Šta je novo?

Koji telefon uzeti oko 300evra?

Rajax

Cenjen
Učlanjen(a)
08.01.2011
Poruke
127
Poena
170
Nebitno mi je dali je nov ili ocuvan polovan(sa garancijom) Dvoumim se izmedju:

Samsung s7(nebih edge zbog osetljivog ekrana) oko 200-230evra

Samsung s8 oko 300-330 evra

Samsung A7 ili A8 oko 230-250evra

Honor 9 oko 220 evra

Honor 10 oko 280 evra

P10 oko 230evra

Mada pre bih uzeo samsung zbog fluidnijeg-brzeg menija i lepse kamere?
 
Poslednja izmena:
Onda S8.

Ako bi još nešto bolje. Vijaj Mi8. Sigurno brži telefon of ostalih, a i kamera u rangu sa Pixel 3 (dele isti senzor) tako da si sa gcam obezbedjen. Ima amoled samsungov i lep telefon.
 
Ja bi izabrao s8 od tih ponuđenih, a pogledao bih i Xiaomi MIX 2 jer se uklapa u cenu, a dobar je telefon
 
Huawei nova 3 ako ne uspes da nadjesh mi8 za 300e.
 
Zamena ekrana košta oko 250, tako da je to preskupo. 200 bih dao maksimalno za takav tel. Možda ni toliko.
Nema tu malo oštećenje, ako je puko puko je i tačka. Malo ili mnogo svejedno.
 
Poslednja izmena:
Mi 8 ili Mi Mix 2s.
 
Zamena ekrana košta oko 250, tako da je to preskupo. 200 bih dao maksimalno za takav tel. Možda ni toliko.
Nema tu malo oštećenje, ako je puko puko je i tačka. Malo ili mnogo svejedno.
Tako, ovo je em preko kamere, ako se ne varam, em kod Samsunga ako ode i jedan piksel SAMOLEDa, ode ceo ekran. A ovo je samo mesto gde ce se to desiti ubrzo.

To staklo ne mozes zameniti, tj. previse kosta. Nije kao ranije ona jeftina reparacija na S7.
 
Uzeo sam ipak S8 sa svom opremom,polovan sa garancijom i Dex stationom za 310 evra.
Jedino sto zameram "generalno svim" samsung telefonima je sto su sa 4g signalom slabiji od Huawei telefona.Evo bas na poslu dok sam nosio honor 7 lite uvek sam imao 2-3 crte 4g signala stabilno,a evo sa samsungom 1 crta ili predje na E mrezu.
 
Nije pokvaren,imao sam i pre njega A5 2017 i kolege imaju razne Xaomi,Sony,ali ovaj moj stari honor 7 lite je sve njih prevazilazio sa signalom 4G mreze.
Mozda je Huawei prodao MTS-u opremu za 4G signal zato i imaju najbolji prijem LTE mreze,kao pre Alkatel ko se seca?
 
Čudo mi je da je baš tako loš signal, ajde crta ili dve, ali da skroz bude ubogaljen...
 
I kod mene na Huawei je bolji signal nego ranije dok sam imao Samsung Note 2, 3 i 4. Negde nisam imao ni jednu crtu dok sa ovim retko da izgubi samo jednu ili dve, ali nikad nije sve crte izgubio.
 
Bitnije je kako radi jer crte može da lupa ko kako hoće.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pitanje u vezi 4g signala!?
Da ne otvaram novu temu hteo bih da vam postavim jedno korisno pitanje:
-Jel naleteo neko od vas na neki telefon na kojel mozes da selektujes "only LTE-4g" mrezu,tj.da se pri odabiru mreze selektuje samo 4g mreza a ne kada signal 4g padne na 1 crtu telefon sam prebaci na mrezu E,H ili 3G?
 
Pitanje u vezi 4g signala!?
Da ne otvaram novu temu hteo bih da vam postavim jedno korisno pitanje:
-Jel naleteo neko od vas na neki telefon na kojel mozes da selektujes "only LTE-4g" mrezu,tj.da se pri odabiru mreze selektuje samo 4g mreza a ne kada signal 4g padne na 1 crtu telefon sam prebaci na mrezu E,H ili 3G?

Sta ce ti to kad nemamo jos uvek volte...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno