixel2 xl, one plus 6t,xiaomi mi8 pro ili vec neki vas predlog.

Neki od ovih telefona su novi, neki su polovni sa garancijom... Cena je od 450 do 600e. (ne prelazim 600)

Najbitnija stavka je kamera. E sad sta je najpametnije uzeti, lomim se, ne znam ni sam ima dosta izbora. Ne menjam cesto telefon.Citam da je mozda najbolji all-rounder s9+...
Nadam se vasoj pomoci [emoji16]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Ako je već kamera prioritet, gledaj pixel 3, bio je ovde u oglasima očuvan za 540e čini mi se...mislim da i na kupujemprodajem stoji još isti. Ili se strpi još malo dok naleti neki od proverenih note 9 ili mate 20 pro primeraka.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mi8 ili s9+
Mi8 bolji soc , bolja sw podrška proizvođača , po meni bolji ui i oko 250e u džepu.

S9+ bolji zvučnik , 3.5mm ulaz , ip68, mesto za memorijsku i validna garancija.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ljudi samo da se javim uzeo sam danas s9+
Za sada su utisci nerealni. Telefon je babaroga... prave utiske javljam kad vidim kakav je u realnom koriscenju i malo ga istestiram...
Hvala svima na pomoci


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nek te služi u zdravlju. Ako nešto ima da te oduševi, biće to fotke.
 
Ljudi samo da se javim uzeo sam danas s9+
Za sada su utisci nerealni. Telefon je babaroga... prave utiske javljam kad vidim kakav je u realnom koriscenju i malo ga istestiram...
Hvala svima na pomoci


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Za te pare glupo je razmisljati o bilo cemu osim s9+ i ipx uz malo doplate... svaka cast na izboru

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
O ne, nisi to trebao reci. Sada ce da krene lavina komentara kako 6T ima SD845 cipset koji je za svetlosnu godinu ispred Exynosa, a cipset je, kao sto svi znamo, 99.99% telefona.
 
Meni je najbitnije da ima dobru bateriju, ekran, donekle 3.5 jack i brzi otisak prsta, ali tek sada vidim koliko je tesko naci to sve (nisam kupovao telefon pa jedno 7-8 godina).

Da kontam sarkazam iz prethodnog posta :D
 
6t je preskup za to šta nudi. Oni više nisu flagship killer, nego su flagship, i to vrlo diskutabilan.
Xiaomi je preuzeo to mesto, sa Mi8 i poco telefonima.
Ko vec daje 600e za telefon, ima malo opcija generalno.

Najbolji overall je P20 Pro za taj novac jer nudi najbolju kameru i autonomiju. Kome je to bitno ne treba da gleda dalje.

Samsung s9 plus za one koji ne vole notch i žele malo da promene brend.
Kamera slabija od p20 kao i baterija.





Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ako moze da se nađe to je dobra kupovina.
Mada ja nisam video da ima za taj novac.
To je telefon koji nije za svakoga...
Svuda je dobar, ali ni u jednoj kategoriji nije najbolji.
Dobra kamera, ali slabija od mate 20 i ostalih flagshipova.
Tako je za svaku kategoriju, ne postoji nešto u čemu je najbolji...
Nisu to neke drastične razlike, ali postoji.
Svi ovi telefoni su odlični telefoni, nijanse su u pitanju.



Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
P20pro i s9plus,sam uporedjivao iz ruke... dakle po meni s9 bolji telefon. Kao da je visa klasa ,ne umem objasnim... baterija i slike jesu bolje na huawei,ali ostalo je po meni sve na strani samsunga,pogotovo video snimak...

Plus drugar koji drzi servis mobilnih telefona, tvrdi da je samsung mnogo kvalitetnije napravljen telefon. U smislu unutrasnjih komponenti,kako je sastavljen itd...
U svakom slucaju to kod mene nije presudilo ali eto,ako nekog zanima informacija.

Inace prvi dan mi ispadne iz ruke na plocice,bez maske ...taj momenat soka ne mogu da vam docaram... [emoji23]
Sva sreca bez ogrebotine [emoji28]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bolje slike za fejs i instagram. Ne i realnije. Vecina, narocito nocnih slika, izgleda kao da su prosle photoshop.
 
Nazad
Vrh Dno