Šta je novo?

Njabolji Auto Shutdown program

vladat1

Čuven
Učlanjen(a)
26.11.2004
Poruke
7,271
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
NH-C12P SE14 , Ryzen 7 3800X
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
Kingston Fury Renegade 2 x 16 GB - 3600Mhz
GPU
GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB
Zvuk
S.M.L.S 8A
PSU
Seasonic Focus Plus 750w 80+ platinum
Kućište
HAF 912 PLUS
Miš & tastatura
Logitech G610 , LOGITECH G403 HERO
Ostale periferije
Blue Snowball Ice
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zdravo drugari,

zanimam me, u moru rešenja, koji je najbolji Auto Shutdown program. Treba mi da mu dam komandu nekih 30-45 minuta pre nego što napustim sobu da se ugasi. Od programa bi tada samo radio Foobar2000. OS je Win 10.:wave:
 
Zdravo drugari,

zanimam me, u moru rešenja, koji je najbolji Auto Shutdown program. Treba mi da mu dam komandu nekih 30-45 minuta pre nego što napustim sobu da se ugasi. Od programa bi tada samo radio Foobar2000. OS je Win 10.:wave:
Koristio sam ranije neki "Simple shutdown timer" i radio je ok, ikonica je beli sat.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Svašta.

Šta fali ovome?

Kod:
shutdown -s -t 2700

Broj predstavlja sekunde, u ovom slučaju 45 minuta.
 
meni treba ovako nešto, da apk za android ugasi tel. recimo u ponoć i upali ujutru recimo u 05.00 dakle za tel a ne pc...
 
To nije fizicki moguce na novijim Android telefonima. Mozda bi neki sistemski app mogao, obican nikako.
Mozda radi na nekom novijem telefonu, ali je to security propust ;)
 
Pa i on ima GUI: shutdown /i
Moze da prikaze timeout prozor i da ne prikaze.
 
Zdravo drugari,

zanimam me, u moru rešenja, koji je najbolji Auto Shutdown program. Treba mi da mu dam komandu nekih 30-45 minuta pre nego što napustim sobu da se ugasi. Od programa bi tada samo radio Foobar2000. OS je Win 10.:wave:

AIMP to vec ima u sebi, a nije losiji od Foobara ni u kom pogledu.
 
To nije fizicki moguce na novijim Android telefonima. Mozda bi neki sistemski app mogao, obican nikako.
Mozda radi na nekom novijem telefonu, ali je to security propust ;)
Moguće je, kod mene na Huawei radi, slično je kao na gornjoj slici.

A u vezi teme, ja imam neki program ali nisam kod kuće pa ne znam ime, izabrao sam portable verziju. Retko kad ga koristim pa sam zaboravio ime
 
Amo na Honor 9 to moze neki obican program, u pitanju je propust.
 
Ne znam da li ima na Foobaru, kazem da ga ima u AIMP-u bez tweak-ovanja.
attachment.php
Screenshot (86).png
 
Poslednja izmena:
Zar nema u windows 10 ta opcija?! Ubedjen sam da mozes zakazati reset, shutdown ili sleep u koje vreme hoces. Ja na poslu kad odradi update obavezno zakazem oko 3h nocu da odradi reset.
 
Amo na Honor 9 to moze neki obican program, u pitanju je propust.
То је могао мој стари Alcatel телефон са Mediatek чипсетом, а овај Honor има Kirin па ако није од исте фирме, онда то само не убацују остали. Није програм него је системско подешавање.
 
Evo stigao sam kući pa sam našao program koji ja koristim, ovaj sam izabrao zbog više stvari: ima 64 bita verzija, ima portable verzija, jako je mali - 240KB i ima mnogo opcija, može da se gasi u unapred izabranom vremenu tipa 5, 10... minuta, a može i ručno da se stavi 23:56 na primer
Tako da možeš isprobati i portable verziju...

Airytec Switch Off

https://www.softpedia.com/get/System/Launchers-Shutdown-Tools/YP-Switch-Off.shtml
 
Nazad
Vrh Dno