Šta je novo?

Mi 8 vs F1 vs Mate 20 lite

Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruke
2,038
Poena
255
Treba pomoc oko ova 3 modela za sestricinu.
Gledam da se sva tri modela krecu oko 350E u oglasima pa me zanima koji izabrati.

Sto se tice mi 8 i f1 ,za njih znam da moze da se ubaci gcam,da li se gcam sam azurira ili uvek mora da se rucno da se azurira?
Koliko je tesko otkljucati telefon za ubacivanje gcam-a?
Nije nesto spretna sa mobilnim telefonima,a ne zivimo bas blizu pa ne bih da se cimam cesto kod nje...

I da li oba telefona koriste android ili i tu nesto mora da se cacka? Citam za neki miui ili kako se vec zove,sta je to tacno?

Hvala.
 
Pitaj sestričinu koji joj se više sviđa, na kvarno povedi temukao da ti gledaš i pokaži sliku ili pusti na YT klipove. Ipak je poklon, bitno je da se njoj sviđa.
 
Mate 20 lite je 250, F1 280 a Mi 8 350. F1 je best buy ali ne znam bas da li ce joj se svideti plasticno kuciste. Imas i Mi 8 lite za 220e, ista kamera kao u F1 a staklen kao Mi 8
 
Mi8, ipak je to premium uredjaj jedne kompanije. GCam u mi8 moze da se ubaci i bez otkljucavanja bootloadera jer ne treba root. Samo se instalira. Posto to nije aplikacija koja je skinura sa play store-a, onda se ona nece sama azurirati. Mislim da su ove zadnje verzije sve ok, tako da ni ne treba updejt.

Miui je skin koji koriste Xiaomi telefoni, Touchwiz imaju Samsung telefoni, Emui imaju Huawei telefoni, LG ima svoj skin. Miui je isto android, i kao takav radi stvarno odlicno.

Moje licno misljenje je da ako vec imas sve ove telefone u opticaju za poklon, da ipak ides na mi8.
 
Treba pomoc oko ova 3 modela za sestricinu.
Gledam da se sva tri modela krecu oko 350E u oglasima pa me zanima koji izabrati.

Sto se tice mi 8 i f1 ,za njih znam da moze da se ubaci gcam,da li se gcam sam azurira ili uvek mora da se rucno da se azurira?
Koliko je tesko otkljucati telefon za ubacivanje gcam-a?
Nije nesto spretna sa mobilnim telefonima,a ne zivimo bas blizu pa ne bih da se cimam cesto kod nje...

I da li oba telefona koriste android ili i tu nesto mora da se cacka? Citam za neki miui ili kako se vec zove,sta je to tacno?

Hvala.

Mate 20 lite nema sta da radi u ovoj kategoriju.

Osim po ceni..
 
Ako čovek razmatra m20lite onda bi mu i mi8 lite završio posao. Dobar procesor, kamere i lepo izgleda s' obzirom da je za žensku osobu. Dobar telefon, a malo će da uštedi.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
PRedpostavljam da kod nas nema da se kupi zastita za MI 8?
Sestricina mi je sou,svaki telefon joj ispadne,pukne staklo,izgrebe ga na 100 mesta.
Ima za MI8 futrole na KP.

Ako je takva situacija, možda za nju onda nije ni amoled ekran ? Ipak treba da zna neke osnove kada su u pitanju amoled ekrani, jer su na kraju krajeva i dosta skuplji od IPS ekrana.
 
Nazad
Vrh Dno