Šta je novo?

Fotografije

acivi, ovu sliku bi mogao da stavim na zid i da je gledam danima, da se odmaram i opustam :) Iako bi kadar mogao malo bolje da se izvede, i iako je svo zbivanje otislo u gornji deo slike, a donji ostao skroz prazan, opet bi mogao da je gledam danima i da se odmaram i uzivam u bojma.

Sarumane :D, ti kao i obicno preterujes :d. Daleko od toga da nesto tu ne valja, naprotiv. Malo je cudan koncept. El. gitara u sred shume, bez kablova sa gospodzom :)
 
acivi, ovu sliku bi mogao da stavim na zid i da je gledam danima, da se odmaram i opustam :) Iako bi kadar mogao malo bolje da se izvede, i iako je svo zbivanje otislo u gornji deo slike, a donji ostao skroz prazan, opet bi mogao da je gledam danima i da se odmaram i uzivam u bojma.

Sarumane :D, ti kao i obicno preterujes :d. Daleko od toga da nesto tu ne valja, naprotiv. Malo je cudan koncept. El. gitara u sred shume, bez kablova sa gospodzom :)

hvala puno, vec mi je par ljudi reklo isto sto i ti... mislim na to opustanje koje fotka proizvodi haha :D
fotkam za instagram, zato malo cudan krop 4:5, lokacija je bila jako losa, ulica pretrpana, dvoriste ruzno, ograda za koju se drzi ocaaaajna, pozadi kuca sa ciglama okolo... pa smo izvukli sta se moglo izvuci, za 2-3min, koliko je trajalo fotkanje :)
 
Da ne komentarišem kvalitet fotografije, ali meni se do sada najviše dopala slika devojke u vojničkom šinjelu i voz. Meni za sada nepoznatog autora sa ovog foruma.
 
To je ta. Jednostavno genijalno. Ideja je fenomenlna, ambijent isto. Sve je uklopljeno kako treba. Da li možeš da napišeš nešto više o lokaciji, i kako ti je ova ideja došla ?
 
Železnička stanica u Rumi...Voz, lokomotiva koja je zložena ispred stanice na blagom je uzvišenju.
Kod mene je to uglavnom spontano, vozamo se i vidimo neku lokaciju, stanemo i fotkamo :)
Mada, fotko sam lokomotivu i ranije ali bez modela pa mi palo napamet da probamo ;)
Bila je jesen, magla i zima, ali nju nije mrzelo da malo nabrzinu okinemo koju fotku.
 
civi - prva curi na desno a druga je onako, snepic...
 
Marko, ideje nisu lose, kompozicija na prve dve skripi ozbiljno. Uzmi malo procitaj nesto o kompoziciji.
Treca je za brisanje u aparatu...
 
E bre čoveče, šta imaš protiv kokošaka, garant vegeterijanac [emoji16] inače samo spustio aparat na zemlju i zanimljivo mi izgledala slicica.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Jedem pilad :d ali tema i kadar snep... :D
 
Jeste, moraš oprostiti, prvi entry lvl DSLR i to su prve fotkice sa njim (pre toga koristio razne ali nisam posedovao nikada, slikao kompaktinm i telefonom) ovde i kačim iz baš tog razloga, da čujem savet/mišljenje ljudi koji su dugo u tome [emoji1]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Mora se uci o kompoziciji, o nacinu razmisljanja, mora se citaju knjige i gledaju radovi starih majstora. U sprotnom bolje da ostanes na mobilnom! :d
 
46793638394_632430d83b_b.jpg


40551509213_a3bc91aab4_b.jpg


46793648614_ab453a2ca2_b.jpg


46602055535_971952a290_b.jpg


46601976945_e604d05a46_b.jpg




Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nadjoh aparat koji je deda doneo iz Rusije pre 20ak godina.
Da li neko zna koja je ovo marka, ne mogu da provalim sta pise? DZD, D3D?

IMG_20190406_183340.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nikad ne bih rekao da pise FED :) Hvala.

Odneo bih ga da neko pregleda ispravnost, da li ima neko takvo mesto u Bg?

Takodje sam nasao i ovu kameru u nekom starom koferu :)


IMG_20190406_200024.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ako si na facebook-u sve dodatne informacije možeš naći u grupi Analogna fotografija. U suštini postoji čuveni čika Miša koji boravi u jednoj kafani na Zelenom vencu ali ja nikad nisam došao u susret sa njim pa ne bih mogao da te posavetujem u vezi sa tim, najbolje bi bilo da pitaš u toj grupi.

 
Hvala na odgovoru, informisacu se onda tamo :)
 
Mnogo si joj upeglao lice :) Deluje mi neprirodno.
 
Takva joj je šminka.
 
Nazad
Vrh Dno