Šta je novo?

IT sličice 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
attachment.php
 

Prilozi

  • Screenshot_20190122-221644.jpg
    Screenshot_20190122-221644.jpg
    101 KB · Pregleda: 1,931
E ovo je nesto sto me zestoko nervira. Kad se neki imbecil setio da ugradi feature da ja ne mogu jednu jbnu sliku da napravim jer je baterija pri kraju. :wall: Toliko o tome da su androidi "customizable". Nista dok ne rootujes.
 
Ne moras da rootujes. POstoje hiljade aplikacije preko kojih mozes da slikas sa 1%.
 
Probaj da napunis telefon.
 
Meni lici na Quickshot II.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kempston je onaj sa kuglom. Ko na automatima što je bilo.
 
Imao sam sličan wallpaper pre sto godina [emoji122][emoji106]
 
Ko nema on se snadje[emoji3]
b20deedd9a5a778138ba015f15cd9122.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovo su komplet 90-e, čak i kraj 80-ih sa Maniac Mansion i Zak McKracken. Sve hitovi iz vremena dok sam pikao igrice. Skoro sam završio Day of the Tentacle, posle godinu dana povremenog igranja, sve fore sam zaboravio, teško breme ta nostalgija.
 
^Max Payne - 2001. Frozen Throne - 2003. dalje nisam ni gledao ali da, ima i iz '00.
I da, skoro sve sto je vredelo, mada ne vidim Diablo (1 i 2) i Resident Evil koji je zacetnik jednog tada novog zanra.
 
eto ga Diablo II na ivici stola, izmedju solje i zvucnika... odlicna fotka, bas vraca memorije...
 
Casopis PC gamer zamenite sa časopisima Bonus, Gamer i SK i eto moje sobe iz svih tih godina.
Tad su se igre pravile da imaju dušu a sada se prave kako bi vam što više para izvukle na mikrotransakcijama.
 
Commodore 64 sa desne strane ;)

80-te

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno