Šta je novo?

Android Box i preporuka Aplikacija

6pack

Slavan
Učlanjen(a)
19.10.2011
Poruke
3,504
Poena
270
Započeo bi temu da ne punimo tamo gde se piše o uređajima,o aplikacijama koje predlažete,a nisu fabričke...i koje kolko tolko pasuju za Velike televizore....
Ili bar spisak omiljenih aplikacija koje lično koristite...
Takođe u obzir dolaze i Igrice
Moj spisak omiljenih bar za sada ide ovim redom...
-Kodi
-ProgDVB
-DreamPlayer
-TvTap Pro
-ES File Explorer Pro
-Modbro
-Splashtop
-Youtube TV
...........

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Izvinite ako je odmah na startu iskakanje iz teme:
Jel RTS Planeta ima zasebnu verziju za Android televizore?
 
Na zalost nema.
 
Google photos nema za atv?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
mozda i moze,pa da radi neku sinhronizaciju,jer je on ipak vezan za telefon...
probaj preko Browsera,ili ga instaliraj,pa vidi el povlaci slike ,preko tvog naloga....meni to iskreno ne treba na AndroidTV..:)
 
Ja sam probao na Android Wetek...RTS Planeta...radi...ali je malo zez za upravljanje bar sa originalnim daljincem

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Au koji su oni *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i...Znaci prakticno jedina opcija je onda pustiti na telefonu pa cast-ovati na TV-u?
Boze svasta...

Nemaju ni cast opciju u okviru aplikacije. Jedino miror da radis a to je po meni bzvz. Instalirao sam je bio na Mibox,daljinac neupotrebljiv, sa misem radi ali me smorilo pa sam je skinuo.
 
Baš tako...:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nemaju ni cast opciju u okviru aplikacije. Jedino miror da radis a to je po meni bzvz. Instalirao sam je bio na Mibox,daljinac neupotrebljiv, sa misem radi ali me smorilo pa sam je skinuo.

Magovi marketinga! Pa *mjau**mjau**mjau*e! A mogu da zamislim koliko im je neko uzeo da "napravi" aplikaciju...
 
Ja mislim da su hteli mogli su da integrišu opciju Cast...
Zanimljivo je koliko puno ima aplikaciju sa opcijom Cast koja se pojavi kad imaš CC...


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja mislim da su hteli mogli su da integrišu opciju Cast...
Zanimljivo je koliko puno ima aplikaciju sa opcijom Cast koja se pojavi kad imaš CC...


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Ma meni izgleda da im je neki "mudroser" prodao zvaku, "ima da vam napravim aplikaciju, ali tako da niko ne moze da je koristi na vise uredjaja pa ce onda da traze placenu aplikaciju ima da mole! "
 
Slažem se...:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno