Šta je novo?

S9 ili honor10

venom2

Slavan
Učlanjen(a)
05.11.2013
Poruke
1,122
Poena
210
Ukratko, imam ponudu da dam honor10 i uzmem s9 uz moju doplatu. E sad, odgovorite me ili nagovorite, da ili ne, za i protiv. Priznajem da nemogu da sastavim sa fonom bar 4 meseca ma koji bio.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Prijatelju ja pričamo o sistemu kao o celini i toj nekoj " perfekciji" ujedinjenja sistema i njegovih apps ti mi pričaš o emui-u koji je loša kopija navedena 2 [emoji28][emoji28][emoji28], čak i aplikacije koje samsung ima kopiraju ali loše, grafički dizajn apple i samsung-a daleko ispred svega na tržištu. Al dobro misli šta hoćeš svako ima prava na svoje mišljenje, nekome je plava lepša nekome crvena ...A ima i onih kojima je kopija plave i crvena lepša nego plava i crvena zar ne :)

Edit: ako ti je TO vrhunsko onda nema šta više da pišemo [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste jer je radjeno po Material Design-u, a ikonice su AOSP, plus dark tema puna opcija za kustomizaciju, nisu nasumicno nabacane boje i font za osnovnu skolu :)
 
Poslednja izmena:
Sava je poznati Samsung fan i jako je pristrastan.
Ja stvarno ne znam ko je vise neoptimizovan i sa vise bloota EMUI ili TW?
Najvece mane i jednog i drugog su upravo njihovi skinovi. Niti izgledaju lepo niti su brzi od drugih. Da su oni optimizovani kao HTC ili Sony npr bili bi bomba ovako jedva neki prosek.
Ako su neke igrice radjene specijalno za Exynos i SD (kao taj nfs) onda je glupo porediti. Pricamo uopsteno. Niti Kirin niti Exynos blista i solidno su ispod SD ili Aple cipa
 
Baš sam pristrasan a idem na sony :)

Pričam ono što vidim jer sam imao bukvalno sve, cenim dobar i originalan software...To što fanboye povređuje ta činjenica je do njih ne do mene, slažem se oko SD dela.

Kako god neka kupi ko šta želi nema poenta ova diskusija.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Odlutali smo od teme.
Poenta je. Da li s9 bolji od Honora10? Bolji je generalno kad se sve sabere i oduzme.
Da li vredi doplatiti 100e? Naravno da ne vredi sto se mene tice jer se ne dobija nista wooow.
 
E a vidiš meni je ekran ( delom zbog posla, drugim delom jer sve radim na ekranu te mora biti najbolje moguće a da je android ) sve ostalo mi manje više nebitno, hoću reći da je svakome nešto bitno na telefonu, sad kad je sony izbacio kršten ekran samo još da naprave tipa 6.2-6.5 eto me kod njih.

Fluidnost bi rekao da je danas dobra na svim vodećim modelima, baterija takodje kao i kamera. U principu svi su vodeći modeli dobri sa daleko manjim razlikama nego nekada pa se sve svodi na neke sitnice/kompromise.

Inače na flagship modelima ne sme da postoji "prosečno". Prosečno je za mid range, tipa stereo zvucnici na flagship mid range nek ispašta sto se mene tiče. FHD na mid 3-4k na flag itd.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Honor10 nije flagship kao ni honor play ili pocofone.
To je neka visa srednja klasa sa dobrim hardverom.
Odlican IPS ne mora da znaci da je los. Nije svetao kao amoled ali ne mora da bude mana. Manje bole oci a nema burn-in.
A nisi u pravu da kod flagschip-a sve mora da bude top. Vecina ako ne i svi su sa po par mana, i sa svakim se radi odredjeni kompromis
 
Da, svaki ima neku manu koja nam smeta. Sinoc se igrao sa s9 nekih 2 sata i zakljucio da ne vredi 100e doplate. Jedino bih menjao zbog kamere u lowlight, nemere mu honor ni prici. Ostalo, pa sve je skoro slicno,tj hocu reci da kao prosecan korisnik ne vidim zasto bih dao tih 100evrica. Otpada i obican mi8, ruzan mi je. Ajd jos neku preporuku oko 350e,ide honor na oglase.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Mi Mix 2S.
 
I meni je Mi8 ruzan. Nekako su bazeli preveliki anotch ogroman. Mislim da ce mi9 dizajnerski biti mnogo bolji. Ne padaminapamet sta bi mogo da zamenis a da doplata ne bude nekoliko stotina eura. Jedino Poco ili Honor Play.
Koliko je XZ2 na oglasima?
 
To svakako. Za Honor bi se vencao.
 
Nazad
Vrh Dno