Šta je novo?

IT sličice 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tumblr_nlz316CkAS1qmwe65o1_500.jpg
 
^Max Payne - 2001. Frozen Throne - 2003. dalje nisam ni gledao ali da, ima i iz '00.
I da, skoro sve sto je vredelo, mada ne vidim Diablo (1 i 2) i Resident Evil koji je zacetnik jednog tada novog zanra.

Pravi blast from the past. :)

Ali da, tu do 2006 rekao bih da su se stancovali naslovi koji su obelezili gaming industriju (meni je posebno period od '98-2004 ostao u secanju barem sto se PC igara tice). Neverovatan broj kvalitetnih RTS-ova, RPG-a i FPS-ova koji su udarili temelje svojih zanrova.
Bilo je i kasnije dobrih naslova ali se ne secam da ih je bilo u tolikom broju i tako kratkom vremenskom periodu.
 
0UpJRMd.jpg
 
Koristim Hrom, a po svemu sudeći izgleda da manje opterećuje Fajerfoks.

edge-microsoft-ram-google-chrome-browsers-2339772.png
 
Kao što rekoše na Vukajliji još pre 10 godina: :)

Internet explorer je jedan jednostavan program, koji se dobija uz Windows, a koji omogućava da se sa interneta skinu web browseri kao što su Mozilla Firefox ili Opera.
 
^Thomas Edison nepopravljivi borac protiv inovacija. Svi znamo za njegove poraze ali ko zna kolko puta je pobedio.
 
Jedan od mojih prvih računara. Morao sam da se snalazim :)

Komp 3.JPG

Nagib je imao sektor
koji je odrzavao pod samokontrolom :,,:
 
Deo teksta iz pesme "Inspektor Nagib" Ramba Amadeusa. :)
 
^Hahahaha, bas taj sam imao, sa sve ovim tregerima za kacenje na monitor. :d
 
Imao sam i ja samo sto se gore nalazila plastika koja se lepila za gornji deo monitora Samsung SyncMaster 550s ii tako držala filter. Mogu samo reći da mi je taj filter sačuvao oči jer i dan danas ne nosim naočare. Znam da kad god sam išao kod nekog drugara da igramo igrice, uvek su me pekle oči nakon toga jer nisu imali taj filter, pa sam često smanjivao brightness...
 
Sacucuvao si zato sto si verovatno mladji, kad predjes 40-tu krece taj fizioloski proces i pocinje vid da slabi....nema to veze sa filterima 100%
 
Informer Style

ZAPAD U PANICI!
SAZNALI ZAŠTO JE PUTIN POSETIO SRBIJU!
Rusi Srbima otkrili tajnu beskonačnog izvora energije!

Nijedna raketa nam više nije pretnja - napravićemo neprobojni energetski štit oko Srbije!

PreCednik prisustvovao testiranju nove tehnologije - "Smederevac" bez vatre i dima u skuvao dzem! :smash:

52263534_10218251949666271_83832672081674240_o.jpg
 
Ne paničarite,kuva na daljinsku struju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno